BaRBaR Klanları *

• Konuyu başlatan DeletedUser57338
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser57338

Ziyaretçi
seni aşağılık pislik gibi demeyeydin iyiydi :dd

sSaika

Milis
Cizmeli Kedinin Diplomasi anlayışı klana hakim olmasaydı şu an bulunduğumuz bölgede yayı oluşturmuş içlere doğru yürüyorduk tt2

DeletedUser57338

Ziyaretçi
Cizmeli Kedinin Diplomasi anlayışı klana hakim olmasaydı şu an bulunduğumuz bölgede yayı oluşturmuş içlere doğru yürüyorduk tt2

pgyZOJ.png

hııı sen çok biliyon .s

DeletedUser57279

Ziyaretçi
bende katıldım geç te olsa
sonuçta herkesin içinde az da olsa bir BARBAR lık vardır dimi

DeletedUser56554

Ziyaretçi

Aaaa diplomaside cok iyi kedicik ya ahahaha çok güclü bir klanla mütler :D fkdğndğsj

DeletedUser56554

Ziyaretçi
Ay ne kadar güzel bir klan keske benim olsa ahahah

DeletedUser57658

Ziyaretçi
Valla abi bu klanda çalışan adam yükseliyor ben geldim geleli yöneticilerle konuşuyorum bana görev verin bi iş olursa ben bakabilirim, e abi eskilerdenim ztn, bide oyunu becerince yükseldim, şimdi hayat hikayesi gibi yazmicam tabide ne yalan söyliyim aile forumu gibi bizim klanı forumu ya...

BirDost*

Ağır Atlı
Valla abi bu klanda çalışan adam yükseliyor ben geldim geleli yöneticilerle konuşuyorum bana görev verin bi iş olursa ben bakabilirim, e abi eskilerdenim ztn, bide oyunu becerince yükseldim, şimdi hayat hikayesi gibi yazmicam tabide ne yalan söyliyim aile forumu gibi bizim klanı forumu ya...

duygulandırdın bravo

örnek alınacak bir gelişim çizgisi...

abtercan

Acemi
Başarılar beyler.

bu arada flegellumDei kardeşim ne zamandır yoktum oyunda, forumda seni görünce bi eski günleri hatırladım ne oynardık be :D