AzTeK in kaçışı

• Konuyu başlatan DeletedUser68699
  • Başlangıç tarihi

Edit-997395

Yasaklı
Gogo amca çok yanlış hareketler yapıyorsun adamları 55 çağırdın bırak gelirlerse icraatını yaparsın ozaman forumda istediğin kadar adamları ezebilirsin ama peşin peşin yenerim havaları yapma böyle yapan insanları çok gördük sonradan pişman olma saygı çerçevesinde tartisin ki sonrasında birbirbirinizi tebrik etmeye yüzünüz olsun.

Yapmadığı şeyleri yaptım diyerek anlatan insandan tebrik beklemiyorum zaten de umarım çağırdığı kadar etkileyici bir kadro ile girerler :) Çok yoğun reel hayatımdan istifade ederek kendisiyle oynamak için gelicem , oynamaya değer bir world olur inşallah :)

Edit-997395

Yasaklı
https://tr.twstats.com/tr49/index.php?page=player&mode=conquers&id=997395&type=&pn=3

Görmüş oldugunuz link benim 49.Dünya twstats profilim . Tuğ klanı bünyesinde olupta benden köy alan sadece m3rn4r var , o da ben oyunu bıraktıktan 1 hafta sonra oyunu bıraktığımı anlayıp vurmuş almış köyü . Beylik laflar etmeye gerek yok , Ceset benden köy aldığında nasıl kabullendiysem , gogo amcanında bana veya klandaki herhangi birine bir zararı dokunmuş olsa gelir haklısın kardeşim , eline emeğine sağlik yazardım . Ama hiçbirşey yapmadan klan veya oyuncu karalamak yakışık almadığı gibi kendisini küçük düşürmekten ileriye gitmeyecektir .

Bu başlık altına tekrar yazmaya gelicem , o zaman geldiğinde umarım ağlama duvarına dönmez burası :)

Arka arkaya floodlarım içinde forum görevlilerinden özür diliyorum , mobilim bağışlayın :)

uyznlar

Ağır Atlı
dünya başı silinmesi lazımdı iyi uyuttular milleti helal olsun :)(pardon dünya başı yazmışım da zaten çoğu oyuncu-klan azteğin multisiydi unutmusum )

koca koca adamlar ne yalan söylüyordu ama ;)

İOS Celtic

Kılıç Ustası
Müttefik olarak başladığımız dünyayı , herkesten fazla bize vurarak bitirdiğiniz için ve bunu oyunun bizi en çok etkileyecek aşamasında yaparak , dünyadan çekilmemize sebebiyet verdiğiniz için teşekkürler . Iyiki sizi tanımışız :p
Olan oldu artık herkes kendince haklı o olayda bizim için de sizin için de bitti dünya diğer dünyalarda dost ya da düşman olarak görüşmek üzere :)

DeletedUser59936

Ziyaretçi
Olan oldu artık herkes kendince haklı o olayda bizim için de sizin için de bitti dünya diğer dünyalarda dost ya da düşman olarak görüşmek üzere :)

Kimler varmış nick name değiştiren gençler burdaymış gireceğiniz dünya ya önceden narta haberin verin tabi korkmazsanız :)

DeletedUser59936

Ziyaretçi
Benim sözlerim genel değil. W49 da oynayan eşkiya Klanını kıta 35 de m3rn4r ile bırlıkte tokat manyağı yaptım.

Çok iddaa lı sözler bunlar tuğ oraya gelmeden zaten başta ben olmak üzere çoğu arkadaşım bırakmıştı bırakılan köyleri süsleyerek almak da büyük meziyet olsa gerek , umarımm başka dünyalarda denk gelip oynama imkanımız olur ;)

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Yasin benim karşıma ver .d sav basmıyor zaten köyler iyi kesim yaparım. Kilit atar. Hop aşiretin sav atar d

DeletedUser59936

Ziyaretçi
Yasin benim karşıma ver .d sav basmıyor zaten köyler iyi kesim yaparım. Kilit atar. Hop aşiretin sav atar d

Savunmaya ihtiyacımız yok dediğin gibi aşiretimiz yeter :)
Yaşlanıyoruz emeklilik öncesi artık sınırda oynama kararı alıp rahat rahat takılıyorum şimdiler de :)