Barzo vs. Kudret

ByDevrim

Acemi
o grubu ben kurdum
O gruba herkesi ben aldım
Arif abimin adını bu formda geçiremezsiniz

o beni atan kişiyle o gruptaki 100lerce mesajıma bak kaç defa anlatmısım eiboyla savasmayın eiboyla savasamazsınız diye satır satır haritayı söyledim söylenen sözleri yazdım türköe yazdıgımı düşünüyordum ama affola benim yazısımda hata varmış
Neyse
W9 dan beri tanıdığı adama gelip sormayıp YÖNETİCİ olduğu klanda diğer yöneticilerle konusulanlardan bir haberse bu benim sorunum değil
Zamanında acılan kudret eibo savasında ergüvenle emre istanbulda buluşup anlasıp bizi kendileri garantör gösterdi biri eibo kurucusu biri kudret kurucusu ozamanda kendileri koydu kuralları Hergün konusulanları mı yazalım Kurucu yöneticisine söylemediyse bunda benim yanlısım gibi yansıtmayın
Halen dostum dediğim kardesm gördüğüm insanlar yok mu var ama sonuç buraya kadar geldi birazcık DİNLEMEYİ bilseydi şahıslar belkide böyle olmazdı ha iyimi oldu formu görünce iyiki diyebiliyorum KORKAK diye hitap edenler umarım savaşmayı hatırlıyorlardır çünkü çoğu korkak yazan adamlarn hesaplarına w46 da biz baktık...

Bir kere o grubu sen kurmadın, yalan söyleme!

2015 te mami ile mesajlaşma sonrası ben orhan abi ile tekrar iletişime geçtim. w28 de tanıştık. 46 a girmek üzere kendisini ikna ettim. sonra mami, murat ve özcan i getirdi. Bunları da w28 de HASTA klanlarında tanıştık. 46 da orhan abi harici herkes hesap sil yaptı. 47 ye girdik orada da seninle karşılaştık. Yanı o grubu sen değil, ben geri topladım.

Mevzu bu da değil, oluşan grubta 59 başladı başlayalı devamlı bir alaycı konuşma şeklinde konuşuyordun. Ben senin hareketlerinden rahatsız olduğumu herkese özelden bahsettim ve ortam konuşmalarda yunus varsa beni katmayın dedim. Orhan abi de yunus iyi çocuktur, efendidir kimseye yanlış yapmaz diyerek devamlı iyimserlikle geldi.

Sen farkında değilsin ama 48 deki emre ve enes ilişkisinden kendine bir huy edinmiş birisin... yazik

Deleted User - 848904026

Ziyaretçi

2015 te mami ile mesajlaşma sonrası ben orhan abi ile tekrar iletişime geçtim. w28 de tanıştık. 46 a girmek üzere kendisini ikna ettim. sonra mami, murat ve özcan i getirdi. Bunları da w28 de HASTA klanlarında tanıştık. 46 da orhan abi harici herkes hesap sil yaptı. 47 ye girdik orada da seninle karşılaştık. Yanı o grubu sen değil, ben geri topladım.

Mevzu bu da değil, oluşan grubta 59 başladı başlayalı devamlı bir alaycı konuşma şeklinde konuşuyordun. Ben senin hareketlerinden rahatsız olduğumu herkese özelden bahsettim ve ortam konuşmalarda yunus varsa beni katmayın dedim. Orhan abi de yunus iyi çocuktur, efendidir kimseye yanlış yapmaz diyerek devamlı iyimserlikle geldi.

Sen farkında değilsin ama 48 deki emre ve enes ilişkisinden kendine bir huy edinmiş birisin... yazik
Kankalar az çok muhabbetiniz var aynı dünyalara oynadınız, aynı klanda oynadınız yetmedi birbirinizin hesabınıza baktınız vs vs gerek yok böyle kırıcı cümleler kullanmaya. yarın yine beraber oynarsınız, savaşırsınız bunlar hep eğlence. bakın keyfinize.

ByDevrim

Acemi

Buna artı olarak 48 kapatma işinde hesap sildin... Sonra al benim hesabla oyna dünya kapatın diyen de bendim. Sen 48 i erken kapatmıştın hesap silerek. Arif abi ve Orhan abinin emekleri sayesinde profilinde 48 yazıyor.

ramsaysnow

Acemi
Dünya kapandı diye bakmıyordum bile buraya neler neler olmuş hepsini kaçırmışım. Bir zafer kazanmışsınız gölge düşürmeden pakt olarak kapatsanıza ne gerek vardı kendiniz küçük düşüren hareketlere.

