AzTeK in kaçışı

• Konuyu başlatan DeletedUser68699
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser69161

Ziyaretçi
ayrıyetten w49 cok les bı dunyaydı hem hazırlıksız hem bos klanların toplandıgı bı dunya bı ara golge haramılerı fake klan 1ncı falandı yanı :) w55 kafananıza vururlar

turkbye

Baltacı
Benım şahsıma boş adam vs dıye yorum yapan insanlar. Hadı W53 e . Orada da olmaz ise w54 e . Bız tuğ klanları olarak W55 dekı yerimizi nasıpse alacaz. Nıckım aynı olacaktır. Mumkun se arkadas ekleyin W55 de yanıma düşün . Oyun nasıl oynanırmış daha çaylak koruması kalkar kalkmaz öğretirim size . AzTeK adminleri de yanına aldı. Ama cacık oldu. Hala yüzünüz var demı yazmaya Yelokoy e selamlar. W55 de bu kucuk cocuk saygısız ınsanları bekliyor olacak.

1. Bu savaşı sadece TUĞ olarak kazanmadın. Yanında Akrep ve Teber vardı.
Tek başına olacaksan bu laflar senin boyunu aşar.
2.si biz rakiplerimizde çok oyuncu ve oyunculuk gördük. Her dünyada da kesinlikle oyunculuk açısından birşeyler öğrendik. bu 4-4.5 aylık savaşta tek bir koy alıp vermeyi geçtim kesimin bile olmadı.
Hangi oyunculuktan bahsediyorsun?

DeletedUser68699

Ziyaretçi
Abdi senın boyunun ölçüsünü aldıktan sonra ben aktıf savaşa ara verdım.

Unuttun galiba abdi.

Laf dalaşına girmeyelim.

Öpeceksiniz bükemediğiniz eli.

Onur Dgn ye okadar laf attınız. İftira attınız. Keşke tırnağı kadar adamlık sizlerde olsaydı. Oyun için atmadığınız takla kalmadı. Bırdaha yazmayacam çok mühim olmadıkça. Eğer tekrar tokatlanmak isterseniz W55 e beklerim abdi ve Sayın yeloköy ün şakşakcıları

turkbye

Baltacı

Unuttun galiba abdi.

Laf dalaşına girmeyelim.

Onur Dgn ye okadar laf attınız. İftira attınız. Keşke tırnağı kadar adamlık sizlerde olsaydı. Oyun için atmadığınız takla kalmadı. Bırdaha yazmayacam çok mühim olmadıkça. Eğer tekrar tokatlanmak isterseniz W55 e beklerim abdi ve Sayın yeloköy ün şakşakcıları

Foruma ara verme, klandan beleş koy toplamaya hiç ara verme aktif savaşa ara verdim yaz sonra.

Aktif savaşa ara verdiysen bu foruma girip oyunculuk iddiasında bulunmayacaksın.
Tek bir askerin 4 ayda kesilmeyecek sonda ortalarda oyuncuyum diye dolanacaksın.

Edit-997395

Yasaklı

Unuttun galiba abdi.

Laf dalaşına girmeyelim.

Yaa pardon sen kimsin acaba ?
Oynadığım süre içerisinde senden saldırı almadım , varlığın veya yokluğun umurumda bile olmadi . Boyumun ölçüsünü almışmışsın falan . Oyunda bir vasfın yok , bir başarın yok , twstatsine bakıyorum 49 haricinde 100 köyü görememiş adamsın burda masal anlatıyorsun .

49 Dünyasını neden bıraktığımı biliyormusun ? Sence 3 cephede savaşarak yenildiğimden mi bıraktım ? Bu soruları Draktharr Kürşat'a sor , cevabını al . Hatta burda ulu orta yazayım yormayayım seni . Suriye görevim çıktı , taşınma işleridir , yerleşme işleridir , bölgeye ayak uydurmadır vs. hesabıma bu sürecte Kürşat baktı . Hatta köyler düşmeye başlayınca kendisi toplamış hesabımı benden haber alamayınca , en iyisinide yapmış . Yoksa benden 1 köy alsan , seni ben sildim yazardın şu forumda :)

World açıldı 1 hafta geçmeden CESET'e köy verdim ben biliyorsun . 3 ay kadar da bu adamlarla yoğun şekilde savaştık . Bu adamlar gelse sizi biz sildik deseler eyvallah derim . Ama sen söyleyince komik oluyorsun .

