AzTeK Ailesi

• Konuyu başlatan DeletedUser601
  • Başlangıç tarihi

x3mes

Kılıç Ustası
Adamların özel taktiklerini ifşa ettin bak olmadı :) :) :) . Multileri süpriz taktik ti ifşa ettin ben üzüldüm onlar adına .s

DeletedUser

Ziyaretçi
Adamların özel taktiklerini ifşa ettin bak olmadı :) :) :) . Multileri süpriz taktik ti ifşa ettin ben üzüldüm onlar adına .s
Siz bunların devsirmeleriyle bunlara karsı savaşmışsınız. Devşirme dedikleri heralde multileri olsa gerek :D

DeletedUser4372

Ziyaretçi
Çok güzel bir söz var size uyan " kişi kendinden bilir işi" şeklinde. Yaptığınız şeyleri güzel anlatıyorsunuz. Günlerce off olan oyuncularınız gece 4:30'da koyu düşünce bir anda ne hikmetse oyuna giriyor. Örn.: gecedekiyabancı - w34 08.27 04:38

O devşirmeler ilk 6nız da 4 tane. Siz burada laf ebeliği oynarken onlar hala sattıkları adamlara koylerini bana ver ben kayıpsız toplayayım yalakalığı yapıyor.

DeletedUser4372

Ziyaretçi
Artı olarak o kadar yazılana rağmen hala 37 başlığında yazdığınıza göre ya 37'ye de başlamaya karar verdiniz ya da daha önce yazdığım gibi içinizde kalan birşey var.

DeletedUser4372

Ziyaretçi
Hahaha buldum x3mes'in sıkıntısı:)) x3mes, seni w13'de Aztek bitirmiş, sen bunu içine atmış bununla yaşamışsın.

Ee bir de w9'dan itibaren her dünya da hesap açıp hepsinde bir başarı elde edemeyip w34 de kariyer rekoru kırınca kim tutar seni:))

Yıllardır hep ezilmişsin

x3mes

Kılıç Ustası
Tw stas a girp artislik yapma aslanım oyun oynadığım dünyalar w9 w21 w26 w34 dür . Diğer dünyalara etkinliklerden faydalanacağım bir durum varmıdır diye girdim bunuda cahiliğine verim dicemde ver ver bitmiyor cahilliklerin . bilen ler bilir beni . burda şöyle oyuncuyum böyle oyuncum demem . ve senin gibileride ağlar ağlar durur da normalde sen durmuyorsun sürekli ağlıyorsun be . Yahudi olsan ağlama duvarına giderdinde çok dindar bi yahudi olurdun eminim buna

DeletedUser36977

Ziyaretçi
Yakışmıyor.. Ne olursa olsun adamlar tanıtımını yapmışlar sıkıntın sorun varsa karalama yapmak yerine girersin worlde savaşırsın.. İnsanların keyiflerini kaçırmak için girmeyin şu foruma...

DeletedUser195

Ziyaretçi
Hasan Abi selamlar.
Dizayn22 Metin ben ..
Bölge hakkında bilgi yok, eğer mümkünse sizin ekip ile birlikte oynamayı çok isterim .

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
benim tanıdığım turkbye böyle çoluk çocukla laf dalaşı yapmazdı.

DeletedUser33303

Ziyaretçi
batı bölgeleri herzamanki gibi kıran kırana geçiçek :)

DeletedUser6863

Ziyaretçi
Hasan abiye ve aztek ekibine başarılar.

w34 olayı fazla uzadı sanırım nop ekibindenki bazı arkadaşlar hala ve ısrarla mevzuyu uzatmakta kararlı )))

Sanırım w34 teki savaşın rövanşını fazla 3-5 world sonra geçmeden görecez gibi geliyor.