AzTeK Ailesi

• Konuyu başlatan DeletedUser601
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser4372

Ziyaretçi
Burası 34 ün sayfası değil. Gidin kendi yolunuza kendi işinize bakın.

Birde uslübunu da düzelt özel telefonundan mesaj yazmıyorsun.

x3mes

Kılıç Ustası
Form kuralları dahlinde istediğim yerde istediğim gibi konuşurum sana soracak değilim bunu .

DeletedUser4372

Ziyaretçi
Seviyesizsin. Bu başlığı da daha fazla kirletme.
Sen ve avanelerin gidin kendi başlığınıza.

SAS-KoPuZ

Mızrakçı
Emre oyunda yaptıkların yeter burada da adamlarla uğraşıp başlamadan sildirecen :)

DeletedUser601

Ziyaretçi
İyi dilekleriniz ve temennileriniz için teşekkür ederiz arkadaşlar,
Burası yeni dünya w37 ve klan tanıtımımız sizden ricam bu başlığı farklı konular altında kirletmeyiniz...
Olumlu yada olumsuz fikirleriniz var ise beyan eder geçersiniz, saygı duyarız.

W34 vb konular ilgili sıkıntılarınız fikirleriniz var ise lütfen gidin ilgili dünya başlığında açın yorumlarınızı yapınız...
Şahsım adına w34 silmedim ve bilmeyeceğim bu oyun uzun süreli bir oyun Allah nasip eder ömrümüz olur ise neler olacak w34 de göreceğim... Bu süreçte 1 köyüm yada 100 köyüm kaç köyüm olur umurumda değil. Bizim amacımız sadece oyun bir hedefimiz yok,
Arkadaşlarımızla yıllardır beraber olan birlikteliğimizi devam ettirmektir.

Sizden tek ricam var bu formu kirletmeyiniz. Egerki bu kirletmeye devam edecekseniz yetkililerden gerekli müdahaleyi bekliyoruz.

Saygılarımla Hasan

DeletedUser96

Ziyaretçi
gereksiz polemiğe girmeyin arkadaşlar. cevap verdikce kendini fasulye gibi nimetten sanıyor.

x3mes

Kılıç Ustası
Yönetici kadronuzo opyapmadık ve köy almadık öylemi :) ve devamlılığımız yok öylemi :) :) bu nu diyecek kadar cahil cahil konuşanlarla muhattap oluyormuşum meğer :) :)

Bu arada velet diye tabir ettiğiniz bu insanlar size bir çok ders verdi oyun olarak ahlak olarak diplomasi olarak savaş olarak vb. Aklına ne gelir ise bunu göz önüne al ve ona göre konuş velet kim anlarsın ozman . Ben en ufak ağzımı bozmadım ama bu karekterli vatandaş ağzını bozuyor üslüp sorunu okan siz siniz siz biz değiliz iyi bakın okey ?

DeletedUser4372

Ziyaretçi
Arkadaşlar bu x3mes'in provokasyonuna gelmeyin lütfen.
Bakın her yazılana bir cevap yazar ama bir başlıkta bana cevap yazamadı yutkunmak zorunda kaldı oradan sıkıntısı var.
Birde op yapmışlığı var bana koy alamadığı/ koy alamadıkları o da içinde bir miktar kalmış olabilir.

x3mes

Kılıç Ustası
Ne oturmuş be içine sana cevap vermemem :) her post da da aynı şey söylen mezki .

DeletedUser

Ziyaretçi
nEoZ4l.png

Multiler için yeni oyun yılı hayırlı olsun. Klanlarının isimlerini oyun başlayınca başkaları çalsın istememişler sanırım :D 3 klanda multileri icin açmışlar. Başarılar Aztek klanları, Allah torlarınızı hızlandırsın Amin.