Baba - The Godfather

Çakallık yapayım derken worldü sattım de burada herkes inansın. Her gün 5 posta telefonla arayıp enescim bizi bunların elinden kurtar ne istersen veririm diyen delikanlı sendin. Birazcık adam olsaydın o dc lerde ben söz verdim wp gruplarında sözüm geçti derdin. Ünsal abi kadar dik duruşun olsun bi halta yararsın.
67de kimse w yi satmadı da 3 ay boyunca Remzi abi bu sorunlu Remzi abi bu problemli, abi Buda var abi şuda var. Abi serhat abi yok abi sen hallet abi. Abi ayko saplayacak abi, azap bizi vuracak abi, nop zaten baba ama abi vs. Herkes herşeyi biliyor ne konuşuyorsun sen. Buraya gelmiş unsu yalayıp sanjiye yürüyorsun i, küçük aklınla siyaset He şakacı seni.
Sen ancak korkarak yalvarararak yalayarak bi yerlere gelirsin. Şimdi kimi yaşanan gerekiyorsa oraya git. Haritada 3 katımız iken tek saldırı çıkmadınız adamsınız abi deyip bizim kafa adamlar kendini toplatıp oyunu salınca yanındaki kaldırım çocukları ile beraber yaptığınız şeyler de ortada :)

Sen kimsin de beni incitiyorsun? Daha dün abi abi diye paspas olan velete bak sen :) Aykanlar bizi toplayacak kurtar abi lütfen diyen vasıfsız, ahkam keser olmuş. O worldü ben size resmen hediye ettim daha fazla zorlama şansını. Şuanda aktif olarak w70 de oynadığımızı bildiğin için, 71 girme kararı aldın dimi:) Çakal seniii
Ama w71 için şunu söyleyeyim ne hakettiysen iliklerine kadar yaşayacaksın :) Unutma bu sözümü 71'in ilerleyen günlerinde hatırlatacağım enes efendi :)
sen önce 7 bin köy önde olupta kaybettiğin w yi kurtarda sonra gelirsin w71 e kalpazan mesut

BüyükBaba

Yasaklı
Sen kimsin de beni incitiyorsun? Daha dün abi abi diye paspas olan velete bak sen :) Aykanlar bizi toplayacak kurtar abi lütfen diyen vasıfsız, ahkam keser olmuş. O worldü ben size resmen hediye ettim daha fazla zorlama şansını. Şuanda aktif olarak w70 de oynadığımızı bildiğin için, 71 girme kararı aldın dimi:) Çakal seniii
Ama w71 için şunu söyleyeyim ne hakettiysen iliklerine kadar yaşayacaksın :) Unutma bu sözümü 71'in ilerleyen günlerinde hatırlatacağım enes efendi :)

Aykanlar kimmiş de biz sana yalvaracaz elinden al diye ? Sen geldin bize ağlaya ağlaya bize yaşatacağız tek şey gene ağlama sesleri olacaktır
Dostlara başarılar saygılar.

kerxikas

Acemi
67de kimse w yi satmadı da 3 ay boyunca Remzi abi bu sorunlu Remzi abi bu problemli, abi Buda var abi şuda var. Abi serhat abi yok abi sen hallet abi. Abi ayko saplayacak abi, azap bizi vuracak abi, nop zaten baba ama abi vs. Herkes herşeyi biliyor ne konuşuyorsun sen. Buraya gelmiş unsu yalayıp sanjiye yürüyorsun i, küçük aklınla siyaset He şakacı seni.
Sen ancak korkarak yalvarararak yalayarak bi yerlere gelirsin. Şimdi kimi yaşanan gerekiyorsa oraya git. Haritada 3 katımız iken tek saldırı çıkmadınız adamsınız abi deyip bizim kafa adamlar kendini toplatıp oyunu salınca yanındaki kaldırım çocukları ile beraber yaptığınız şeyler de ortada :)

Ya küçük aklınızla HUCUM'u ve SOA'yı temizleyip worldü iki klan kapatacaktınız gittiniz müttefiğini vuran adama inandınız. Bunu bugün kanka, abi, kardeş dediklerine yapan bize de yapar diye düşünmediniz. Bir kere savaşalım da alem savaş görsün demediniz gidip milletin attığı kazığın şakşakçılığını yaptınız şimdi de birbirinize sövüyorsunuz :D
Bu memleketteki kokuşmuş, içi boş zihniyetin en güzel örneğisiniz hepiniz. Enes kendi worldü için gerekli olanı yaptı sizi tokatladı, paşalar gibi de dünya kapatıyor adam. kimsenin de tek söz söylemeye hakkı yok zira onun pozisyonunda olan herkes zaferi tek başına yaşamak ister, hele ki karşısında oynamak yerine sayı üstünlüğü ile yatmış pasife çekilmiş bir ekip varsa.

Baba klanına başarılar demeye de içim el vermiyor ama burada hakeden varsa onları da vurun oyunu öğrensinler biraz :D