BARZO TENGRİ SAVAŞI SONA ERMİŞTİR

Durum
Konu yanıtlara kapalı.
Cin klanlarını kuruldugu zamandan beri tanırım böyle oyunculara muhtaç olucak ne yaptılar onu düşünüyorum

kurucularınıza gösterlen saygıyı düşürmekten başka yaptıgınız hiçbir şey yok oyunu formda değil köyünüzde oynayın hadi

DeletedUser72298

Ziyaretçi
beni nasıl oynadığımı herkes bilir 56 da nasıl haritadan çıktığımıda şimdi boş yapmayın. Herkese iyi oyunlar

Rıdvan yenge evden mi kovdu seni sen eskinden bu kadar konuşmazdın

''Bir defa şunu bilmen lazım hesap benim ama bu dünyada Temür.Melik hesabında ben oynamıyorum. Eğer ki eski vaktim olsaydı ve ben oynasaydım hesap bu durumda olmazdı.''

Qral 56 da savaş başladığında senin yazdığın mesaj,şimdi haritadan çıktım diyon nasıl yapalım :S:S Co-pileyır mı yapıyon doğru söyle zaten ban atmıyolar böyle şeylere açık açık yazın kardeşim bizde bilelim hangi hesapta kim var.

Deleted User - 5566254

Ziyaretçi
OO Seri gelişin beyler bize köy lazım siz bizim kitaya gelemediniz ama biz gelecegiz:D

JoG Moxe

Mızrakçı
Ya Temür müsün timör müsün nesin bilmiyorum bura da gelip şekil yapmanın ne gereği var yok multiymiş yok oynamayan adamalarmış falan yaşına başına yakışıyor mu ne güzel aramızda savaş oluyor oyna oyun dan cevap ver pasif diyip ağladığınız adamlar aralara giriyor sen napıyon kendi adamlarını topluyorsun bana bir tane düşmandan köy yada nötr bir adam dan köy aldım desene diyemezsin öyle birşey yok çünkü :) oyuncu dosyana bakıp görebilir herkes adamları sen aldın klana ben mi aldım discord da optan sonra ben mi 2 saat dil dökdüm biz burada en azından adam gibi oynuyoruz sizin gibi her klanla flörtleşmiyoruz kaç yöneticisiniz hiç birbirinizden haberiniz yok kurucun rukas discord uma girip nick değişti ki farketmeyelim atmayalım diye bu adam 51 yaşında yaptığı işe bak sizden her gün dünya kadar adam yazıyor geçmek gelmek istiyoruz diye bide öyle kilit yerler ki aklın durur ben sizin gibi olmadığım için kabul etmiyorum dürüstçe oynuyorum kaybetsem de dürüstçe kaybederim kazansam da aynı şekil yani bura da siz konuşun oyunu biz oynarız problem etmeyin cine karşı geldik diye yırttınız heryerinizi o zaman da dedim şimdi de diyiyorum kardeşim oradan buraya uçak bileti yok sizin kadar dönek oyun oynayan 2 3 klan var onlarla da birsiniz zaten o yüzden tartışmaya konuşmaya değmezsiniz wp konuşmalarınız (resim) dc konuşmalarınız var tengri de zaten bu dünya da beraber yola çıktığınız adamları satarak (Rw) nasıl bir klan olduğunuzu kanıtlamış oldunuz kendi adıma teşekkür ederim herkezin görmesini sağladınız he pardon belki oyuncuların suçu günahı yoktur yönetimle alakalıdır ki öyle zaten kesin benim için r u k a s uslanmaz 35 nefes Sinser Serhat ve yanında yardımcı olan ekipleri bitmiştir başka dünyalar da oynayamamanız bu dünya da da kaybetmeniz dileğimle bu oyunun içindeki klanları düzgün insanların yöneticilik yapacağı zamanları görmem dileğimle yazık kafanıza

Durum
Konu yanıtlara kapalı.