Bölgeler ve Klanlar

• Konuyu başlatan DeletedUser64699
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser64699

Ziyaretçi
forumda bile multin var ünsal abi ben daha ne diyeyim ki :p

bak geldin set yazdın çoluk çocuk senden yüz buldu adamların bu savaşla alakaları yok eğlendiler akıllarınca, o kadar yazma yazdık :s

DeletedUser64989

Ziyaretçi
tamamdır nöbet sende fakat setlere iyi davran, sabahki postun olmadı işimize set çekmeden dövüş burada tamam mı:D

nickimi sana devredeceğim bu dünyadan sonra tamamen:)

burdakiler benim kalibrem değil ortak neden dövüşeyim mantıklı insanlara benziyorlar güzelce derdimizi anlatırız anlarlar diyeceğim buna kimse inanmayacak , set olayı konusunda herkes işine baksın sizde getirin arkadaşlar yapabiliyorsanız arkamıza yay atın sizi tutanmı var buyrun harita ortada

neden tamamen bana devredeceksin oyunumu bırakıyorsun kesin evleneceksin :)

DeletedUser64699

Ziyaretçi
e çakma ünsal buna zaten biz bişey mi diyoruz yanlış mı diyoruz saçma mı diyoruz.. önce yazılanları tam oku da gerçek ünsalın yazabiliceği şeyler yaz inandırıcı olsun : (((((

DeletedUser64989

Ziyaretçi
e çakma ünsal buna zaten biz bişey mi diyoruz yanlış mı diyoruz saçma mı diyoruz.. önce yazılanları tam oku da gerçek ünsalın yazabiliceği şeyler yaz inandırıcı olsun : (((((

forumdan biraz takip ettim yazılarınıve sende bir tuhaflık oldugunu sezinledim sana yinede bişiler açıklıyayım orginal ünsan gibi yazamam ki sen zaten onun dilindende anlamıyorsun belki bundan anlarsın bak arkadaşım gelip burda set klanı diye diye bir hal oldunuz diyelim ki öyle bunu bir sürü kişi kötü gibiymiş gibi neden göstermeye çalısıyorsunuz yada bir zayıflık gibi adamlar ,( beni seviyor yani ben derken ünsalı ) seviyorsa bu suç onunmu ünsan bunları paraylamı getirdi ne çok uzattınız ya zaten nop u devirirseniz emin ol set klanlarınıda devirirsiniz sıkıntı etmeyin bu işide bu kadar konusmayın cidden baydınız ulan ben bile nop a karşı savaşacam walla adamlar bir sempatik geldi sayenizde

DeletedUser63321

Ziyaretçi
ünsan olmuyor ama ünsan. ltd. şti. diye dalga geçirteceksin, kırılırım öyle olursa:D

DeletedUser62680

Ziyaretçi
Boş boş konuşmayin bu dünyayi mayisin ilerde destekledigi klan kapaticak :D :p

DeletedUser

Ziyaretçi
Şey ya bizde klan adımızı NOP falan yapsak araya kaynar mıyız diye düşünüyorum bence mantıklı :D

DeletedUser64746

Ziyaretçi
Burdaki bu kadar muhabbeti okumadım,yazılar çok uzun uzunnn ama hasan beni bi köfteyle kandıraman,Akhisara gelirsem ekonomini ciddi anlamda sarsarım o_O

DeletedUser15829

Ziyaretçi
Beyler dün akşam 200, bu sabah 160 küsür mesajı tek tek üşenmedim okudum. Totalde 20 dakikaya yakın bir zaman aldı.

20 dakikada;
7-9 Sayfa kitap okuyabilir,
Kupon için 4 maç çıkarabilir,
Güzel bir kıza yürüyüp numarasını alabilir,
Fifada güzel bir maç atabilirdim. Ve daha nice şey.

Ama sizin saçma kavganızı okudum. Umarım olay karakolda ya da hastanede bitiyordur umuduyla. Ama bitmemiş. Kendime ve 20 dakikama acıyorum şuanda. Üzdünüz.

DeletedUser

Ziyaretçi
Altı üstü bir oyun için bu kadar nefret dolu olmayın, forumda laf üretmeniz savaşı kazandırmaz, üzülüyoruz sizin adınıza kendi klanıma, ortada bişey yok iken bile yeni yeni şeyler üretip laf kalabalığı yapıyorsunuz. Oynunuza bakın savaş açın savaşalım derdiniz ne anlayamadık gitti. Bildiğimiz bişey var korkuyorsunuz, korkunuzdan ne yapacağınızı şaşırdınız 4 bir koldan fırsat arıyorsunuz ama boş .Muhabbetleriniz boş aynı sizin gibi. Lütfen biraz yaşınızın adamı olun, terbiyeli olun, hoşgörülü olun, bu bir oyun unutmayın, sonunda size kazanç yok böyle davranırsanız kayıp var ama.

