BABA&KAMYON

LebronnMan

Yasaklı
ahaha :D canımsın ya sen c12 falan mı dıon :D sen benım kurdugum klanlardan hangı bırını clasıkte gormussunde burda konsuuyon canım Clasıkte varsak dostumuz davet etmıstır gelmısızdır sence ben o clasıge gırsem sen suanda o dunyanın adından bahsedebılıyormuydun :D once onu dusun hangı gırdıgımız dunyadan yenılıp cıkmısız :) sen bunları dusun sonra gel tekrar anlatırım canm

Olum ben barzoyu 1 tek 59 da gördüm orda da kitasinda ki 3 klandan biri olan tengri biz melemen'i klana aldilar,kudret le müt çektiler,bi de kendileri vardi zaten. Sonrasinda sağa,sola def kami yolladılar cinin dejavuyu klan yerine koymasi o dünyayi size kazandirdi. Tabii savaşarak da kazanirdiniz ama böyle oldu yani

tungada benım klanım kamyonda benım klanım :D sen sadece barzoyu bılıyorsan oda senın ayıbın :D

Olum ben barzoyu 1 tek 59 da gördüm orda da kitasinda ki 3 klandan biri olan tengri biz melemen'i klana aldilar,kudret le müt çektiler,bi de kendileri vardi zaten. Sonrasinda sağa,sola def kami yolladılar cinin dejavuyu klan yerine koymasi o dünyayi size kazandirdi. Tabii savaşarak da kazanirdiniz ama böyle oldu yani

LebronnMan

Yasaklı
Kağıtlar cebime sığmadığından bankada tutuyorum insanların peşinden koşmayı bırakacaksan karnını doyurayım üstüne de bir kaç bir şey alayım sevaptır :)

Bak ciddi manada gururunla oynarım,geceleri tavana bakıp ağlarsın,yaradana isyan edersin,elon musk'a bill gates,samsung,apple çalışanlarina lanet edersin telefonu,pc yi,teknolijiyi geliştirip de,sana küfür etmemi sagladiklari icin.
Yapma güzel kardesim.

Bak ciddi manada gururunla oynarım,geceleri tavana bakıp ağlarsın,yaradana isyan edersin,elon musk'a bill gates,samsung,apple çalışanlarina lanet edersin telefonu,pc yi,teknolijiyi geliştirip de,sana küfür etmemi sagladiklari icin.
Yapma güzel kardesim.

Tamam kabul oyna gururumla ama özelden telefon numaranı at buluşalım yüz yüze oyna gururumla olur mu :)

kudretlede savastım :) benım yanımda olmayan her klan dusmanım kardesım benım sen karsıma gırecek cesaretın yoksa oda senın sorunun ben senı hıc karsımda gormedım :D hıc bır klanımın karsısında gormedım

İyi de kardesim bu saydığın klanlari da sadece bir dunya da gördüm. Yani sen tuğra benim barzo da benim diyorsan eee o zaman kitan da ki tek klan olan kudret le savaşmadiysan, bu da sizin ayibiniz.

LebronnMan

Yasaklı
kudretlede savastım :) benım yanımda olmayan her klan dusmanım kardesım benım sen karsıma gırecek cesaretın yoksa oda senın sorunun ben senı hıc karsımda gormedım :D hıc bır klanımın karsısında gormedım

Kudret'le işin bittikten sonra savaştın. 3-4 ay müttefiktiniz belki de daha fazla 59 forumu orda. Aynı dünyalarda görmedin çünkü aynı dünyaların oyuncusu degiliz. Genel olarak max 1 ay felan takılıyorum işin yoğun olmadığı dönemlerde zaten fazla da oynamayi sevmiyorum.Yani bi oyun için neden bu kadar yalan soyleyip kaciyorsunuz ?

bır oncekı yazımda soyledım benım yanımda degılsen dusmanımsındır :) daha ne dıyeyım demekki 4 ay sonra yanımda olmamıs :) neyse sen demıssın zaten sen oyuncu bile degılsın ondan cok bılmen gerekmıyor herseyı 1 aylık bılsen yeter canm

Kudret'le işin bittikten sonra savaştın. 3-4 ay müttefiktiniz belki de daha fazla 59 forumu orda. Aynı dünyalarda görmedin çünkü aynı dünyaların oyuncusu degiliz. Genel olarak max 1 ay felan takılıyorum işin yoğun olmadığı dönemlerde zaten fazla da oynamayi sevmiyorum.Yani bi oyun için neden bu kadar yalan soyleyip kaciyorsunuz ?

LebronnMan

Yasaklı
Neyse arkadaşlar yani tırt 3-5 dünya kapattiniz yaniniza da 10-20 pre yakacak oyuncu buldunuz diye yok o gelsin,yok bu gitsin diyerek kendinizi kral zannetmeyin
Sizi o krallık tahtina çivilerler.

kolay gelsin.

*BloW

Mızrakçı
Neyse arkadaşlar yani tırt 3-5 dünya kapattiniz yaniniza da 10-20 pre yakacak oyuncu buldunuz diye yok o gelsin,yok bu gitsin diyerek kendinizi kral zannetmeyin
Sizi o krallık tahtina çivilerler.

kolay gelsin.
bizde onu diyoz gelde çivile işte sana fırsat sunuyoruz.