BABA VS GOD

Hayvansever

Acemi
Hep Enes kardeşimin yüzünden ,dedimki bunlar olmaz. Neyse bunun adına çok savaş denmez ama yine bize farmville oynatıcaklar.
o küfür eden arkadasında içincen geçicem :))

Mr.Sea

Acemi
Kendileri bu zamana kadar bir sey yapamayan bir topluluk olarak sadece yaptiklari oradan buradan kufur ve hareket edici kelimeler kullanmak ancak onlarada bu yakışır di zaten ama onlar için üzülüyorum İNCİNECEKLER

rokuhoku*

Yasaklı
İki kişinin arasında olan samimiyetin veya tartışmanın bütün klanın yaptığı bir şey gibi ortaya sunulması aşırı trajikomik. O seninle arasında olan samimiyete bağlı olarak o şekilde bir konuşma yapmıştır, sonrasında yaptığınız küfürleşmeler tamamen ikinizin arasında olan bir davranış. Arada iyi kötü şeyler yaşanmıştır elbette ama iki taraftan da bu tarz bir küfürleşme bu zamana kadar olmadı. İstatistiklere giren 2 aydan uzun bir zamandır herhangi bir köy alımı yapmadığımızı görebilir. Biz zaten dünyayı oynamayı bırakalı çok olmuştu. Şimdi burada çıkıp ben onlara savaş açtım toplayacağım demek gereksiz. Zaten oynamadığımız ve şu durumda da oynamayacağımız bir dünya. Bir tarafta söndürülemeyen yangınlar varken bizim çıkıp o köy kaybetmiş burada şöyle bir strateji izlemeliyiz diye düşüneceğimizi zannediyorsanız yanılıyorsunuz. Bitmiş bir dünya için gereksiz söylemlerde bulunulması da gereksizdir.

Drow

Mızrakçı
operasyon mu oldu yoksa koylerı sıze mı verdıler anlamadım 300 den fazla koy alınmıs :D