W55'te görüşürüz :p

DeletedUser53116

Ziyaretçi

Unuttun galiba abdi.

Laf dalaşına girmeyelim.

burda herkes konuşmasına dikkat edecek 49. dünyada herkes bilirki ben eşkiya adına oynadım abdi eşkiya klanını oyuncusu ve yöneticisidir.. konuştuğunuz lafın nereye gittiğine bakın ona göre konuşun öpeceksiniz bükemediğiniz eli ne demek ben halen 49. dünyadayım...onur dgn ile anlaşmam olmasa bu sözünden sonra sana 49. dünyanın sonunu göstermezdim şahsi sorunlarınızı konuşup genelleme yapmayın ..

DeletedUser68699

Ziyaretçi
Benim sözlerim genel değil. W49 da oynayan eşkiya Klanını kıta 35 de m3rn4r ile bırlıkte tokat manyağı yaptım. Kaç defa op yaptınız abdi bey oraya. Kaç köy aldınız acaba? Pasıf hesaplardan bakıcı alarak balta ile ara atarak savundum ben. Bilgisayar başında çıldırmalarınızı unuttunuz galiba. Kaç köy aldınız bız kac koy aldık? Hadı herşeyi unut. Ben w35 den 1 koy alınca çılgına dönüp karanlık Klanını topluca klandan atmadınız mı. Bu adam nasıl olurda buraya gelir diyip ağlamadınız mı? Sonrası zaten belli arkanıza bakmadan kacıp sızde gittiniz abdi bey. Buraya gelip de laf kalabalığı yapmayın. Herkez bilir kı gogo amcanın 180 köyüde savunma dır. Ve benım tankladıgım hıcbır bolgeye kamı dahi atamadınız. Hem AzTeK hem eşkiya. Benım cok değer verdıgım takdir ettıgım eskıya AzTeK oyuncuları oldu
Fakat yüzüne tukürmeye bıle acıdığım ınsanlar da var. Ben genelleme yapmıyorum
Üstüne alınan alınsın.

Yakup abı teşekkür ederım. Bazı konularda haklı olabilirsin
Ben eskıya Klanını degılde abdi gibi kaypak adamları hedef tahtasına oturttum. Nedeni ise bellı değil mi? Bugün AzTeK e kufur eder. Yarın sarmaş dolaş olur. Bu w yi zaten bu yuzden kaybetmedımı? AzTeK bu yuzden kaybetmedımı?

Gelelim son husus a abı w 55 e gırıcm nasıp olursa. Sen de abdi AzTeK ve şakşakçıları gıbı yanımda başlayabilirsin. Onlarla adam gibi savaş veremem. Yıne kata kulli yaparlar. Ama senın dostça mertce savaşacağına adım gibi eminim.

Benı ağzıyla okuyup beyni ile yorumlayan olursa ne demek istediklerimi gayet acık net anlayacaklar. Tuğ klanlarına ve üyelerine en küçük laf atan, dil uzatan gereken cevabı açık ve net alacak. Ama sızler gıbı savaşı kaybedip forumda mahalle bılmem neleri gıbı saldırarak değil. Word içinde mertce cevabını hak ettiğini alacak. Söylemlerim hiçbir klanı ve şahsı temsil etmez
Düşünceler bana aittir.

Haydi W55 e kadar gidin ötede oynayın.

Ben W49 u bitireli kafamda aylar aylar oldu. Yakında kendımı toplattıracağım zaten. Bunu da cümle alem biliyor.

DeletedUser68699

Ziyaretçi
Sözlerim eşkiya klanı ve diğer oyunculara değildir. Lütfen yanlış anlaşılmasın. Tüm Sözlerimin tek sahibi abdidir. Nokta.

