Benim Gözümden C5

• Konuyu başlatan DeletedUser58069
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58069

Ziyaretçi
Kerimin tek sucu cakma klanla meshur klani karistirdi ilk basta :D :p

DeletedUser17507

Ziyaretçi
1- Pusula klanı kurucusu değilim, pusulanın ana ekibinden bile değilim bu dünyaya başlangıcım da pusula ile değil başka bir klanla olacaktı hatrını kıramadığım insanlar devreye girince değişiklik oldu.
2- Şükür yenilsek de biz oyun için karakterimizden ödün vermedik. Keşke sende az delikanlı olup ilk gün mesaj çektiğinde deseydin sana olan kinimden geldim diye adam akıllı savaşırdık. Niyeyse ben o mesajlarda bu bir oyun oyun için kin mi güdülür bırak arkadaşlarımla adam gibi oynayayım dediğini hatırlıyorum. Oyun için eğilip bükülmeye, yalana dolana gerek yok. Varsa bir kinin ve güveniyorsan kendine c6 açılmadan yön seç söyle geleyim öyle geriden geriden o kinin geçmez.

DeletedUser58112

Ziyaretçi
ben guneybatiyi secicem 2 nizde oraya gelin 2 nizide mafedicem :) kendime güveniyorum tt2

DeletedUser58069

Ziyaretçi
1- Pusula klanı kurucusu değilim, pusulanın ana ekibinden bile değilim bu dünyaya başlangıcım da pusula ile değil başka bir klanla olacaktı hatrını kıramadığım insanlar devreye girince değişiklik oldu.
2- Şükür yenilsek de biz oyun için karakterimizden ödün vermedik. Keşke sende az delikanlı olup ilk gün mesaj çektiğinde deseydin sana olan kinimden geldim diye adam akıllı savaşırdık. Niyeyse ben o mesajlarda bu bir oyun oyun için kin mi güdülür bırak arkadaşlarımla adam gibi oynayayım dediğini hatırlıyorum. Oyun için eğilip bükülmeye, yalana dolana gerek yok. Varsa bir kinin ve güveniyorsan kendine c6 açılmadan yön seç söyle geleyim öyle geriden geriden o kinin geçmez.

C5 te server acilmadan klandan atildigimda senle konusmadan once atan kisi barbarturk idi. Sordugumda bi bilgim yok kardesim occipitalis oyle istedi dedi. Tamam anladim kardesim sagolasin dedim. Sana yazdigimda ise klanin huzurunu bozacagin icin attirdim dedin. Ben buna ithafen yazmistim :) Bu 1.

Digeri ise sana kinim var evet. Sebebini de cok iyi biliyorsun. Ben bu kini sicagi sicagina halletmek icin elimden geleni yaptim. Bulusalim dedigimde klan forumunda yaygara yaptin. Klavye delikanlisi falan. Klandan da attin :). Benim cekincem yok erkek. Halen kizginim. Halen kinliyim. Halende laflarimin arkasindayim. Pesindeki saksakcilarida birakip canin da isterse .... Ne demek istedigimi anladin sen. Beklerim. Bu sefer susturan ne myw* var . nede anatol. Daha rahat daha acik konusur anlasiriz. Daha da uzatma ..!

DeletedUser55143

Ziyaretçi
Dostum geldiğin zaman kısa bir muhabbetimiz olmuştu seninle iyi birisin tanıdığım kadarıyla.

VUSLAT ekibinden çoğu arkadaş iyi oyuncular ve iyi yüreklilerdi.

Ancak iki kişiyi buradan yazıyorum;

Feryat> Oldum olası sevmedim artist ve boş laf kamyonu..müthiş bir ego sıfır icraat ve klanını batıran kişi.

ysfyldz > Bir sürü köyünde desteğim olmasına rağmen giderayak feryata söylediğim laflar yüzünden bana kami atıp gitti ve bana msjda kusura bakma fakeler karıştı dedi..estafurullah dedim. Bilemedim adam olmadığını.

kendisine msjda da söyledim hakkımın zerresini helal etmiyorum ona..

Son olarak Anarşist* yolun açık olsun reelde başarılar dostum..

müktedir r

Baltacı
Dostum geldiğin zaman kısa bir muhabbetimiz olmuştu seninle iyi birisin tanıdığım kadarıyla.

VUSLAT ekibinden çoğu arkadaş iyi oyuncular ve iyi yüreklilerdi.

Ancak iki kişiyi buradan yazıyorum;

Feryat> Oldum olası sevmedim artist ve boş laf kamyonu..müthiş bir ego sıfır icraat ve klanını batıran kişi.

ysfyldz > Bir sürü köyünde desteğim olmasına rağmen giderayak feryata söylediğim laflar yüzünden bana kami atıp gitti ve bana msjda kusura bakma fakeler karıştı dedi..estafurullah dedim. Bilemedim adam olmadığını.

kendisine msjda da söyledim hakkımın zerresini helal etmiyorum ona..

Son olarak Anarşist* yolun açık olsun reelde başarılar dostum..

Şampiyonun kim olacağı hakkında konuşanlara resmen gidip ''o değil de zam geliyormuş yav'' dedin :D

DeletedUser45629

Ziyaretçi
Anarşist*inde gider ayak benim mislerimi öldürüp köyü udw'ye bırakmasını da unutmadık hocam vuslatı ekibinin ayıpları çok :D

DeletedUser17507

Ziyaretçi
Çoluk çocukla uğraşacak vaktim yok benim, git sen kendi çapında takıl bana çapın yetmez senin.

DeletedUser58069

Ziyaretçi
o coluk cocuk dedigin sana zamanında yapabilecegi en büyük secimi sundu da sen sadece oyundan halletmekle ve oyun forumunda laf yetiştirmekle kaldın :) tmm capım yetmez sana . ;)

DeletedUser58069

Ziyaretçi
Anarşist*inde gider ayak benim mislerimi öldürüp köyü udw'ye bırakmasını da unutmadık hocam vuslatı ekibinin ayıpları çok :D

bilmedigin bi konu var. Ben vuslat ekibinden değilim. Hiç Bir zaman olmadı,m da . feryatmıs veya baska birisiymiş. sadece bu world de tanıdım. benimle muhattap olanlarınız az cok beni tanımıştır. Ben oyuna rakıda başladım. Rakı kanunlarını uyguladım her zaman. Hem nıye bu kadar dert ettiniz ki gelin rakı icelim :D :D :D

DeletedUser57677

Ziyaretçi
Yusufları karıstırma ben hepsap sildiğimde tek bir ordu göndermedim ayrıca atılan desteklerinizi curmayın giye hepsini geri gönderdim yanlış yusuftan bahsediyorsun