BABA VS GOD

*BloW

Okçu
Bu goddakiler de kuru sıkı he anca kufur edip bos hava gazi saciyolar etrafa her rakiplerimiz gibi :)

TheDevilDunk

Kılıç Ustası
Enes öyle bir yazıyosunuz ki gören tüm klan toplandık sağdan soldan size küfür ediyoruz sanacak. Kendi şahsi yaşadığınız sorunlardan sonra neden tüm klanı toplayıp burda bi karalama rencide çabası içindesiniz. Böyle bir şeye ne gerek var ne de ihtiyacınız var bunu sen de biliyosun. Yine de kendi tercihiniz herkes istediğini diyebilir ama keşke bu dedikleriniz 3-4 ay önce dediklerinizle örtüşse, ben de desem ki iyi kötü adamların bir çizgisi var. Yine de ben kendime yakışanı yapacağıma inanarak hepinizi tebrik ediyorum... Sağlıcakla kalın

Bizimle görüştürdüğünüz adamın herşeyden haberi var. Ama senin yanındaki adamın güya hiçbirşeyden haberi yok. Zamanında sağa sola mesaj atıp yanına adam çekmeye çalışmaları yapan ben değilim. Size adam gibi güzellikle geldik söyledik world bitti geçin k56 bayrak kasın kabul ettiniz sonrada dediklerinize uymadınız. Üstüne beni suçlu çıkarmaya çalışıyorsunuz sürekli. Ben starı alayı yerken bir tane EMP ile uğraşıyordunuz orada.

TheDevilDunk

Kılıç Ustası
Kimsenin kimseyi suçladığı yok. İyi kötü geçen dünyada sona geldiğimizin zaten farkındayız. Sürekli yaptığınız onu toplayamadın bunu toplayamadın ithamları komiğime gidiyor sadece. Bir ekip olarak devam ettik ve toplayana kadar bir süre geçiyor haliyle. Vurup toplamak yerine klandaki adamları kendi tarafına çekip sonra bedavadan toplayan biz değiliz bunu da herkes biliyor zaten.

Kimsenin kimseyi suçladığı yok. İyi kötü geçen dünyada sona geldiğimizin zaten farkındayız. Sürekli yaptığınız onu toplayamadın bunu toplayamadın ithamları komiğime gidiyor sadece. Bir ekip olarak devam ettik ve toplayana kadar bir süre geçiyor haliyle. Vurup toplamak yerine klandaki adamları kendi tarafına çekip sonra bedavadan toplayan biz değiliz bunu da herkes biliyor zaten.
Akif işte toplayamadığın köylerin suçunu başkasının üzerinize atmayın diyorum. Dünya sonu geldiği için size güzelce yazıldı yazmadı kimse diyorsan ss leri iste barandan. Biz güzel güzel geldiğimiz world sonunu güzel bitirmek için adım attık karşılığında bir adım göremedik.

TheDevilDunk

Kılıç Ustası
Akif işte toplayamadığın köylerin suçunu başkasının üzerinize atmayın diyorum. Dünya sonu geldiği için size güzelce yazıldı yazmadı kimse diyorsan ss leri iste barandan. Biz güzel güzel geldiğimiz world sonunu güzel bitirmek için adım attık karşılığında bir adım göremedik.

Yaklaşık 2 aydır hiç konuşmamışken geçen hafta ilk konuşmamızda dediklerimi hatırlatayım sana üstelik ortada bir şey yokken. Neyse sıkıntı yok benim içim ferah üzerime düşeni de yaptım. Bundan sonra da herkes istediğini söyleyebilir...

Yaklaşık 2 aydır hiç konuşmamışken geçen hafta ilk konuşmamızda dediklerimi hatırlatayım sana üstelik ortada bir şey yokken. Neyse sıkıntı yok benim içim ferah üzerime düşeni de yaptım. Bundan sonra da herkes istediğini söyleyebilir...
Seninle ilgili bir sorunumuz yok oradaki diğer abilerimizede yazdık ne olduğunu sen tebrik ettin herkesten bunu bekliyorduk.

Zenci 61

Mızrakçı
savaş başlıgını yeni gördum bi bakayim dedim god kalmamış. forumda dünyayı kim kazanır başlgiinda yaptıgınız klavye şowlarını oyunda biraz yapsalardı iyidi. yöneticin küfür ediyor ve onun klanındaysan bundan sorumlusundur. yönetim dunya kazandırır dünya kaybetirir. ha sizin kazanma şansınız hiç bir zaman yoktu hala dünyadan ne koparırsak diye beklediniz durdunuz. madem dünya sonu köyleri bırakmaktı niyetiniz neden bırakmadınızda küfürleşmelere başladınız.

rokuhoku*

Yasaklı
savaş başlıgını yeni gördum bi bakayim dedim god kalmamış. forumda dünyayı kim kazanır başlgiinda yaptıgınız klavye şowlarını oyunda biraz yapsalardı iyidi. yöneticin küfür ediyor ve onun klanındaysan bundan sorumlusundur. yönetim dunya kazandırır dünya kaybetirir. ha sizin kazanma şansınız hiç bir zaman yoktu hala dünyadan ne koparırsak diye beklediniz durdunuz. madem dünya sonu köyleri bırakmaktı niyetiniz neden bırakmadınızda küfürleşmelere başladınız.