Forumda server sonuna kadar klanımız bu denli saçma muhabbetlere alet olmayacaktır, goygoy yaparız güleriz kendimiz ile dalga geçeriz ama seviyesiz ithamlara alet olmayacaz. kendinize üyelerinize konuşmalarınıza artık çekidüzen verin.

DeletedUser

Ziyaretçi
Altı üstü bir oyun için bu kadar nefret dolu olmayın, forumda laf üretmeniz savaşı kazandırmaz, üzülüyoruz sizin adınıza kendi klanıma, ortada bişey yok iken bile yeni yeni şeyler üretip laf kalabalığı yapıyorsunuz. Oynunuza bakın savaş açın savaşalım derdiniz ne anlayamadık gitti. Bildiğimiz bişey var korkuyorsunuz, korkunuzdan ne yapacağınızı şaşırdınız 4 bir koldan fırsat arıyorsunuz ama boş .Muhabbetleriniz boş aynı sizin gibi. Lütfen biraz yaşınızın adamı olun, terbiyeli olun, hoşgörülü olun, bu bir oyun unutmayın, sonunda size kazanç yok böyle davranırsanız kayıp var ama.

Forumda server sonuna kadar klanımız bu denli saçma muhabbetlere alet olmayacaktır, goygoy yaparız güleriz kendimiz ile dalga geçeriz ama seviyesiz ithamlara alet olmayacaz. kendinize üyelerinize konuşmalarınıza artık çekidüzen verin.

Ayazın yazdığı ve benim de yanıtladığımı da hedef almadığını umuyorum bunu yazarken tamamen goygoy amaçlıydı :rolleyes: siz klanları düzenlerken araya karışabilir miyiz diye düşündük :D

400e400 bir savaş var önümüzde. Elbette ünsal beyin de yaptığı gibi kendini kendi klanını övenler olacaktır. Rakibe laf atanlar olacaktır. Ama bu konuda bazı kişilerin ısrarla bir şeyler kanıtlamaya çalışması insanların gözüne batıyor.

Bir tarafta güçlü bir klan, diğer tarafta birden fazla klanın oluşturduğu bir pakt var. Bu klanlardan birinin veya bir üyesinin söylediği dile getirdiği şeylerin diğer klanlara da atfedilmesi doğru olmaz. Ben wc klanındayım, buradan ve birkaç klandan davet ettiler, kabul ederken nopla savaşacağımızı da bilmiyordum, bilsem kabul etmeyebilirdim, malum 2 yıldır oyuna pek vakit ayıramıyorum,(7 saatten ordu kestiren biriyim) daha sakin savaşsız bir bölgeyi tercih edebilirdim. İş dışında bilgisayar bile kullanmıyorum , savaş sıralama konusunda iddialarım yok yıllardır olmadı olmayacak da.

Bunu dile getirdikten sonra konuya gelirsek, dediğim gibi şuan wcdeyim, stratejimiz ne olursa benden ne istenirse yaparım. Bu kendi arkadaşlarıma saldırı çıkmak da olabilir, savaşmak da olabilir. Herkesten ricam bunun bir oyun olduğunu unutmayın , oyun kuralları içinde yapılan her türlü strateji de mübahtır kimse kimseyi daha kalabalık olduğu seçtiği bölgesi vs.vs için eleştirmesin. Multi yapan varsa bunu eleştirebilirsiniz belki ama o da yok şuan. Hele bir oynayalım kaybedeni yenileni gelin o zaman eleştirin. Oyunu oyun olarak görün tekrar, sizden sadece bunu istiyorum. Saldırı atacağız destek atacağız köy alacağız daha ortada savaş bile yokken bu kadar konuşacak şeyi nerden buluyorsunuz anlayamadım :) herkesi sağ duyuya davet ediyorum

Deadknight

Yasaklı
Bak sor şimdi her hangi birine aklında ne kaldı diye köfte diyecek :D freud gereginden fazla rahat zaten ona fazla gelir :D

Zaten biri direk köfte yazmış :D:D Subliminal mesaj veriyorsun Hasannn.

Bak bunlar hep Amerikan oyunu..

Diyeceksin saçmalama Yavuz Abi o nereden çıktı?

Herkesin hedefi kim?

Nop

Nopun açılımı nedir?

New Orleans Pelicans

New Orleans Nerede?

Amerika'da.:rolleyes:

Gördün mü bak bunlar hep Amerikan oyunu :D:D:D