Buna artı olarak 48 kapatma işinde hesap sildin... Sonra al benim hesabla oyna dünya kapatın diyen de bendim. Sen 48 i erken kapatmıştın hesap silerek. Arif abi ve Orhan abinin emekleri sayesinde profilinde 48 yazıyor.

haha komedı gıbısın kardesm ac bak bakalım profılımde 48 yazıyor mu :) ben eger sılmesem o wde o w kac ay daha uzayacaktı en ufak fıkrın bıle yok ben o wde sılmesem tepe1923 un profılınde saldırgan odulu olurmuydu olmazmıydı w yı kapatanlarada tek tek bır mesaj atıp sor bakalım :)

ben atıldıgım grubu ben kurdum dedım sızı ben bır araya getırdım demedim bu 1
o wp grubunun kurucusuda benım hatta en basta tepe1923 ve arif abiyi ekledım sonra w47den sızde varsınız dendı bende gruba ekledım hepınızı
bazı seylerı gozlerı kapatıp konsuuyorsunuz ama durumlar boyle

ben yıne sıze kırıcı bır sey demıyorum hepınıze kardes dedım oylede kalın saygı cercevesı asılmaya devam ettıgı takdırde bana geldıgınız gıbı karsılık alırsınız bunuda bil mustafa

üstelik bana hesabı al dunya kapat dıye vermedın o hesabı bunuda ıyı bılıyorsun
emreden dolayı hesabım banlandı sonra dedıler mustafa zaten oynamıyor al gır hesaba dedıler gırdım gırdıgımde baronundan vuslatına sayokanından meteoruna hepsıde daha w de duruyordu :) kapatma asamasında dunya vermıs gıbı lanse etmıssın :) hadı w48 de oynayan tum TUNGA oyuncularına seslenıyorum o w yi hak etmedıgımı dusunen kac kısı var :)

ılk ters dusmemızde beni formlarda kotu gostermeye calısıp bana cephe almış olmanda güzel sevıyenı belırler kardesm Hak etmedıgım bırseyın altına ımzamı atmam bunuda unutma.

@ByDevrim alaycı konusma cumlesınede yorum yapayım DClerde mesajlarda her daim uyardım yanlıs yapıyorsun abı dıye o donemde abı dıyordum suanda tepe1923 e soyledım ama hep dınlemedı anlmadı anlamak ıstemedi

içip içip başkalarının dclerıne gıdıp restler cektıgı halde ortamı yumusatmaya calıstım tabı sızın bunlardan haberınız yok sız sadece o wp grubundakılerı gordunuz onlarla yargılıyonuz onada eyvallah ama senle alaycı konusan ben degıldım bunu bil oyunu bilmiyor diye sakalar yapan insandı :) neyse ne desemde bos kafanı yıkayan guzel yıkamış selam soyle ona...

aliklo

Mızrakçı
Tunga oyuncusu değilim ama 48.ci dünya kapatmayı hak etmediğin için profilinde yazmıyor:)

ByDevrim

Acemi
haha komedı gıbısın kardesm ac bak bakalım profılımde 48 yazıyor mu :) ben eger sılmesem o wde o w kac ay daha uzayacaktı en ufak fıkrın bıle yok ben o wde sılmesem tepe1923 un profılınde saldırgan odulu olurmuydu olmazmıydı w yı kapatanlarada tek tek bır mesaj atıp sor bakalım :)

ben atıldıgım grubu ben kurdum dedım sızı ben bır araya getırdım demedim bu 1
o wp grubunun kurucusuda benım hatta en basta tepe1923 ve arif abiyi ekledım sonra w47den sızde varsınız dendı bende gruba ekledım hepınızı
bazı seylerı gozlerı kapatıp konsuuyorsunuz ama durumlar boyle

ben yıne sıze kırıcı bır sey demıyorum hepınıze kardes dedım oylede kalın saygı cercevesı asılmaya devam ettıgı takdırde bana geldıgınız gıbı karsılık alırsınız bunuda bil mustafa

üstelik bana hesabı al dunya kapat dıye vermedın o hesabı bunuda ıyı bılıyorsun
emreden dolayı hesabım banlandı sonra dedıler mustafa zaten oynamıyor al gır hesaba dedıler gırdım gırdıgımde baronundan vuslatına sayokanından meteoruna hepsıde daha w de duruyordu :) kapatma asamasında dunya vermıs gıbı lanse etmıssın :) hadı w48 de oynayan tum TUNGA oyuncularına seslenıyorum o w yi hak etmedıgımı dusunen kac kısı var :)

