BALYOZ VS WOW,DİRİLİŞ,ASALET,KAPLAN

• Konuyu başlatan DeletedUser33303
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser33303

Ziyaretçi
oooo bak bu yüzden sizin klanı seviyorum :D pikaculara sahip çıkıyosunuz :D
pika pika :D kanka daha bunlar hiçbirşey şuan bi strateji üzerinde yürüyoruz bakalım bu stratejide ben ırgat rolünü alıyorum başarılı olursak işin rengi çok daha farklı olucak

DeletedUser33303

Ziyaretçi

İstatisklere yansımamasını önlemek için tek seferde silip atıyoruz artık :D

Buda yukarıda önceki raporları paylaşırken demiştim birazdan klandan atılır istatisklere yansımaz diye aynen öyle oldu :)

DeletedUser63108

Ziyaretçi
kaancım yazık arkadaşlara bu kadar ezme artık koyacak raporları yok canları çeker :)

DeletedUser33303

Ziyaretçi
kaancım yazık arkadaşlara bu kadar ezme artık koyacak raporları yok canları çeker :)

illaki zamanı gelince onlarda karışık verecektir gerçi bizi çok hafife alıyor dirilişteki bir kaç üye yok 40 saatten mis atıcam mis arası yapabilcenizmi görücez diye sen gel ben sana speedde saniyelere mis arası yapayım nedir yani bu ego ben karşımızdaki klanları hafife almıyorum onlar bizi hafife alıyor. Ben tam tersine zamanı gelince bizimde köy vereceğimizi düşünüyorum bu böyle gitmicek sonuçta ama gerek yok yani böyle asarım keserimli konuşmalara.

DeletedUser63005

Ziyaretçi
kaancım sanada speedde mis arasını öğrettikte bu lafları söylüyosun ya ben daha ölsemde gam yemem :D speede girer girmez kesilen kaan şimdi speedde saniyelerle savaşıyo helal olsun sana bee speede girince skypede ne bascaz aykut diyen kaana bak :D

DeletedUser33303

Ziyaretçi
kaancım sanada speedde mis arasını öğrettikte bu lafları söylüyosun ya ben daha ölsemde gam yemem :D speede girer girmez kesilen kaan şimdi speedde saniyelerle savaşıyo helal olsun sana bee speede girince skypede ne bascaz aykut diyen kaana bak :D

hahdashdhashdahad :D :D :D :D :D aykut bsgt görende ben oyunu speedde öğrendim sanacak :DASDAS :D birde senden :D :D :D :D :D :D ulan ne güldürdün :D :D :D :D

DeletedUser63005

Ziyaretçi
ya yürü git aykut ne bascaz napcaz aykut mustafa abi niye bizi geçti yanlışmı yapıyoz :D aykut moss bana dalıyo şuna kilit at kilit süresi vercem :D

DeletedUser33303

Ziyaretçi
ya yürü git aykut ne bascaz napcaz aykut mustafa abi niye bizi geçti yanlışmı yapıyoz :D aykut moss bana dalıyo şuna kilit at kilit süresi vercem :D

:D :D aykut tamam abi oyunu senden öğrendim :D :D o oyunda olanları sen bizden daha iyi biliyorsun şimdi seni burda yerin dibine sokmak istemiyorum bak işine :D

DeletedUser63005

Ziyaretçi
carekinin bize saldırıp patladığı raporuda at knk :D

DeletedUser33303

Ziyaretçi
ben kendi kestiğimi attım o sonra hepsini bir atarım biriksin :D

DeletedUser54354

Ziyaretçi
Güzel kesimler tebrikler :) Yahu ben ne çok sizin foruma geliyorum ne çok konuşuyorsunuz ne çok icraat var maşallah arkadaşlar.