Ballas vs Çatpat

egehema.

Okçu
Hocam senin hesap bayaa altta duruyor ama en çok ses senden çıkıyor gibi.

Boş konuşmayı çok sevmem hocam siz kendi aranızda yapın boşunuzu :)

Kıtandan gelip köyü senin oyuncundan almadım. Oraya vurmayalım buraya vurmayalım diye diye ilerleyeceğini düşünüp senin önünden köy aldım ki istersem orayı daha da çoğaltırdım hatta o arkadaşınızın aldığı köyü arkasına hemen ben alırdım önlem amaçlı aldım. Hiç tanımadığın bir kişinin kalkıp sana benim saldırımın girdiği saniyeyi verip üstüne saldırı sokturrması komik olduğu kadar yasak bu arada. Siz alışmışsınız kendi gevşekliğinizde takılmaya sanırım. Çok mühim değilse sizin için bize mesaj atıp xD xD yapan arkadaşınızı niye üst klana çektiniz hemen? :D Üstü toz olur diye mi?

Biz büyüğüz şuyuz buyuz demek için pis işlerinizi yeteneksiz yetersiz ve iletişim kabiliyeti olmayan insanlara yaptırıyorsunuz okey bunu da anladık. Köyü rahatça alabilecek olmamıza rağmen düzgünce konuşup nedenini sorduğumuzda adam hepimize kendince fake çıkıp üst klana geçti yani. Lütfen rica ediyorum yaş ortalamanızla zeka ortalamanızı bizle bir tutmayın. Ha yukarda da dedim isterseniz tüm köylerimi toplayın. Yeniden başla yapar geçerim çok koymaz bana. Sadece şaibeli olmayacağım hiçbir zaman :)))
Dostum sen kendi kendine ne senaryolar çizmişsin. Allahım sabır ver.

URGAN

Mızrakçı

Boş konuşmayı çok sevmem hocam siz kendi aranızda yapın boşunuzu :)

Kıtandan gelip köyü senin oyuncundan almadım. Oraya vurmayalım buraya vurmayalım diye diye ilerleyeceğini düşünüp senin önünden köy aldım ki istersem orayı daha da çoğaltırdım hatta o arkadaşınızın aldığı köyü arkasına hemen ben alırdım önlem amaçlı aldım. Hiç tanımadığın bir kişinin kalkıp sana benim saldırımın girdiği saniyeyi verip üstüne saldırı sokturrması komik olduğu kadar yasak bu arada. Siz alışmışsınız kendi gevşekliğinizde takılmaya sanırım. Çok mühim değilse sizin için bize mesaj atıp xD xD yapan arkadaşınızı niye üst klana çektiniz hemen? :D Üstü toz olur diye mi?

Biz büyüğüz şuyuz buyuz demek için pis işlerinizi yeteneksiz yetersiz ve iletişim kabiliyeti olmayan insanlara yaptırıyorsunuz okey bunu da anladık. Köyü rahatça alabilecek olmamıza rağmen düzgünce konuşup nedenini sorduğumuzda adam hepimize kendince fake çıkıp üst klana geçti yani. Lütfen rica ediyorum yaş ortalamanızla zeka ortalamanızı bizle bir tutmayın. Ha yukarda da dedim isterseniz tüm köylerimi toplayın. Yeniden başla yapar geçerim çok koymaz bana. Sadece şaibeli olmayacağım hiçbir zaman :)))
Yeniden başla zaten yapıcanda, bu kadar zoruna giden ne? Sen onu söyle 5-10 köy için bukadar ağlanılmaz.

leblebi

Yasaklı
Yeniden başla zaten yapıcanda, bu kadar zoruna giden ne? Sen onu söyle 5-10 köy için bukadar ağlanılmaz.
Ah kıyamam çapın ortaya çıktı diye mi gerildin yavrucum sen? Abilerin teselli edemiyorsa gel ben ederim çok çocuk büyüttüm senin gibi ben :)

akifS*

Hafif Atlı
Evet ama gibisi fazla, en çok ses benden çıkar klan adına. Aktif oynamıyorum bu dünyayı ama takip ediyorum her şeyi. Mesela sizin mis attığınız arkadaş bize yazınca grupta neler konuştuğumuzu iyi biliyorum. Senin seviyende bir paranoyaklığım yok ama. Yok multi yapmışız da bilerek planlamışız da falan filan :D Her seferinde yazıyorum ama tekrar tekrar yazmak zorunda kalıyorum. Vuracağımız düşmanı ÇAT PAT diye vuruyoruz zaten. Öyle ıvır zıvır işlere ayıracak vaktimiz gerçekten yok.