ılk ters dusmemızde beni formlarda kotu gostermeye calısıp bana cephe almış olmanda güzel sevıyenı belırler kardesm Hak etmedıgım bırseyın altına ımzamı atmam bunuda unutma.
Bu bahsettigin grubu @Mr Higgson yanı özcan kurdu. Sen ne konuştuğunu hatırlamıyorsun. Devamlı sizin klan böyle sizin klan şöyle diye laflar ediyordun, küçümseyici bir tavrın vardı, hatta orhan abi de yunus sen ne demeye çalışıyorsun, kurduğun cümlelere dikkat et diye çikiştigini bile biliyorum.

w48 de kimin kalıp kalmaması beni alakadar etmez. Emeğine lafta etmiyoruz. Ama kendini öyle bir yüceltiyorsun ki benim ilk tanıştığım yunus değilsin, bunu sana bir eski bir dost olarak söylüyorum. Resmen emre aydın gibi hal ve hareketler gösteriyorsun. Özcan in yukarıda da dediği gibi eibo ya garantörlük yapacaktiysaniz 15 inde orhan abiye arayıp durumu izah edebilirdin oda sana emin ol yardımcı olurdu. Sırf sizin istekleriniz için klanda kaç kişi ile tartıştı. Ama sen kendini bildiğini okumaya devam ettin. Bu oyun istersen tüm dünyaları kapamada ol, ama büyüklerine ve dost olduklarına nasıl davrandigin senin kaliteni ortaya çıkarır.

Benim tavrimdan yok. Yaklaşık 5 aydır sana karşı negatifim yanı bu olayla alakası yok. Bunu en iyi de özcan bilir. Hadi eyvallah

Eklentiler

• IMG-20201208-WA0006.jpg
    IMG-20201208-WA0006.jpg
    77,1 KB · Görüntüleme: 76
nereye yardımcı olurdu :D nuh dedi peygamber dedımı o adam ne desek yok dedı hatta ben yazmaktan yoruldum deniz bile anlattı harıtayı durumu
neyin laf ebelıgı bu gormedıgınız okumadıgınız seyler degıldı anlamak ıstese ozaman anlardı.

ben ne EMREAYDINA benzerım ne ENESKOSOVA ya ben yunusum dediğin gibi benim öfkeli anımı görmemişsin kardeşlerime kızmadıgımdandır oda benım ayıbım.

Bu bahsettigin grubu @Mr Higgson yanı özcan kurdu. Sen ne konuştuğunu hatırlamıyorsun. Devamlı sizin klan böyle sizin klan şöyle diye laflar ediyordun, küçümseyici bir tavrın vardı, hatta orhan abi de yunus sen ne demeye çalışıyorsun, kurduğun cümlelere dikkat et diye çikiştigini bile biliyorum.

w48 de kimin kalıp kalmaması beni alakadar etmez. Emeğine lafta etmiyoruz. Ama kendini öyle bir yüceltiyorsun ki benim ilk tanıştığım yunus değilsin, bunu sana bir eski bir dost olarak söylüyorum. Resmen emre aydın gibi hal ve hareketler gösteriyorsun. Özcan in yukarıda da dediği gibi eibo ya garantörlük yapacaktiysaniz 15 inde orhan abiye arayıp durumu izah edebilirdin oda sana emin ol yardımcı olurdu. Sırf sizin istekleriniz için klanda kaç kişi ile tartıştı. Ama sen kendini bildiğini okumaya devam ettin. Bu oyun istersen tüm dünyaları kapamada ol, ama büyüklerine ve dost olduklarına nasıl davrandigin senin kaliteni ortaya çıkarır.

Benim tavrimdan yok. Yaklaşık 5 aydır sana karşı negatifim yanı bu olayla alakası yok. Bunu en iyi de özcan bilir. Hadi eyvallah

ha negatıf olmanda senın ayıbın 5 aydır derdın varsa soyleseydın soyleyemedıysen arkamdan mılletle konustuysan bana dıyemedıysen oda senın cesaretın.

Mr Higgson

Acemi
@ByDevrim alaycı konusma cumlesınede yorum yapayım DClerde mesajlarda her daim uyardım yanlıs yapıyorsun abı dıye o donemde abı dıyordum suanda tepe1923 e soyledım ama hep dınlemedı anlmadı anlamak ıstemedi

içip içip başkalarının dclerıne gıdıp restler cektıgı halde ortamı yumusatmaya calıstım tabı sızın bunlardan haberınız yok sız sadece o wp grubundakılerı gordunuz onlarla yargılıyonuz onada eyvallah ama senle alaycı konusan ben degıldım bunu bil oyunu bilmiyor diye sakalar yapan insandı :) neyse ne desemde bos kafanı yıkayan guzel yıkamış selam soyle ona...

