BaRBaR Klanları *

• Konuyu başlatan DeletedUser57338
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser101

Ziyaretçi
Güzel eğlenceli bir o kadarda iddaalı sözler var =) Bütün toplama klanların olduğu bir bölge olmuş gibi duruyor kuzeydoğunun yay kısmı =) ve ortada bir savaşta gözükmüyor =) 250-300 kişilik gruplar halinde bu kadar iyi anlaşan savaşmayan klanlar ne yapar bilmem ki =D gerçek BaRBaR lar oldugunuzu kanıtlamak için haritadaki gri köylerden ileri gitmeniz gerekmekte =) Onların bile hepsi kılıç görevi yapıldıgında 1 kez saldırı atıyor =)

DeletedUser

Ziyaretçi
Sağlam bir ekip kurdugumuzu düşünüyorum. Bence bu ekiple bir şeyler yapacağız. İnanıyorum!!!

hala isyan ediyorum size niye bana haber vermediniz zaten geç başladım bilsem kuzeydoğuya gelirdim biraz yorardım sizi :D

DeletedUser57338

Ziyaretçi
Fırtına öncesi sessizlik beyler sakin olun bizde :d

DeletedUser101

Ziyaretçi
hadi bakalım hepiniz birbirinize girin orada şenlensin ortalık ışık,barbar,rot,araf,sdkt,kurt,şirinler kan gövdeyi götürsün =)

DeletedUser

Ziyaretçi
hadi bakalım hepiniz birbirinize girin orada şenlensin ortalık ışık,barbar,rot,araf,sdkt,kurt,şirinler kan gövdeyi götürsün =)

keşke hocam diyorum :D keşke. baya baya tarla ekip biçiyoruz :D herkes dost :D bu kadar dostu başka hiç bir dünya görmemiştir.

flegellumDei hacı keşke haber verseydik :D kestiğin askerlere baktım da acayip yorardın bizi :D

Luciferr

Dük
oyundakı nıkınle burdanın aynı olması bazen cok kotu sonuclar yatabiliyor canım. Lütfen 35668268486241626 mesafeden ve haritaya bakmadan konusma. Adamın yanında kısla basan toplasan 3 kişi var 15*15 haritada. Kendini kesecek kadar aşırı değil. Ama olabilir, gecenlerde isyan cıkartcam demişti bana, o derece aşırı tt2

keşke hocam diyorum :D keşke. baya baya tarla ekip biçiyoruz :D herkes dost :D bu kadar dostu başka hiç bir dünya görmemiştir.

flegellumDei hacı keşke haber verseydik :D kestiğin askerlere baktım da acayip yorardın bizi :D

etrafımda kesmeye değer oyuncular olsun ki keseyim ya da kestikten sonra getirisi olacak köyler olsun şuan 15*15 haritayı kontrol ediyorum sürekli casusla kestiğimde getirisi olacak köy yok bende bırakıyorum en azından benim için köy büyütüyorlar :D

DeletedUser57488

Ziyaretçi
Yavaş ve emin adımla ilerliyoruz.... closedeyes

DeletedUser101

Ziyaretçi
yavaş yavaş hepiniz forumuda keşfetmeye başlamışsınız =D

DeletedUser56554

Ziyaretçi
Bir barbar, bir barbara "barbara heralde barbara manken olan demiş.

diye çevir bakalım klan şeysini seni küçük miyav.