akifS*

Hafif Atlı
Arkadaşlar oyunculugunuzu taktir ettiğimi bilmenizi isterim ( Çatpat ) lakin 3,5 kişi haricinde çoluk cocuk hareketler edenler var yapmasınlar keyifle eğlenmeye calısıyoruz yok urganı doladık mı vs komik misiniz ?
Oyuncun alenen iftira atıyor. Açıklıyorum, cevap vermeyip ithamlarına devam ediyor. E ne yapalım? Biz de kafalıyoruz kendisini :D

LOFA Cumape

Kılıç Ustası
İki taraf içinde yazıyorum arkadaşlar konuyu açarken forumda savaş yok mu diye muhabbetleri okudugum için bu konuyu açtım ki kişiler bilsin karsılıklı diyalogu bırakıp raporlar ile bir birimize cevap verelim diğer türlü keyfi çıkmıyor gerginlik oluyor :) Anlayısınız için de teşekkür ederim

cixcocukcan

Okçu
Başarılar diliyorum. Arkadaşların içlerinde tuttuğu multi hesaplarını kendimize sınır çizip sınırımızın arkasında kalmak maksadıyla yaklaşık 20şer k savunma keserek aldıktan sonra aldığımız ÇATPAT ile alakası olmayan istkll klanından arkadaşın yakındır kafanıza çatpat demesi ve girdiğimiz köyün 1 saniye üstüne mis kami atılmasıyla kızışan ortalığın buraya geleceği çok belliydi.
Aynı arkadaş 12/8 tarihinde haritamız mavi değil ise bizimle oynamak istediğini söylemiş, misi sokan arkadaşa durumu söylediğimizde ise onlara pre kasmaları için izin verdiklerini söylemiştir.
Pre Kasmak, oyunun en büyük klanının içinde,köylerde 20şer k savunma askeri varken pre kasmak, alınan köyün 1 saniye üstüne mis atmak.

Çok çocukça şeyler dönüyor. Forumda geyik yaparak olmaz bu işler. Kazanırız kaybederiz sıkıntı yok ben ekip arkadaşlarıma çok güveniyorum ama en azından şaibeli olmayacağız hiçbir zaman :)

Ekran görüntülerini ikili konuşmaların forumda paylaşılması yasak olduğu için atmıyorum. Dileyene atabilirim. Ayrıca oyun yöneticilerine de bildirim yapılmıştır. (Tabii en çok pre harcayan oyuncularını kaybetmek isterlerse :) )
kardeş boş yapma bizim ganimetimiz olan koyleri gelip topladiniz biz zaten o insanlari pre kasmasi için biraktik siz gelip coktunuz şimdi bizde size çokecez boşboş multi mesajlari atmayin

LOFA Cumape

Kılıç Ustası
kardeş boş yapma bizim ganimetimiz olan koyleri gelip topladiniz biz zaten o insanlari pre kasmasi için biraktik siz gelip coktunuz şimdi bizde size çokecez boşboş multi mesajlari atmayin

Şimdi şöyle bi not düşeyim ganimetimiz dediğin adamların hiç biri ne soj ne yasal ne sahi ne dont klanlarında değil herhangi bi farklı klanda
2. Çoktunuz demişsin çökmekten kasıt köyleri vurup patlatıp aldınız ise evet çöktük
3.Başarılar güzel dinamik heyecanlı kardeşim

leblebi

Yasaklı
Saat 17:06:16
Çok bakalım aslan parçası. Koca klanda 2 kişinin kanatları altında oynuyorsunuz utanacaginiza sesiniz herkesten çok çıkıyor cidden çok garipsiniz.