BARZO - STALKER SAVAŞI MUHABBETİ

• Konuyu başlatan DeletedUser63322
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Boş yapmayın.Önde gittiğimiz yara yara cephe ilerlettigimiz bir savasta bizim hesabi calip bosalttiniz ve topladınız.Bu bizi durdurdu mu durdurmadı yine ilerlemeye devam ettik.Hesaplarınız her gün her hafta el değiştirdi yeni kan getirebilmek için getiremediniz.İçinizdekilerin çogu savastan umutsuz sizde artik ilerleyişimize çaresiz kalmaktan biktiniz ve birakmayi düşünenleriniz bile vardır bu kayıpruh olayı da sizin oyunu birakmak için bahaneniz olacak ve suçu stalker a yikarak kendinizi haklı mı göstermeye çalışıyorsunuz slim

DeletedUser54004

Ziyaretçi
konfory ıle amaranın konusmalarını mı koyayım ıstersın buraya
yoksa Tanese ıle amaranın mı

yok yok olmadı ben sana furkan408gs , metujam ve DÜ-ACCOMPLICE ıle yaptıgım kendı konusmalarımı koyayım :D
yok buda senı kesmez en ıyısı ben emınıx ıle konfrynın konusmalarını koyayım sana :D

sunguralp34 yanı anlayacagın her turlu koyarım!!
bı cacıktan haberın yok yaltaklanma ona buna burda bana laf yetıstırecem dıye

bır daha da buraya hesabımızı caldınız sız soylesınız boylesınız dıye yazmayın sakın
tum sw bırlestınız olmadı :D
sımdıde hırsızlıga basladınız bunuda ınkar edıyorsunuz
barı yaptık deyın de bızde yakısmadı keske adıl sartlarda koyu alsaydınız derdık
savunması 150 saat e atılmıs desteklerı gerı yollanmıs 2 player ımızın koylerını toparladınız
ve yonetıcımız sıze ulasmasına duruma ızah etmesıne boyle adıl olmaz savas zaman verın bıze durumu toparlayalım yenıden kaldıgımız yerden savasalım demesıne ramen bunu yaptınız daha bana kanıt varmı ıspat var mı dıyorsun :D
,
sana en buyuk kanıt konusmalarıda gectım twstatsa gır kayıpruhnun kac askerını keserek koylerını aldıgınıza bak
kayıpruh hesabının kac askerının kesıldıgıne bak

sonra gel burda vıtesı bosa al yaltaklık yap klandaslarına

sızın yonetıcınıze haber verıldı
sız bu durumu fırsat bılıp degerlendırdınız
hala konusmayın ıyı nıyetlı degılsınız :)
Hesabı bizim boşalttığımızı yada boşalttırdığımızı gösteren bir konuşma koy sana stalker yönetiminin hesaplarının şifresini veriyim :) bak siz 1 hesap teklif etmiştiniz hırsızlığınıza ben hırsızlık yapmadığımız halde hırsızsın diyorsun ya ispatını yap yönetimdeki 10 hesabın şifresini al

DeletedUser

Ziyaretçi
legolasbjk
emrecankkk

zamanının atarlı hesaplarından 2 si daha cok vardı barzo da legolas emrecnkk gibi oyunu bıraktılar ya da bıraktırıldılar.Sizde topladınız.Toplamaya da devam ediyorsunuz.Hesaplarını topladıklarınız hesaplarına başka arkadaşlarınızı geçirdikleriniz güçlü ve sınırdaki hesapları başkalarına verdiniz. arkadaşlarınıza sorun bu işle bi alakaları var mı diye belki de haksızlık yaptıgınız kendi üyelerinizden size karşı bir hamle olmuştur. İğne batsa stalker dan bilirsiniz. Ama merak etmeyin bu iğne size haksızlıkla değil haklılıkla sürekli batmaya devam edecek.

DeletedUser62479

Ziyaretçi
slim olayın aslı şu,

kayıp ruhu verdiğiniz adam metujana geçiyor. sonra metujanla papaz olunca oda girip atıyor savunmaları. yani bunları yapan sonradan hesabın başına getirdiğiniz bir adam. hesaplarınız elden ele dolaşıyor. haftalık düzenli olarak hesap el değişiyor sizde. bu olayın ne stlker ile ne cinle hiçbir alakası yoktur. iyi mi oldu çokta iyi oldu ettiğinizi buluyorsunuz.

