Ballas vs Çatpat

JoG CurcuRaX

Çaylak
Çünkü 20 gündür arkada farmville oynayıp takılan sizlerin raporlarını gördüm bide 20 gündür +7-8 opa giden oyuncuların raporlarını göreyim ona göre karar verelim kimi toplayacağımıza

URGAN

Acemi
Ulan klan gibi sizin ben var yaa....... (exit)
Beni niye çağırmadınız akşam @leblebi reis le dalga geçiyonuz madem. Size - 1 yazdım.

@leblebi beybilişokellam sen bunlara aldırma ben seni kafes dövüşüne çağırıyorum. "Çorumluyum gomutanım" diyen zenci değilsen, urganı dolarım haberin olsun. @Cumape sen de yetkili bi abiye benziyon müsabakada hakemlik yaparsın.

LOFA Cumape

Çaylak
Ulan klan gibi sizin ben var yaa....... (exit)
Beni niye çağırmadınız akşam @leblebi reis le dalga geçiyonuz madem. Size - 1 yazdım.

@leblebi beybilişokellam sen bunlara aldırma ben seni kafes dövüşüne çağırıyorum. "Çorumluyum gomutanım" diyen zenci değilsen, urganı dolarım haberin olsun. @Cumape sen de yetkili bi abiye benziyon müsabakada hakemlik yaparsın.
Saolsun arkadaşlar yetki verdi evet :)

akifS*

Mızrakçı
Bu arada yazmadan edemeyeceğim. @leblebi en son casus falan diyordun ya dayı, elimde çok acayip raporlar var oyundan yazarsan iletirim. Arkadaşlar utancından sana gösteremez büyük ihtimalle ama ben paslarım.

LOFA Cumape

Çaylak
koy topalrsin sagi solu vurup kapama hayali kurarsin Valar Dohaeris gelir herşeyi bozar işte napcan )
Hayali geç güzel kardeşim amacım keyif almaktı ki alıyorum belki köy veriyorum ama keyif alıyorum ve aldım da ekibimden bağımsız geldim arkadaşları burada tanıdım iyi insanlar :)

Hepsini geçtim 3300 harcadığım premium puan sayısını bir gece de kastırdınız bana teşekkür ederim harcadığımı geri aldım üstüne mis gibi eğlendim amaçta eğlenmek değil mi :)

akifS*

Mızrakçı
Hayali geç güzel kardeşim amacım keyif almaktı ki alıyorum belki köy veriyorum ama keyif alıyorum ve aldım da ekibimden bağımsız geldim arkadaşları burada tanıdım iyi insanlar :)

Hepsini geçtim 3300 harcadığım premium puan sayısını bir gece de kastırdınız bana teşekkür ederim harcadığımı geri aldım üstüne mis gibi eğlendim amaçta eğlenmek değil mi :)
Sadece 3300 mü kastın reis… Kalanı kim kastı acaba :D

cixcocukcan

Mızrakçı

sen iyi bi arkadaşa benziyon ama leblebli racon yapti bize numara verdi arasana erkek falan boş işler bunlar reis