Bölgeler ve Klanlar

• Konuyu başlatan DeletedUser64699
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58115

Ziyaretçi
öyle deme bizim mali dedi onu 20 sayfa önce esefle kınadılar bak onu:D şimdi sana da en azından bir ayıplama ya da kınama gelecek şer odağından hazır ol:D

Valla mı, ben kaçırmışım onu =) Ama benim troll yaptığımı anlarlar herhalde, inşallah :p

DeletedUser63321

Ziyaretçi
Şimdi siz setsiniz, bize verdikleri tepkiyle sizinki aynı olmaz haliyle. size şimdi tatlı sert yapıyorlar hani şöyle kuyruğunuzdaki tüy hareket etse serti de gidecek tatlısı kalacak:D Şeker şerbet olacaklar size o yüzden bilemiyorum nasıl bir tepki alırsın bence çok ufak bir sitem gelebilir en azından:D

DeletedUser60632

Ziyaretçi
NOP ŞARKISI

Bu sabah yalnız uyandım
Setsiz olmaz, setsiz olmaz
Tanıdık kokular yok
Setsiz olmaz
Kahvaltım anlamsızdı
İlk sigaram bile tatsızdı
Setsiz olmaz
Anlaşılan alışmışım
Bir verdiysem iki almışım
Setsiz olmaz
Aşk bir dengesizlik işi
Dengeye dönüşen bir sevgi
Setsiz olmaz

DeletedUser63321

Ziyaretçi
yeter bu kadar muhabbet bence de. zaten set işçileri gibi günde 18 saat oyundasınız kendinizi paralıyorsunuz, gidin yatın uyuyun hazır çaylak varken:D

DeletedUser60632

Ziyaretçi
İyi geceler setlere ve her daim set kalacaklara dhdjdj

DeletedUser64989

Ziyaretçi
yeter bu kadar muhabbet bence de. zaten set işçileri gibi günde 18 saat oyundasınız kendinizi paralıyorsunuz, gidin yatın uyuyun hazır çaylak varken:D

ortak sende yorulmuşsundur cok onlinesin , klan sayısınıda 17 yapmışsın yükün ağır gece nöbetini almaya geldim dinlen artık :)

DeletedUser63321

Ziyaretçi
ortak sende yorulmuşsundur cok onlinesin , klan sayısınıda 17 yapmışsın yükün ağır gece nöbetini almaya geldim dinlen artık :)

tamamdır nöbet sende fakat setlere iyi davran, sabahki postun olmadı işimize set çekmeden dövüş burada tamam mı:D

nickimi sana devredeceğim bu dünyadan sonra tamamen:)