BARZO TENGRİ SAVAŞI SONA ERMİŞTİR

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Khaos X

Okçu
La ossuruk multinin allahi siz olmusunuz
Forunda 1k altini klandan atalim yagmalayip toplayalim demisiniz adamlar çıktı klan kurdu sonra yalvarıyonuz geri gelin diye.

Rukasa d a söyle yazmasın adamları ne mal oldugunuzu biliyorlar :)
Bak kardeş dini değerleri koymadan da hakaret edebilirsin..Allah olmuşsun ne demek ..gözünüzü sevim küfür ederken bile ana bacı koymadan direk şahısa küfür edin

Waca

Mızrakçı
3 yaşındaki çocuklar bile sizden daha olgun, saygılı mesajlar atar şuraya eminim :)
Özel hayatınızda çok mu ezdiler sizi de burada saygısız, gereksiz özgüven ile boş mesajlar atıyorsunuz?

Yapmayın yahu oyun alt tarafı... Hayatınızda ki tek başarınız klanlarda köy toplamaksa gelin ben vereyim köyümü :)

DeletedUser72298

Ziyaretçi
3 yaşındaki çocuklar bile sizden daha olgun, saygılı mesajlar atar şuraya eminim :)
Özel hayatınızda çok mu ezdiler sizi de burada saygısız, gereksiz özgüven ile boş mesajlar atıyorsunuz?

Yapmayın yahu oyun alt tarafı... Hayatınızda ki tek başarınız klanlarda köy toplamaksa gelin ben vereyim köyümü :)

Ver lan.Nick lebron yarın mis atıyorum hadi bakalım.

Artesta

Yasaklı
al işte bütün sırrım bozuldu ver hadi köyünü de biraz daha başarılı olayım

*MayDonoZcu*

Mızrakçı
relax beyler relax
o günleride görücez
bizim durumumuz belli rovanş olarak görüyor onlar ama bizim öyle bi durumumuz yok
savaşalım keyfini alalım

Brskr-RTV

Hafif Atlı
böyle güzel oluyor hırslanın azim edin yoksa 35 teki gibi tek opta gitmeyin diye diyorum yanlış anlamayın :(

Durum
Konu yanıtlara kapalı.