BARZO - STALKER SAVAŞI MUHABBETİ

• Konuyu başlatan DeletedUser63322
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser47260

Ziyaretçi
Tmm anladıysan bu konuyu kapatalım.
B..unu çıkartıyorsun git gide.
Sizin gibiler ancak sıfat takar.
Bizim gibiler eylemi niteler.
Ara da ki fark bu.
(Bu engelli konusunu kapat uzatma artık)

DeletedUser62479

Ziyaretçi
sadece merakımdan soracam. hangi eylemi niteledin? klanlar oynuyoruz. bu klanlar oyununda hangi eylemi niteledin?

DeletedUser62479

Ziyaretçi
Matador olayını tam olarak bilmiyorum bir Barzo yöneticisi olarak varsayalımki hesap çalındı;

Hesap çalmak doğru birşey değildir, ancak matador hesap şifresini herkese dağıtmışsa bu ilahi adalettir çalan arkadaşın ellerine sağlık derim çaldıysa daha fazla uzatmanın manası yok.
bu güncel kalsın bu arada. yakında lazım olacak

DeletedUser47260

Ziyaretçi
Burası topluma açık bir form .
Şuanda bura da oyun m oynuyoruz ??
Kendi kişiliğimizi sergiliyoruz.
Pazdan doğru söylemiş. Lazım olacak derken buna itiraz eden mi var ?

DeletedUser62479

Ziyaretçi
stalker oyuncusu arkadaşlara tavsiyem; Haddinizi aşmayın!
Ve, dürüstlükten bahsetmeyin..Bahsedecekseniz de buna kendinizi dahil etmeyin.
Mesela kafanıza göre şifrelerinizi ortalıkta uçuşturmayın. Ha keza şifreler birilerinin eline geçer ve o şifreler bir yerlere ulaştırılır.

buda güncel kalsın:)

DeletedUser47260

Ziyaretçi
Anlamam gerek yok.
Doğru tektir.
40 tane doğru olmaz. Pazdan doğru konuşmuş.

DeletedUser47260

Ziyaretçi
İşte anlamadığın bu canım benim. İyi oku yazdıkları mı ?
Ne dedim ben ? Doğru tektir 40 tane doğru olmaz.
Sizin doğrunuz , bizim doğrumuz diye bir şey söz konusu olmaz. O zaman iki doğru meydana gelmiş olur. Bu da teoriye aykırı bir durum olur. Oku, okuduğunu anla sonra anladığın hakkında tekrar doğru bir şey yaz bana buradayım.

DeletedUser62479

Ziyaretçi
Mesela kafanıza göre şifrelerinizi ortalıkta uçuşturmayın.

bunu yazdı ya mahluk dayı.

sen rakipte bulunan hesabın şifresini alıp hesabı boşaltıp topluyorsun ve buna doğru diyorsun ya doğru değil aslında. sen ne yazdığımı anlamıcak kadar aciz bir insansın.

hani şuanda sizin hesaplarınız elden ele uçuşuyor ya,

madem sizin doğru sandığınız şey makul olan,

bende diyorum ki o doğrular başınıza gelince gelip burada ağlamayın.

dogukan152 bak bu adam haftanın barzosu oylamasında bana oy attır dedi. dediği gibi haftanın barzosu oylamasında nasıl o kadar oy fırladı: P belki burdan anlarsın bazı şeyleri.

zeuss çok kolay patlatmak varken sizi uyardılar şifre değiştirin dediler. senin doğru dediğin şey bizde karaktersizlikti yapmıyorduk ama sizn başka dilden anlıycağınız yok.

madem doğru oturun izleyin şimdi.

DeletedUser47260

Ziyaretçi
Karakter cinsiyet meselesi değil, Şahsiyet meselesidir. Herkes kendine yakışanı yapar. Ben kimsenin hesabını boşaltıp toplamadım. Toplayanlar da ayıp etmişler. Aciz insan kelimesinin tam karşılığını ne amaçla söylediğini çıkartamadım. Ancak basit düşünecek olursam senin gibi seni anlayamadığı mı falan ima etmek istedin sanırım. Ben seni gayet iyi anladım da sen beni hala anlayamadın.
Doğru TEKTİR TEK. 1 tane var ondan. Önce bunu bir anla sonra devam edelim kaldığımız yerden. Doğukan falan geç bunları bunlar basit hesaplar basit oyunlar. Bugün kendini satan yarın her şeyini satar nettir bu. Bugün birini satın alanı da yarın bir başkası satın alır bu da nettir. Şifre değişikliğine gelince, kim ne yaparsa yapsın beni bağlamaz. Bak benim hesabıma canavar gibi yerinde duruyor. Ne multi ne şifre paylaşımı ne de bir başkası şifre mi bilir. Her ete diş geçmez unutma.

DeletedUser62479

Ziyaretçi
nasıl beceriyon bu kadar alakasız konuşup saçmalamayı? mesajlarına tek tek bi baksana: )

matador hesabını boşalttınız ya sonra pazdan ve sevgi duvarının yazısını koydum ya buraya sende buna doğru demiş dedin ya, bende bunun üstüne diyorum ki abisi,

neyse bişey demiyorum yine diyince anlamıyorsun uygulamada anlarsın doğrumu yanlışmı

DeletedUser47260

Ziyaretçi
pazdan doğru demiş dedim. Oku tekrardan ekstra bir şey söylemedim abicim. Kim boşaltıp köy aldıysa da yanlış yapmış dedik. Bir daha oku

DeletedUser63465

Ziyaretçi
La konuşma Allah aşkına ya ne çene var kardeşim sende :) ınternet paketimi bitirdin git bana fake at ,

İnan şaka veya dalga için yazmıyorum inan dışardan çok komik gözüküyorsun bak ciddi senin için diyorum , şimdi sen anlamayıp saçma sapan bişey yazıcan biliyorum ama genede seni bilgilendirmeliyim diye düşündüm.

DeletedUser58363

Ziyaretçi
Muhabbet gereksizleşmiş bundan sonrası rapor olsun savaş istatistikleri konuşsun çünkü laftan anlayacak biri olarak gözükmüyor gerek yok kendini yormaya :)

DeletedUser63514

Ziyaretçi
stalker ve cin toplam olarak hesaplarsak 3000 koy ondeyizdir herhalde adamlar 2debir klan kurup duruyor bizde habire yeni savaş açıyoz

R U Z N A R K

Baltacı
İstatistiğin bir önemi yok. Savaşın kazananı kaybedeni belli. Birkaç sesi çıkan oyuncu var. Sırası gelince onlarda susacak...

DeletedUser64282

Ziyaretçi
Şiir gibi konuşuyosunuz beyler :) kim kazanıyor biz bilmiyoruz

W A R D A D D Y

Baltacı
Daha ne kadar net konuşsunlar?

Neyse ben tek tek açıklayım

Stalker - Barzo savaşında Stalker açık ara önde.

Cin - Barzo savaşında cin açık ara önde.

Barbarlar - Barzo savaşında Barzo açık ara önde :D