Edit-997395

Yasaklı
Benim sözlerim genel değil. W49 da oynayan eşkiya Klanını kıta 35 de m3rn4r ile bırlıkte tokat manyağı yaptım. Kaç defa op yaptınız abdi bey oraya. Kaç köy aldınız acaba? Pasıf hesaplardan bakıcı alarak balta ile ara atarak savundum ben. Bilgisayar başında çıldırmalarınızı unuttunuz galiba. Kaç köy aldınız bız kac koy aldık? Hadı herşeyi unut. Ben w35 den 1 koy alınca çılgına dönüp karanlık Klanını topluca klandan atmadınız mı. Bu adam nasıl olurda buraya gelir diyip ağlamadınız mı? Sonrası zaten belli arkanıza bakmadan kacıp sızde gittiniz abdi bey. Buraya gelip de laf kalabalığı yapmayın. Herkez bilir kı gogo amcanın 180 köyüde savunma dır. Ve benım tankladıgım hıcbır bolgeye kamı dahi atamadınız. Hem AzTeK hem eşkiya. Benım cok değer verdıgım takdir ettıgım eskıya AzTeK oyuncuları oldu
Fakat yüzüne tukürmeye bıle acıdığım ınsanlar da var. Ben genelleme yapmıyorum
Üstüne alınan alınsın.

Yakup abı teşekkür ederım. Bazı konularda haklı olabilirsin
Ben eskıya Klanını degılde abdi gibi kaypak adamları hedef tahtasına oturttum. Nedeni ise bellı değil mi? Bugün AzTeK e kufur eder. Yarın sarmaş dolaş olur. Bu w yi zaten bu yuzden kaybetmedımı? AzTeK bu yuzden kaybetmedımı?

Gelelim son husus a abı w 55 e gırıcm nasıp olursa. Sen de abdi AzTeK ve şakşakçıları gıbı yanımda başlayabilirsin. Onlarla adam gibi savaş veremem. Yıne kata kulli yaparlar. Ama senın dostça mertce savaşacağına adım gibi eminim.

Benı ağzıyla okuyup beyni ile yorumlayan olursa ne demek istediklerimi gayet acık net anlayacaklar. Tuğ klanlarına ve üyelerine en küçük laf atan, dil uzatan gereken cevabı açık ve net alacak. Ama sızler gıbı savaşı kaybedip forumda mahalle bılmem neleri gıbı saldırarak değil. Word içinde mertce cevabını hak ettiğini alacak. Söylemlerim hiçbir klanı ve şahsı temsil etmez
Düşünceler bana aittir.

Haydi W55 e kadar gidin ötede oynayın.

Ben W49 u bitireli kafamda aylar aylar oldu. Yakında kendımı toplattıracağım zaten. Bunu da cümle alem biliyor.

Allahım laflara bak ya çıldırıyorum :D

Ulan sen kimsin ki senin yüzünden oyun bırakacam ben :D Worldde hesabım duruyor hala , getirme beni oraya . Paşa paşa kapatın dünyanızı müsade ediyorum , 55te etmiycem . :p

DeletedUser68699

Ziyaretçi
Abdi 55 e beklıyorum. Arkadaşlık atalım yan yana başlayalım. Bak meydan okuyorum. Şunu unutma abdi. Benım senden korkum yok. Burda yendim eze 3ze yıne yenerim. Sende ses var görüntü yok. Eee boşuna dememişler havlayan it ısırmaz diye. Hadi yol al. 55 de beklerim

DeletedUser68699

Ziyaretçi
Abdi yanına getirtme demişsin. Koçum ben aylar aylar once senın yanına gelip köy alınca bize karşı eşkiya klanlarına topladığın karanlık klanlarını eşkiya çatısı altından attın. Sonra orada tokatlayınca seni. Haritanın en öbür ucuna kaçtın barbar topladın. AzTeK İn yaptığını sen aylar aylar once yaptın. Gelmiş hala hesabım duruyor şöyle yaparım böyle yaparım nara ları atma. Zamanında çok güzel nara lar attın. Fizandan duyuldu o naraların. Yeter ama demi. Laf dalaşına gerek yok. W55 e beklerim ozamana kadar sana cevap dahi yazmayacam. Sana cevabım oyunda olacak. Hemde cok guzel olacak.

HeyBizBurdayız

Baltacı
Eşkiya klanının 49 da kaybettiği tek savaş stratejik savaştı biz tüm dünyayı çok erken karşımıza aldık isteyerek veya istemeyerek sonucunda da cevap veremedik herkesin düşmanı olan Eşkiya klanını askıya aldık ve oyuncularımız yöneticilerimiz farklı klanlara geçti ismen olmasa da Eşkiya fiilen devam etti bunu herkes biliyor eğer Eşkiya oyuncuları olmasa dünya durumunun nasıl olacağını da biliyoruz bu yüzden Eşkiyayı sildim alayını gömdüm muhabbetine girmez iseniz sevinirim dünyayı kapattınız elinize sağlık .