SungurAlp

Markiz
Slim sanırım mhmtkn nin yazdığı yeterli olur.Ben neyi bilmiyormuşum söyle bi :) sizin iç sorunlarınız bizi ilgilendirmez.Toplu misleme planıda yapılmadı.Ya bi bırak bari rezil etme kendinide klanını da.Bizi kendiniz gibi hırsız mi sandınız?

SungurAlp

Markiz
konfory ıle amaranın konusmalarını mı koyayım ıstersın buraya
yoksa Tanese ıle amaranın mı

yok yok olmadı ben sana furkan408gs , metujam ve DÜ-ACCOMPLICE ıle yaptıgım kendı konusmalarımı koyayım :D
yok buda senı kesmez en ıyısı ben emınıx ıle konfrynın konusmalarını koyayım sana :D

sunguralp34 yanı anlayacagın her turlu koyarım!!
bı cacıktan haberın yok yaltaklanma ona buna burda bana laf yetıstırecem dıye

bır daha da buraya hesabımızı caldınız sız soylesınız boylesınız dıye yazmayın sakın
tum sw bırlestınız olmadı :D
sımdıde hırsızlıga basladınız bunuda ınkar edıyorsunuz
barı yaptık deyın de bızde yakısmadı keske adıl sartlarda koyu alsaydınız derdık
savunması 150 saat e atılmıs desteklerı gerı yollanmıs 2 player ımızın koylerını toparladınız
ve yonetıcımız sıze ulasmasına duruma ızah etmesıne boyle adıl olmaz savas zaman verın bıze durumu toparlayalım yenıden kaldıgımız yerden savasalım demesıne ramen bunu yaptınız daha bana kanıt varmı ıspat var mı dıyorsun :D
,
sana en buyuk kanıt konusmalarıda gectım twstatsa gır kayıpruhnun kac askerını keserek koylerını aldıgınıza bak
kayıpruh hesabının kac askerının kesıldıgıne bak

sonra gel burda vıtesı bosa al yaltaklık yap klandaslarına

sızın yonetıcınıze haber verıldı
sız bu durumu fırsat bılıp degerlendırdınız
hala konusmayın ıyı nıyetlı degılsınız :)

Benim kimseye de laf yetiştirme derdim yok.Haddini bil.Edebinle konuş.Adamlığına göre sana muamele edeceğim.

DeletedUser47260

Ziyaretçi
aslanlar, kaplanlar yapılan art nıyetlı bır hareket :D gecın evırıp cevırmeyı kıvırmayı
hesap elden elde dolasır bılmem neler hersey olabılır
serefsızın bırısı
hesabı bosalttı evet ,savunmalarıda yolladı, kamılerıde bıze caktı ,desteklerıde gonderdı
buraya kadar tmm hem fıkırız sanırım
hesaba saldırı gelmeden yonetıcınıze ulasıldı dendı kı ;
"serefsızın bırı hesabı bosalttı haberınız olsun bu sartlarda savasmak bos koylerı almak adıl olmaz
sızden sıze yakısır bır davranıs beklenıyor hesabı yenıden eskı halıne getırınce kaldıgımız yerden devam edelım" dendı.

konusmadan :D 8-10 saat sonra 250 mıs basıldı ılk etapta ve koyler toplanmaya baslandı
herkes kendıne yakısanı yaptı
adıl olmadı bu sekılde
art nıyet oldugu asıkar

şimdi gelelım kıvırmasyonculara :)
hala ıtıraz edenlere , Arkadaş mert olun azcık bunda bısı yok olay boyle oldu degerlendırdık deyın anlayalım
hala bana laf yetıstırıp ıtıraz edenlerı anlamak mumkun degıl :) neye ıtıraz ettıklerınden bı haberler
bırıde cıkmıs sana stalkerın 10 hesabını vereyım dıyo :):)
saol aslan parcası ben almayım allah razı olsun 1 hesap bana yetıyoda artıyo hesapları sen bana degılde CİN deki abilerıne ver :)
onlar alır :)
onlar oynasınlar :)