Zenci nickli arkadaş bizi tanımadığı için bilmeden konuşmuş açıkçası. Biz hiç bir dünyaya girelim kapatalım diye girmiyoruz hayatımıza engel olmayacak şekilde fazladan bir aktivite olarak oynuyoruz bu oyunu hatta oynuyorduk bundan sonra pek girebileceğimizi de düşünmüyorum. İki arkadaş çocukça küfürleşmiş bundan ne ben sorumlu olurum ne klan olur. Biz oynayabildiğimiz noktaya kadar oynadık ve bıraktık. Bu bizim kararımız sen 3 yıl boyunca dünyayı kapatmaya uğraşırsın bu da senin kararın olur. Burada gelip bana veya klana herhangi bir söylemde bulunman senin acizliğindendir. Klanda yönetici - üye yok bizim herkes eşit durumda.

HEXAMİLİON

Kılıç Ustası
zenci hocam bangoyu bıraktın mı tek takılıyon son zamanlarda :D

olan oldu boşverin ancak kamyon size köyleri salacakmış denildi.

yani neden oynayalım ki daha :)

hak eden kapatacak tebrikler Baba,

HEXAMİLİON

Kılıç Ustası
son olarak kusura bakmayın ama ekibimi de ezdirmem yani, Baba klanına büyük saygım var severim iyi oyuncular ancak hiç bir savaşa tek başına girerek kazanmadı,

vegas savaşına bizimle
alay savaşına parsla girdi üzerine kamyondan kamiler çekti
trek savaşına yine parsın ordularıyla
ve god savaşına kamyon ve parsın ordularıyla

puanlarına denk güçlerinize denk tek klan kalıyor o klanında köyleri salacağı yazılıyor.

hiç bir savaşa tek sokmayan gücünüze denk sayılabilecek hiç bir klanla savaştırmayan Enese tüm baba teşekkr etmeli.

son olarak kusura bakmayın ama ekibimi de ezdirmem yani, Baba klanına büyük saygım var severim iyi oyuncular ancak hiç bir savaşa tek başına girerek kazanmadı,

vegas savaşına bizimle
alay savaşına parsla girdi üzerine kamyondan kamiler çekti
trek savaşına yine parsın ordularıyla
ve god savaşına kamyon ve parsın ordularıyla

puanlarına denk güçlerinize denk tek klan kalıyor o klanında köyleri salacağı yazılıyor.

hiç bir savaşa tek sokmayan gücünüze denk sayılabilecek hiç bir klanla savaştırmayan Enese tüm baba teşekkr etmeli.

Hiç bir savaşa tek sokturmayan dediğin haritalarda 3V2 kaldık gene gıkımız çıkmadı :D Parsın hesaplarında oynarken alayı haritadan gene silen baba klanıydı. Biz size her türlü kolaylığı sağladık world sonu olarak bayrak kasmanızı bile söyledik ama kusura bakmayın bunları reddeden ve ezilmeyi hak eden sizin ekibinizdi.

Hiç bir savaşa tek sokturmayan dediğin haritalarda 3V2 kaldık gene gıkımız çıkmadı :D Parsın hesaplarında oynarken alayı haritadan gene silen baba klanıydı. Biz size her türlü kolaylığı sağladık world sonu olarak bayrak kasmanızı bile söyledik ama kusura bakmayın bunları reddeden ve ezilmeyi hak eden sizin ekibinizdi.

sen ne umursuyorsun kı yazılanları halen ogrenemedın su oyunu

kaybeden aglar
kaybeden yendınız demez bız ıstedıkte yenıldık der öğren bunları enes sana kac kere soyleyecem adamlar baska dunya gırmesınler mı kaybedınce aglayacaklarkı dıger w ye gırdıklerınde mazlum rolunu oynasınlar yoksa oyuncumu bulurlar herkesin senın gıbı ekıbı mi var :D

sen ne umursuyorsun kı yazılanları halen ogrenemedın su oyunu

kaybeden aglar
kaybeden yendınız demez bız ıstedıkte yenıldık der öğren bunları enes sana kac kere soyleyecem adamlar baska dunya gırmesınler mı kaybedınce aglayacaklarkı dıger w ye gırdıklerınde mazlum rolunu oynasınlar yoksa oyuncumu bulurlar herkesin senın gıbı ekıbı mi var :D

Ben sadece yanlışlarını düzeltiyorum :D Onuda anlamazlıktan geliyorlar. İyi niyet gösterdinmi sonucu bu oluyor öbür türlü yapıncada adımız kötüye çıkıyor :)

HEXAMİLİON

Kılıç Ustası
Köksöktüren sen neden Enese yalakalık yapıyon anlamadım :) Hayır muhabbet seni ilgilendirmiyor, Tanımıyorsun ki beni hakkımda yorum yapıyosun, Daha yazmazsan sevinirim.

Enes seni övüyorum cidden iyi diplomasi yaptın kötü bir şey demiyorum, Eyescem gibisin aynı :)