ArtizZzZ...

DISCIPLIN3

Okçu
Avukata ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum ama hakaretleriniz ile sadece kendinizi küçük düşürüyorsunuz Nop'un neyi olduğunuzu bilmem ama burada bir avukat varsa o sizsiniz belli. sizinle tartışmak gibi bir niyetim yok. gerzekçe hakaret eden insan, size hakaret edecek değilim üstün insanlar topluluğu olduğunuz belli yukarıdan bakarak oyun oynanmıyor. neden oynayamadığınızda gayet açık. Kim bilir bu oyuna kaç kişiyi küstürdünüz acaba kaç kişinin emeklerini ziyan ettiniz bunun açıklamasını yapacağına neredeyse koskocaman Nop klanın Enes ve arkadaşları yıktı diyeceksin komik gelmiyorsa o senin cinsel sorunun herhalde andropoza falan girdiniz doktora gidin derim
Başarılar dilerim Enes ve arkadaşlarına

Konu senle alakali degilken gelip burda bana laf atan ilk sensin. Kime nasil cevap verecegime ben karar veririm. Ortada bir hakaret olsa 1 gunde olsa ban yerdim senmerak etme. Kibarlikla insanlikla enesi aradim ve silme gel oynayalim dedim kendi kabul etmedi. Bu adamlar biseylere kustulersede ben elimden geldigince oyunda tutmaya calistim ama yinede boyle yuz ustu birakmalari bardagi tasiran son damla oldu.
Basinabuyrukta sizsiniz insanlari ustten gorende sizsiniz yardimlasmayi bilmeyende agzi bozuk olanda hakaret edende sizlersiniz bana anlatmayin ne oldugunuzu.
Suan bazi pislikleri temizlemekle mesgulum islerim bitince hangi servere giriyosaniz soyleyin kac kisiysniz yariniz kadar adamla girecegim.burda tartismanin manasi yok adamligida oyunculuguda en son sizden ogrenirim bu boyle biline

DeletedUser65406

Ziyaretçi
Konu senle alakali degilken gelip burda bana laf atan ilk sensin. Kime nasil cevap verecegime ben karar veririm. Ortada bir hakaret olsa 1 gunde olsa ban yerdim senmerak etme. Kibarlikla insanlikla enesi aradim ve silme gel oynayalim dedim kendi kabul etmedi. Bu adamlar biseylere kustulersede ben elimden geldigince oyunda tutmaya calistim ama yinede boyle yuz ustu birakmalari bardagi tasiran son damla oldu.
Basinabuyrukta sizsiniz insanlari ustten gorende sizsiniz yardimlasmayi bilmeyende agzi bozuk olanda hakaret edende sizlersiniz bana anlatmayin ne oldugunuzu.
Suan bazi pislikleri temizlemekle mesgulum islerim bitince hangi servere giriyosaniz soyleyin kac kisiysniz yariniz kadar adamla girecegim.burda tartismanin manasi yok adamligida oyunculuguda en son sizden ogrenirim bu boyle biline

.net de classic oynayalim gel yan yana başlayalim reyiz. Nick Lebron-

DeletedUser63498

Ziyaretçi
gereksizce açıklamalar yapmakta ısrar bence cinsel sorunlarınızın yanında ruhsal problemlerinizde olabilir hiç vakit kaybetmeden bir uroloji uzmanına ve psikiyatriste başvurun derim
İğrenç bir insan olduğunuzu kabul de etmişsiniz zaten bir günlük ban atarlar diye daha önce tecrübe etmişsiniz sanırım yani hakaretleriniz ile nasıl bir kalitesiz insan olduğunuzu gösteriyorsunuz tebrik ediyorum ve sizinle düşman olarak bile oynamayacağımı belirtmek isterim siz ancak çevrenize aldığınız bir avuç çoluk çocuk ile oynarsınız sanırım onlarda yaşınıza saygı duydukları için ses etmezler yani dalganıza bakın başarılar dilerim ama gerçekten doktora gidin sadece naçizane tavsiyem budur

DeletedUser63498

Ziyaretçi
He birde konu benimle alakalı değil demişsin ya sen Nopun neyisin yönetici mi kurucusu mu yoksa normal bir üyesi misin
ben bunların nesiyim biliyor musun :) abileri kardeşleri oyun arkadaşları dertlerini dinleyen bir insan bunlarla gülen biriyim yani sen kimsin de gelip burada 58 konu başlığında kime gider yapıyorsun burada kendini hangi sıfat ile bulunduğunu bilsem zaten ben cevap vermem
Sadece sana gülüyorum
Seni analiz edeyim niye analiz ediyorsam onuda bilmiyorum
Bence mutsuz bir çocukluk geçirdin mutsuz bir hayat sürdün mutsuz bir evlilik bile yapmıştırsın
He oyunda mutluluğu bulduğunu sandığın anlar olmuş olabilir ama bunun da uzun sürmediğini görünce gelip buralarda mutluluğunu engel olan insanlar Enes veya arkadaşları gibi iki laf çakayım çabası içindesin anladığım kadarıyla
Bence şunu yap hesap sil yapıyorsun oyunda ya kendini bu dünya üzerinden de silmekten çekinme He dini inancın nedir bilmem ama yatatacı bunu affeder seni yanlış yarattığını kabul edecektir eminim güle güle çok saygın kişilik bozukluğu olan arkadaşım gerçi sadece kişilik bozukluğu ile de açıklanamaz bence kadavranı bilim insanları incelemeli nasıl böyle bir insan evrim geçirerek bu şekile girebildiğini çözerler gelecek senin naçiz vücudunda anlayacağın :)

DeletedUser63498

Ziyaretçi
kalan kimsin bilmiyorum konuylada ilgim yok ama yazış şeklinden anladığım boş adamsın kanka kusura bakma
Tamam ben bomboş adamım ciğerim sıkıntı değil benim için arkadaşınız çok dolu bir insan hakaret etmese zaten bu tip şeyler yazmazdım iğrenç şeyler yaptığımın farkındayım ama herneyse özür diliyorum boş muhabbet ettiğim için bu geri zekalı arkadaştan değil ama bunu belirteyim kolay gelsin size genel forumu kirlettiğim içinde kusura bakmayın

Tamam ben bomboş adamım ciğerim sıkıntı değil benim için arkadaşınız çok dolu bir insan hakaret etmese zaten bu tip şeyler yazmazdım iğrenç şeyler yaptığımın farkındayım ama herneyse özür diliyorum boş muhabbet ettiğim için bu geri zekalı arkadaştan değil ama bunu belirteyim kolay gelsin size genel forumu kirlettiğim içinde kusura bakmayın
Abey :)