W A R D A D D Y

Baltacı
Slim beyin ektir sonra gel buraya konusalım,

Yazdıklarını bir okusana ne kadar bir biriyle tutarlı diye bir düşün ben napıyorum diye. - düşünme eylemini yapabileceğini pek sanmıyorum bu konuda yardım alabilirsin :) -

DeletedUser63465

Ziyaretçi
biraz önce bu gej oğlan bana diyordu atan tutanlar tehtid edenler bişey yapamaz diye 2 3 msj önce kendisi tehtid ediyordu bu daha zannımca 17 18 yaşında liseli atarlı bi ergen kardeşimiz hic üstüne varma bırak yazssın sinirlerini atıyor burda garibim

DeletedUser62479

Ziyaretçi
slim sen malmısın? matador hesabını neden topladınız? matador hesabının köylerini boşaltanda sizin klandı. nasıl bir klansınız yaptıklarınızı unutup gelip burda abuk subuk konuşabiliyorsunuz. bu kayıpruh başınıza gelen en ufak şey olacak. hadi uzayın gidn yeter sizle uğraştığımız. hüseyin sende bütün karaktersizliklerini yazda ondan sonra ben yapacaklarımı yapıyım şunlara sıktılar iyce ya

DeletedUser61329

Ziyaretçi

konusmadan :D 8-10 saat sonra 250 mıs basıldı ılk etapta ve koyler toplanmaya baslandı
herkes kendıne yakısanı yaptı
adıl olmadı bu sekılde
art nıyet oldugu asıkar

Adil olmadı diyorsun. Matador olayı çok mu adil idi ? Organize olup 1 gecede tüm köyleri boşaltmak çok mu adil bir şey.
Kayıpruhun boşaltma teklifi kendi elemanlarınızdan bize olaydan 3-4 gün önce geldi zaten.
Yönetimde konuşuldu ve bize yakışmıyacağına karar verildi oy çokluğuya. (Şahsen benim matadordan sonra yakışıp yakışmıyacağı umrumda değildi boşaltalım oyu vermiştim bunuda açıkça yazıyorum)
Bütünde mesajlar mevcut gerekirse faruk zaten açıklar hertürlü.

Özetle:
Zamanında diyordunuz (Matador) hesaplarınızın şifresi elden ele dolaşiyor diye
Kendi elemanlarınız verdiğiniz hesapları boşaltıyor.Bizle alakası ne konunun :D
Ne ekersen onu biçersin aslan parçası :rolleyes:

DeletedUser6436

Ziyaretçi
Ben doğru mu anladım acaba...adamların kendi oyuncuları bir şeye kızıp (sebebini anlamadım) köyleri boşaltıyor bu Barzo klanı da bizim köyler boşaldı siz accık bekleyin dolduralım öyle savaşalım diye Stalkera teklif yapıyor ?

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Dışardan bir göz olarak takip ettiğim bi dünya ve matador hesabı olayında burda pişkin pişkin konuşan arkadaşlar şimdi aynı olayı (kendi içlerindeki arkadaşları yapması stalkere yada cinede birşey sıçratmıyor) kendileri yaşayınca mı karşı taraf suçlu oldu onu çözemedim ben. Burada laf yetiştirenlerde boşuna yormuş kendini dışarıdan da belli oluyor zaten herşey. Başından beri barzo klanının yaptıkları ve sonrada bunları inkar edememesi ve pişkin bir şekilde bunların arkasında durması aslında cinle stalkere bunları kendilerinin yapma hakkını bile vermişti bence ama yinede yapan kendi içlerinden çıkmış buda ayrı bir durum tabiki :)

Barzo bu kadar iyi oyuncunun bir araya toplanmasıyla oluşup tam bir hayal kırıklığı ekibi oldu bu kadar tecrübeli oyuncular toplandıktan sonra kendilerininde açıkladığı gibi dünyada bilmem kaç barbar var deyip misyonunu barbar almak üzerine tanımlayarak ekibe yazık etti içindekiler de güzel karalandı ama sonuç yakın ve belli gibi Cin ve Stalker ekiplerine şimdiden tebrikler

W A R D A D D Y

Baltacı
Ben doğru mu anladım acaba...adamların kendi oyuncuları bir şeye kızıp (sebebini anlamadım) köyleri boşaltıyor bu Barzo klanı da bizim köyler boşaldı siz accık bekleyin dolduralım öyle savaşalım diye Stalkera teklif yapıyor ?

