AZAP vs AYYILDIZ

rowas

Mızrakçı
ya bunlar bir ay sojra gorusuruz falan diyordu 1 ay gec degilmi surda üç beş gununuz kalmis zaten

Deleted User - 5415557

Ziyaretçi
O senden daha cok mutlu oluyor emin olabilirsin, tum klana hatta rakiplere bile zorla izlettirmeye çalışıyor hahahah

Yemin ediyorum aynı ben :D:D:D
@xxlunch @Ribeiro1907

Hatta diziden para mı alıyorsun diyen bile olmuştu. Neyse ki yakında tekrar çekilecek, o zaman herkes izler de reytinge kurban vermemiş oluruz :)

AYYILDIZ klanının w52 den benzer bi savaşını biliyorum yine erken açılan savaş ilanı vardı 70-100 köy arası geri düştüler savaş başında ama sonradan barbar niyetine topladılar karşı klanı bu savaşta favorim AYYILDIZ

DeletedUser65705

Ziyaretçi
Anlaşmaları bozmak artık adet oldu.Bu oyunun bir parçası haline geldi.Bildim bileli bu böyledir. Ama arada bir konuşma geçmiş ise gönül ister ki s.a bozan arkadaşların bu şekilde olmuyor aramızdaki S.A bozalim diyebilirlerdi. Azap klanı çok idealı konuşyorlar madem bu kadar güçünüz var. acıkca S.A bozuyoruz gardınızı alın diyebilirlerdi.Ama bunun yerine operasyon hazırlayıp iç içe oldukları köyleri alıp bunu başarı olarak görmeleri bence biraz korkudan olabilir...
Bu oyunu bilenler değil iyi iş çevirenler kazanır..""Siyasetçi olmak istiyorsan Önce çalmayı öğrenmelisin"".( buda BENİM SÖZÜMDÜR :)

Her İki Tarafa Başarılar Diyorum...CROM ÖLÜLERİ SAY!!! Eski dostlara selam olsun

DeletedUser69828

Ziyaretçi
gnrls klanları bu sabah itibarıyle azap bölgesındekı oyuncuları hesap sılmeye başladılar. Yönetim içinde karışıklıklar var. Toplu hesap sil yapmaları konuşuluyor 2.ci bir tercih olarak vuslat klanlarına katılmaları gündemlerinde.

DeletedUser53777

Ziyaretçi
Ayyıldız 30 köy kaybetmiş sen ne anlatıyon azap katliam yapmış bu sabah baktım yöneticelerinden birininde köyünü almış daha bu saatten sonra kuzeybatı vs Azap

ArananAdam

Acemi
odMOl2.png

bu da burada dursun lazım olur :)

images

heyecanla bekliyoruz

x3mes

Kılıç Ustası
57. dünya yakında açılır ayyıldızdaki beyler tası tarağı toplayın. öyle harita da her gördüğünüz oyuncuya davet atmakla bir yere varamayacağınızı 55 de anlamadınız 56 da da anlamadığınız ortada 57 de anlarsınız belki.

İllede bir dünyada kalıcı olarak oynamak isterseniz bu işler nasıl olur derseniz , ekip nedir nasıl kurulur diye merak ediyorsanız Rakro.31 bu genç arkadaştan ders alın size öğretsin bu işleri

Artı olarak Rakro.31 çöpsün kardeşim sal şu oyunu lütfen..