Baba - The Godfather

Ext* karavezir

Kılıç Ustası
Fortune sittard her yere yorumun var savlari çekip suspus ile aynı anda oplara devammı kilit öncesi boyleydiniz niye banlanmıyorsunuz siz:)

burakaan

Baltacı
İlk dağılacak klan diye link attı arkadaşlar bir tıkladım burası açıldı yanlışlık var heralde gelmişken başarılar dilerim...

Lebr0n*

Yasaklı
4 kişi 1 kişinin vereceği cevabı verebiliyor buda başarı sizin için:)
Ya hadi olum neyin kafasını yasiyon ? bi oyun oynadığın adamlara bak.Kohlidi hesabının 67 ve 68. Dünyada ki toplam kesimleri ONMYLOVE hesabı kadar değil.Nerde ne kadar tırsak adam varsa ( bak korkak bile degil) birleşmişler klanın adını baba yapmişlar fjkskxkdkd
Baba klanının iç içe 6 milyon tane hesap atmaktan başka bişey bildiği yok. Enes de müşteri kaybetmemek köy toplatiyor,diplomasi yapıp sonradan satarak, bozarak müşterilerinin gönlünü edip başka bir dünyaya çağırıyor işte

Ext* karavezir

Kılıç Ustası
Dünya stratejilerle kapanır kohlidi senin ulasamayacagin seviyedir enese laf etmek için sağlam profil gerekir o yüzden seni kaale almıyorum:)

FoReVer.ALAY

Acemi
Dünya stratejilerle kapanır kohlidi senin ulasamayacagin seviyedir enese laf etmek için sağlam profil gerekir o yüzden seni kaale almıyorum:)

Enese 100k pre lazım desem tamam kardeşim istediğini yaz bana der forumdan der.Kohlidi dediğin adam 56'da cine köylerini kütür kütür toplatmış birisi reis anca böyle barbar toplayarak,diplomasi satarak dünya kapatıyorum diye gezer.Gördük fenaya yapılan oplarda 1 tane bile destekci puanı artmadı reisimin.

segezha

Casus
68de champions hesap sildikten 4-5 gün sonra kardeşim, gitmeyin dünyadan biz vuracağız vegasa, yeloköye bunlara dünya mı kapattırcaz,bilmem kaçıncı düyadan beri kılız, bak feryatta geldi isterseniz 40 kişi hesaplara dahi geçerler diyordu reisler. Ranuna yok biz söz verdik vegasa diye vurmadı. Lafı geçince baktımda reis vegasta kapatıyormuş harbiden :) Harbiden muazzam strateji. Farmville oynasa daha fazla keyif alır. Hem bu kadar para harcamaz. İyi forumlar

Nostra klanı başından beri savaşırız diyordu da diğerlerini anlayamıyorum. Baba klanı devam etseydi çoğu diplomasi için görüşmelere gidecekti olmadığı için arkasından sallanır olmuş. :)

Moonknıght

Ağır Atlı
68de champions hesap sildikten 4-5 gün sonra kardeşim, gitmeyin dünyadan biz vuracağız vegasa, yeloköye bunlara dünya mı kapattırcaz,bilmem kaçıncı düyadan beri kılız, bak feryatta geldi isterseniz 40 kişi hesaplara dahi geçerler diyordu reisler. Ranuna yok biz söz verdik vegasa diye vurmadı. Lafı geçince baktımda reis vegasta kapatıyormuş harbiden :) Harbiden muazzam strateji. Farmville oynasa daha fazla keyif alır. Hem bu kadar para harcamaz. İyi forumlar
Ranuna için sözünde durmuş gibi bahsetmen doğru değil.