Aynen öyle :D
Hatta kendi içleride degil bizzat hesap dünya 1.siyken alıp hesapta 3 ay oynamış yani bu kadar güvendikleri, bizim yaptığımız operasyon sonucu 100 köy verip el değiştirttiğimiz sahibi boşaltmış köyleri

Ama burada gelip saçmalıyorlar işte :D
Birisi gelip bize iftira atarken diğeri kendi wp grubu konusmalarını atıyor :) işin ilginci o ss lere baktımda adam hala grupta atmamışsınız? yoksa yenilgiye kılıf uydurma çalışmalarına mı başladınız barzo :D

DeletedUser54004

Ziyaretçi
Dışardan bir göz olarak takip ettiğim bi dünya ve matador hesabı olayında burda pişkin pişkin konuşan arkadaşlar şimdi aynı olayı (kendi içlerindeki arkadaşları yapması stalkere yada cinede birşey sıçratmıyor) kendileri yaşayınca mı karşı taraf suçlu oldu onu çözemedim ben. Burada laf yetiştirenlerde boşuna yormuş kendini dışarıdan da belli oluyor zaten herşey. Başından beri barzo klanının yaptıkları ve sonrada bunları inkar edememesi ve pişkin bir şekilde bunların arkasında durması aslında cinle stalkere bunları kendilerinin yapma hakkını bile vermişti bence ama yinede yapan kendi içlerinden çıkmış buda ayrı bir durum tabiki :)

Barzo bu kadar iyi oyuncunun bir araya toplanmasıyla oluşup tam bir hayal kırıklığı ekibi oldu bu kadar tecrübeli oyuncular toplandıktan sonra kendilerininde açıkladığı gibi dünyada bilmem kaç barbar var deyip misyonunu barbar almak üzerine tanımlayarak ekibe yazık etti içindekiler de güzel karalandı ama sonuç yakın ve belli gibi Cin ve Stalker ekiplerine şimdiden tebrikler
teşekkürler :)

DeletedUser63634

Ziyaretçi
Bir halt edemezsiniz
hepınızın bırlesımınden kusura bakmayın ama cacık olur :)
CİN + STALKER = CACIK :)
aranızda yogurtla,hıyarı paylasıp sız mix yapın artık :)
O hakaretsiz konuşamayan özürlü kadrosuyla mı yapacaksınız tüm bunları ,
yoksa her dedıgınıze desek cıkan yalak ordusuyla mı ?
Yok yok klan klan gezdırdıgınız casus ordusuyla :) da olabılır.
Her neyse patates kafalar
Ben burdayım BEKLERIM ...

konuşmaya devam edin böyle.
kevgire çevirecez sizi az kaldı..

DeletedUser63465

Ziyaretçi
Bir halt edemezsiniz
hepınızın bırlesımınden kusura bakmayın ama cacık olur :)
CİN + STALKER = CACIK :)
aranızda yogurtla,hıyarı paylasıp sız mix yapın artık :)
O hakaretsiz konuşamayan özürlü kadrosuyla mı yapacaksınız tüm bunları ,
yoksa her dedıgınıze desek cıkan yalak ordusuyla mı ?
Yok yok klan klan gezdırdıgınız casus ordusuyla :) da olabılır.
Her neyse patates kafalar
Ben burdayım BEKLERIM ...

Abicim bunları yapan barzo deilmiydi ?

Kendi yapdıklarını foruma cinle stlkr yaptı diye nasıl yazıyor sen iyi ayak yapıyon la şair slim

DeletedUser47260

Ziyaretçi
Boşa Demedik;
"Tüm Sw Bir, BİZ BİR"
Zaten Bize de Bu Yakışır.
Eee Anca

[unit]axe[/unit]"Bayram Gibi Bir Cenkti,[unit]axe[/unit]
[unit]axe[/unit]3'e 1 :) Tam da Denkti."[unit]axe[/unit]

!!!BARZO ALAYINIZA GİDER!!!