Barzo vs. Kudret

Skinny Pete

Okçu
Dünyanın bu duruma gelmesinde BARZO klanlarının müttefiklerinin arkasında durması her sözünü tutması önemli rol oynamıştır. Oyunun başından bu yana her söylemini icraata döken bir BARZO vardır. CİN klanı oyunda iken müttefiklerimizin birbirini haksız vurması karşılığında her zaman garantör olduk. Ancak gün geldi oyuna birlikte girdiğimiz klan sözünü unuttu. Bizim sözümüzü yememizi göze alarak gerekirse bizimle dahi savaşcağını söyledi ve bu bizim için bardağı taşıran son damla oldu. Bunun gereği olarak verdiğimiz söz doğrultusunda CİN savaşında rol oynamış hiç bir klanı yarı yolda bırakmayacağız.

BARZO - KUDRET Savaşı

04.12.2020 SAAT 00:01 de SAVAŞIMIZ başlıyor.

İKİ TARAFADA ŞİMDİDEN BAŞARILAR İYİ OLAN KAZANSIN...

VERİLEN SAVAŞ TARİHİNE KADAR BARZO klanlarından saldırı atılmayacaktır. Eğer rakibimizden herhangi bir oyuncu saldırı attığı durumda misliyle saldıran kişiye karşılık verilecektir...

DeletedUser72279

Ziyaretçi
İki tarafa başarılar dilerim iyi olan kazansın. Gönlüm barzodan yana.

Cyroburn*

Ağır Atlı
Laf sokma çabalarına bak :D

İki tane yorumum var sadece kehanetler konusunda birincisi Barzo-Ng savaşır falan demişlerdi bende Barzo-Ng savaşmaz ama Eibo-Kudret savaşını da izlemezler beraber bir hamle yaparlar demiştim. İkinci yorumumda 59.dünyayı klanın Barzo ile yendin. Eibo-Kudret savaşına bir bahane ile katılır önce Kudret sonra Eibo'yu yenip 59'u tek başınıza kapatma isteğiniz var çünkü kalabalıksınız ve bütün işi kendiniz yaptığınızı o yüzden de en çok sizin hakettiğinizi düşünüyorsunuz içten içe bence. Bunlar benim düşüncelerim ilki tuttu bakalım ikincisini de Kudret silindikten sonra göreceğiz :)

Ersingltkn

Okçu
Bir AROGlu atasözü der ki cumakere cumara,valoteri valora yani ''Bozuk saat bile günde 2 defa doğruyu gösterir :)''
Adam sadece haksız çıkmadığını belirtti bunu bir atasözü ne bağlamak veya aşağılayıcı bir atasözü ile anlamlastirmak sana ne kazandırdı seni Erdemli mi kıldı çok merak ediyorum.

iki tarafa da başarılar diliyorum. w59 da olmayan ama w59 da olanlardan daha çok forumda olanların ne diyeceğini de sigaramızı yakıp bol bol izleyeceğiz gibi duruyor

Cyroburn*

Ağır Atlı
Adam sadece haksız çıkmadığını belirtti bunu bir atasözü ne bağlamak veya aşağılayıcı bir atasözü ile anlamlastirmak sana ne kazandırdı seni Erdemli mi kıldı çok merak ediyorum.

Onlar ilk günden beri öyleler kanka boşver anlaşamıyoruz sevmiyorlar beni canları sağolsun :D