BALYOZ VS WOW,DİRİLİŞ,ASALET,KAPLAN

• Konuyu başlatan DeletedUser33303
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser33303

Ziyaretçi
Güzel raporlar var raporları yayınlıyacağız. Bazı arkadaşlar köyüne 4 mis geliyor diye klandan çıkıyor istatisktiklere yansımasın diye o oyuncularında raporlarını buradan paylaşıcağız yarın paylaşmayı düşünüyoruz beklemede kalın :)

DeletedUser33303

Ziyaretçi

bu WOW ile olan savaş gerçi şimdi hepsi bir oldu :)

DeletedUser62914

Ziyaretçi
Biz sizden hokkobazcının köyünü aldık gerçi klanın veya mülti köylerinizin ne kadar askerini kestik ama sizde bizden ya sonradan klana gelen oyuncuları yada oyuna 2 günde bir bakan adamların köylerini aldınız, teşekkür ederim klanımız adına, bize kolaylıklar sağlıyorsunuz.

DeletedUser33303

Ziyaretçi
Biz sizden hokkobazcının köyünü aldık gerçi klanın veya mülti köylerinizin ne kadar askerini kestik ama sizde bizden ya sonradan klana gelen oyuncuları yada oyuna 2 günde bir bakan adamların köylerini aldınız, teşekkür ederim klanımız adına, bize kolaylıklar sağlıyorsunuz.

:D korkmaz arkadaş oyuna 2 günde birmi bakıyordu lütfen bahaneler arkasına sığınmayalım. Mevcut durumu hazmedemeyip bize iftira atmana hiç şaşırmadım.

DeletedUser62914

Ziyaretçi
Ben oyuna 2 gün bakan adamlar ile onu ayırdım zaten, tekrar bir okuyun metini,ayrıca savaşı bozup tekrar açanda bizdik ;) değil mi tabi bu durumda savaşı hazmedemeyenler de biz oluyoruz :cool:

DeletedUser33303

Ziyaretçi
adamınız bizim adamımızı mislerken kilit yiyor peşine köyünü biz alıyoruz ama siz tabiki kendi klanınızdaki aktif sayısı maximum 20 olduğu için bizim klanımızdaki aktif sayısınında o sayıda olduğunu düşünüyorsunuz o yüzden bizdeki aktifleri multi olarak yorumluyorsunuz . 5 klansınız 20 aktifiniz zor var biz burda 4 klanız 1 kişinin bile sirküye dönmeme şansı yok eş dost akraba yok alf4 adlı arkadaşda bu yüzden ihraç edildi.Gerçi sizin misi kesmek için tekrar alıp misi kesip yollarımızın burada ayrıldığını söyledik. Savaşın bozulması bizim klan sayısını 4 de düşürürken savaş açan klanı dağıtmamızdan dolayı olduki orada zaten 1 e 1 di alım yani şuan 4e1 lütfen bahaneler arkasına sığınmayı bırak hepinizi takip ediyorum konuştuğun kadar oynasaydın zaten birşey olurdu senden ;)

DeletedUser33303

Ziyaretçi

biz kilidimizi attık ama adam bizi baltayla savunarak kesti :D :D :D

köy düşürme çabaları düşüremediler bakalım bidaha saldırı çıktılar ama birşey olacağı yok :D

Diriliş oyuncularının kendi arasındaki yaptığı operasyona mis arası.

Bu köy düştü ama yeniden başla yaptı :)

tamam abim :)

seversiniz :p

bunlar efsane burada klan tarafından destek atılmamıştır oyuncumuz kendi başına kesmiş oyuna bakamıyordu iş yoğunluğundan dolayı onunda olaylar bittikden sonra haberi oldu bizimde :D

bu arkadaş dirilişdeydi çıktı köyü düşürdük istatisklere yansımadı

buda komedi :D

DeletedUser33303

Ziyaretçi
Bu adamda dirilişteydi wow a geçti destek için ama çok geç :p :D

Aynı şekil dirilişte olupta istatisklere yansımasın diye çıkan arkadaşlarımızdan biri daha :)

buda öyle :D

bu köyde akşama düşücek sadakat 40 da :D şimdi buraya yazdım diye klandan atılır :(

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Bana karışmak düşmez oynamadığım bir dünyada ama bu bahane bana saçma geliyor.
Bu pasif adamları sizde toplaya bilirdiniz ?

DeletedUser33303

Ziyaretçi

aslında daha farklı olabilirdi istatisklere yansımasın diye çıkmasalardı.

DeletedUser33303

Ziyaretçi
Bana karışmak düşmez oynamadığım bir dünyada ama bu bahane bana saçma geliyor.
Bu pasif adamları sizde toplaya bilirdiniz ?

pasif yokki toplasınlar nereye gitseler çakılıyolar :D :D :D amma illa köy düşücektir bizdende ilerleyen zamanda :D

DeletedUser63005

Ziyaretçi
sıkıntı yok bee olooom bunlar yemek öncesi atıştırmalık asıl yemek yakında ;)

İki tarafada savaşta başarılar dilerim.Küçük bir ricam olucak raporlar çok güzel herkesin ellerine sağlık ama raporları atarken üstüne savunma,saldırı yazarsanız daha hoş oluyor sanki :D

DeletedUser58991

Ziyaretçi
Üyeleri köyleri alınmadan önce atmaya devam ederseniz üyeniz kalmayacak yakında. Atmak yerine savunun klandaşlarınızı küçük bir tavsiye :)

DeletedUser33303

Ziyaretçi
Üyeleri köyleri alınmadan önce atmaya devam ederseniz üyeniz kalmayacak yakında. Atmak yerine savunun klandaşlarınızı küçük bir tavsiye :)

ben oraya not aldım zaten bu raporu paylaşıyorum kesin bu üye atılır diye köyünü aldık ama istatisklere yansımadı birde baktıkki atmışlar :D