Sen bizi tanıdığın halde beynini yıkamışlar falan diyorsun anlamıyorum nasıl bunu dediğini. Biz bu oyunu kazanmak için, dünya kapatmak için oynamıyoruz, dostluklar devam etsin vakit geçirelim eğlencesine takılalım diye oynuyoruz. Bir kişi hesap silelim dese hepimiz sileriz. w48 de sen silme, senin yerine ben silecem diye 50 kere sağdan soldan yazdım hatta gittim Durmuşa da sordum hesap siliyormuş doğru mu diye. w48 de hak etmedin diyen yok hak ettin uğraştın oynadın saolasın ama her dünya birbirinden ayrıdır. O yüzden konuşacaksanız o dünyayı olaya karıştırmadan w59 üzerinden burda olanlar üzerinden konuşun.

Doğru diyosun biz wp grubu haricini bilmiyoruz, dc de vs aktif değiliz ayrıca yönetimde falan da değiliz. Biz şu anda sizin klanın yok saydığı, kudret yönetimi harici normal, düz kudret klanı oyuncusuyuz. En başa dönecem tekrar, sen sizin yönetim savaş açacağımızı biliyordu diyorsunuz ya ama biz bilmiyorduk biz normal bir oyuncuyuz. biz herşeyimizi savımızı kamimizi eibo savaşına göre hazırlayan düz oyuncuyuz. Ayın 15 inde kudretin sirküsüne karşılık bi sirkü de siz çekseydiniz savaşa savaş açarız deseydiniz, biz düz kudret oyuncularını da görmezden gelmeseydiniz olay bu kadar büyümeyecekti, iş sizden çıkacaktı ve tüm sorumluluk ergüvene kalacaktı biz normal kudret oyuncuları için de. Şu sirkü parayla değil ya atın abi sirkü, savaşta her gün 50 tane sirkü geliyor ama oyuna beraber girdiğiniz, siz kapatın diye yardıma gelmiş klanı ilgilendiren böyle bir savaş olayında bir sirkü çekmeyi düşünmüyorsunuz.

Freaky

Mızrakçı
Başta iki tarafada başarılar dilerim.
Bu dünyada BARZO’nun oyun tarzını beğenip beğenmiyebilir yaptığı hamleleri eleştirebilirsiniz.
Güney Doğu kıtasını CİN himaye altına alırken (Diablo-Sab-Baron-Jog) biz o süreçte Cartel ve Zt olarak tek kaldık.
Diplomasi hamleleri yaparak Sefa ile görüşüp ortak bir isim altında yürüme kararı aldık. Bu oluşumu desteskleyen ve uğraşan DarkLight Orçun abiydi.
GüneyDoğuda kilit bir rol oynadık ve CİN klanlarının açılcağı kıta bırakmadık.
Diplomatik hamle ve dostları olarak EİBO’yu tarafında tutmak isteyen bir BARZO vardı.
Bu görüşmeler yapılırken bende vardım ve Orçun abinin desteklediği söylem Eibo Kudrete hata yaparsa Eiboyu,Kudret Eiboya hata yaparsa Kudreti vururum oldu.
Hatta Orçun Abinin KUDRET klanlarının iç karışıklığınıda engellediği kulağıma geldi :)

İki taraftada dostlarım olduğu için bu şekilde bir sonuç görmek istemezdim,Dünya’yı bir kere daha bıraktığım için mutluyum.

NG İçinde söyliyebilceğim tek şey biz bu Dünya’nın diplomasi hamlelerinden ortaya çıkarak kurulduk.
Yola çıktığımız bu beraberlikte tabiki Kudrettende destek gördük.
Ama yanımızda her zaman BARZO vardı biz klanlarımızı BARZO dan ayırmadık.
Sefa ile Misyonumuz Cin Paktını yıkmaktı bunuda başardığımızı düşünüyorum :)
Ama bu oluşumdan sonra bırakmamın ardından Yönetim olarak burda kendi aralarında makara yapsalarda Enes ve Emre ( Desolate Boy & Sanaldriftci)’ye de teşekkür ederim.
Güney bölgesi savaşında en büyük paylardan biride onların.
Klanı düzgünce organize edip dostlarımızla beraber savaşın gidişatını şekillendirdiler.
Bu son post olacağı için es geçmek istemedim :)

rize53

Yasaklı