AZAP vs AYYILDIZ

DeletedUser69770

Ziyaretçi
Hayırlı olsun. Azap klanına başarılar uğur abi sizede öyle

DeletedUser28727

Ziyaretçi
DEĞERLİ ARKADAŞLAR,

AZAP IN HAİNLİĞİ İLE KARŞI KARŞIYAYIZ,

DAHA ÖNCEKİ GÖRÜŞMELERİMİZDE AYIN 15 İNE KADAR S.A OLDUĞUNU BU HUSUSDA DEVAM EDECEKLERİNİ BELİRTTİLER.

AN İTİBARİYLE SAVAŞ AÇTILAR, 2 GÜN ÖNCE NOP ŞİMDİ AZAP, PROBLEM Mİ ? DEĞİL.

GNRLS AZAP , hatta Nop BAŞ EDECEK GÜÇTEDİR.

Saygılar Sevgiler...

blackbaron

Mızrakçı
Merhabalar,

Öncelikle ,bahsedildiği gibi arkadan vurma gibi bir durum kesinlikle söz konusu degildir bilakis durum tam tersi şekilde gerçekleşmiştir.Olayları çarpıtmaya vs gerek yok. Sürekli içimizden barbar alıp ,klan üyelemizin köyünü alıp yanlışlıkla aldı şeklinde yapılan izahatlar ve tedit mesajları elimde mevcut.Kendileri dün gece itibariyle de bir sürtüşme başlatıp beni ve klan üyelerimi tehdit ettiler.Bizde AZAP Ailesi olarak bu tehditlere gerekli cevabı vermek durumundayız .

İki klanada başarılar dilerim.Keyifli bir savaş olması dileğiyle...

Saygılarımla...

Furkan

BlackBaron.

Mızrakçı
DEĞERLİ ARKADAŞLAR,

AZAP IN HAİNLİĞİ İLE KARŞI KARŞIYAYIZ,

DAHA ÖNCEKİ GÖRÜŞMELERİMİZDE AYIN 15 İNE KADAR S.A OLDUĞUNU BU HUSUSDA DEVAM EDECEKLERİNİ BELİRTTİLER.

AN İTİBARİYLE SAVAŞ AÇTILAR, 2 GÜN ÖNCE NOP ŞİMDİ AZAP, PROBLEM Mİ ? DEĞİL.

GNRLS AZAP , hatta Nop BAŞ EDECEK GÜÇTEDİR.

Saygılar Sevgiler...
kardeşim sıkılmadınız mı boşver 15si 20 sini.. savaşalım işte

DeletedUser68899

Ziyaretçi
Ayyıldız klanına başarılar.

klan sıralamasında 1.lik almış bir klanla, diplomasisi olan klanı tehdit ettiği ve ondan köy aldığı gerekçesiyle savaşa girmek bence çok ağır olmuş.
Sonuçta 15'ine kadar sa var. Severler de, söverler de.

Ama şu var;

Ben olsam AZAP'ı tehdit etmezdim.

DeletedUser28727

Ziyaretçi
Merhabalar,

Öncelikle ,bahsedildiği gibi arkadan vurma gibi bir durum kesinlikle söz konusu degildir bilakis durum tam tersi şekilde gerçekleşmiştir.Olayları çarpıtmaya vs gerek yok. Sürekli içimizden barbar alıp ,klan üyelemizin köyünü alıp yanlışlıkla aldı şeklinde yapılan izahatlar ve tedit mesajları elimde mevcut.Kendileri dün gece itibariyle de bir sürtüşme başlatıp beni ve klan üyelerimi tehdit ettiler.Bizde AZAP Ailesi olarak bu tehditlere gerekli cevabı vermek durumundayız .

İki klanada başarılar dilerim.Keyifli bir savaş olması dileğiyle...

Saygılarımla...

Furkan

kim kimi tehdit etmiş, nerden köy almış, beyler bahane bulmayın , diplomat benim, ben de sizi tehdit ettiğimi hatırlamıyorum.
neyse çok önemli değil, minareyi çalan kılıfını uydurur demişler.
tüm klanlarınızı savaşa ekleyin de sonra burada istatistik kahramanlığı yapmayın bize, 1 ay sonra tekrardan görüşürüz, şimdilik forum da size başarılar =)

DeletedUser57954

Ziyaretçi
Ayyıldız klanına başarılar.

klan sıralamasında 1.lik almış bir klanla, diplomasisi olan klanı tehdit ettiği ve ondan köy aldığı gerekçesiyle savaşa girmek bence çok ağır olmuş.
Sonuçta 15'ine kadar sa var. Severler de, söverler de.

Ama şu var;

Ben olsam AZAP'ı tehdit etmezdim.

ooo wuhuu edebiyat yapmaya başlamış... tutmayın küçük enişteyi