BABA&KAMYON

CooLiseum GuarDz

Kılıç Ustası
@kori* nin gözünü seveyim bu lebron ne cins çıktı . La arkadaşım bi koygit . Bak mirzay yazmış Arkadaşlar burası Klan tanıtım yeri diye , tartışacaksan birisiyle git özelden tartış .
Amacın bi huzursuzluk çıkarmaksa biz gayet rahatız . Fakat konuşmalarından da anladığım kadarıyla yaşın ufakta değil en az 26-27 yaşında gibisin .
Gerçekten gerek yok bence :)

LebronnMan

Yasaklı
Kardeşim amacım tartişmak veya huzursuzluk çıkartmak değil,reislerle tatlı tatlı atışıyoruz, eğleniyoruz. İhtiyacımı soruyolar pre diyorum göndermiyolar. Kalbimi kiriyosun ama yunus reis. Sizin gibi kelle başı 50k pre olan bi klana yakisiyor mu ? Hadi bizim gibi pre başı 860 kelle olan bi ekip olsa niyyyse.

yav tamam gırecegın dunya olursa yaz bana doyurucam ac karnınzıı dagıtıcam hayrıma pre

Kardeşim amacım tartişmak veya huzursuzluk çıkartmak değil,reislerle tatlı tatlı atışıyoruz, eğleniyoruz. İhtiyacımı soruyolar pre diyorum göndermiyolar. Kalbimi kiriyosun ama yunus reis. Sizin gibi kelle başı 50k pre olan bi klana yakisiyor mu ? Hadi bizim gibi pre başı 860 kelle olan bi ekip olsa niyyyse.

LebronnMan

Yasaklı
67'ye girecegim yunus kardeşim. *Lebron hesabına pre desteklerinizi bekliyorum klanca. Dayilarimiz da hayir duası alir benden.