DeletedUser54717

Ziyaretçi
Gogo merayı boş buldun sallarsın tabi. Köyleri bırakacağım demişsin bırakacaksın tabi o dünyanın kapatma listesine girebilecek kapasitede bir insan değilsin senin gibi yalak insanlara dünya kapattırırlarsa ordaki oynayan godomanlara da yazıklar olsun. Millete oyun bıraktırmışsın falan filan kaç paralık oyun oynadında oyun bıraktırdın kekoo. İş işten geçmiş oyunu bırakmış millet bol gıçtan sallıyorsun. La bizim klanın aktif olmayan oyuncumuzdan bile az kesim puanın var guru gürültüsün anca .

İOS Celtic

Kılıç Ustası
Olan oldu artık başta aztek klanı olmak üzere oynayan emeği geçen herkesin ellerine sağlık. Oyun oynarken tartışmak atışmak normal ben de yaptım kendimce ama dünya bizim için bitti şimdi çıkıp hahaha yendim sizi tarzı aşağılayıcı konuşmalar yapmanın anlamı yok. Bu sadece acizliği gösterir. Üç beş kişi hariç dost ya da rakip iyi ki tanımışım sizi (Beni sevmeselerde eşkiyadaki abiler de buna dahil) .
Bu arada onur doğanı tebrik etmek isterim diplomasiyi nasıl yapması gerekiyorsa öyle yaptı.
Bide Yeloköy Mehmet abiye değinmek isterim ben de emeği çoktur bana kattığın her şey için ayrıca teşekkür etmek isterim.

*JooKeeR*

Kılıç Ustası
Gogo amca çok yanlış hareketler yapıyorsun adamları 55 çağırdın bırak gelirlerse icraatını yaparsın ozaman forumda istediğin kadar adamları ezebilirsin ama peşin peşin yenerim havaları yapma böyle yapan insanları çok gördük sonradan pişman olma saygı çerçevesinde tartisin ki sonrasında birbirbirinizi tebrik etmeye yüzünüz olsun.

DeletedUser59874

Ziyaretçi
Herkese hayırlı kandiller
Her oyuncu kendi çapında oynadı her oyuncu elinden geleni yaptı.
Her oyuncunun eline yüreğine sağlık

Ama unutmayın tek klan olarak kapatamayıp başkaları ile ortak kapatılan dünyayı sahiplenmek yanlış sen beraber savaştığın gece gündüz oynadığın adama sırt dön sonra başka dünyada hangi yüzle çağaracaksın?
Beni birleşmeye çağardıklarında hep karşı çıktım vicdanım rahat olmaz.
Beraber oynadığım oyunculara siz köyleri verin biz dünya kapıycaz 100 prede ödül varmı diycez.

Gelelim akrep mevzusuna
Mtülker ne açıkladı ne söyledi bilmiyorum
Kendisi düzgün bi insandır
Lakin cevap verme hususunda biraz yetersiz bence bana 18 günde döndü beni kale almıyanı ben hiç almam.
Bu bir derstir sonrasında daha dikkatli olur.
Sevgi saygı ile kalın
Bayramınız mübarek olsun.

Unutmadan hala tuğun içinde akrep oyuncuları var.

Edit-997395

Yasaklı
Olan oldu artık başta aztek klanı olmak üzere oynayan emeği geçen herkesin ellerine sağlık. Oyun oynarken tartışmak atışmak normal ben de yaptım kendimce ama dünya bizim için bitti şimdi çıkıp hahaha yendim sizi tarzı aşağılayıcı konuşmalar yapmanın anlamı yok. Bu sadece acizliği gösterir. Üç beş kişi hariç dost ya da rakip iyi ki tanımışım sizi (Beni sevmeselerde eşkiyadaki abiler de buna dahil) .
Bu arada onur doğanı tebrik etmek isterim diplomasiyi nasıl yapması gerekiyorsa öyle yaptı.
Bide Yeloköy Mehmet abiye değinmek isterim ben de emeği çoktur bana kattığın her şey için ayrıca teşekkür etmek isterim.

Müttefik olarak başladığımız dünyayı , herkesten fazla bize vurarak bitirdiğiniz için ve bunu oyunun bizi en çok etkileyecek aşamasında yaparak , dünyadan çekilmemize sebebiyet verdiğiniz için teşekkürler . Iyiki sizi tanımışız :p