ArtizZzZ...

DISCIPLIN3

Mızrakçı
Hikaye yazmış arkadaş uzun yazınca galiba haklı olurum düşüncesi ile saçmalamış bence :)
Yalnız oyunun başından beri bu insanları ayrı tutup yalnız hissetmelerini sağlayan koskocaman nop yönetimini tebrik ediyorum :)
Enes yalnız değildir tamam mı:) keşke alarma geçip nopa saldırsaydın Enes sana bu yakışırdı :) nasıl aklına gelmedi bu tek başıma yıktım diye hava atardın mesaj elinde duruyormuş emin ol Eneste ne mesajlar vardır buna ben eminim :)
He oyun başında soa ile anlaşıp sınır oldukları köylere saldırmamalarını isteyen sizler değildiniz adamları oyunun başında oyundan soğuttunuz bence çok bile oynamışlar neymiş 50 60 saate mis atan köy almışmış şuna da eminim bunlara verdiğiniz köylerin hepsi dolu köylerdir :) yani anlattıklarınız sadece hikaye
En güzelini kendim yaptım iki köy full kami basılı köyleri saldım ve nop ile oynayacağıma oynamam bu oyunu diye bırakmıştım :) aklımı seveyim çok zeki bir insanmışım kendimi tebrik ediyorum :)

ooo avukatlarda gelmis. kemikmi isterdiniz kemik suyumu isitayim ?

cok gulucuklu mesaj atinca hakli degil sadece komik oluyorsun.
Sizinle daha fazla tartismiyacagim kalibrenizi artirin bi ara tartisiriz

DeletedUser63498

Ziyaretçi
Avukata ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum ama hakaretleriniz ile sadece kendinizi küçük düşürüyorsunuz Nop'un neyi olduğunuzu bilmem ama burada bir avukat varsa o sizsiniz belli. sizinle tartışmak gibi bir niyetim yok. gerzekçe hakaret eden insan, size hakaret edecek değilim üstün insanlar topluluğu olduğunuz belli yukarıdan bakarak oyun oynanmıyor. neden oynayamadığınızda gayet açık. Kim bilir bu oyuna kaç kişiyi küstürdünüz acaba kaç kişinin emeklerini ziyan ettiniz bunun açıklamasını yapacağına neredeyse koskocaman Nop klanın Enes ve arkadaşları yıktı diyeceksin komik gelmiyorsa o senin cinsel sorunun herhalde andropoza falan girdiniz doktora gidin derim
Başarılar dilerim Enes ve arkadaşlarına

Renge Miyauchi

Yasaklı
Buket kardesim.
Simdi bu yazdiklarimi lutfen iyi idrak et.

Basa saralim bu adamlar farkli bir klan olarak dunyaya girdiler noptan bir yonetici anlasmis almis klana hepsini.
bolgeleri klanin sagi. Orda kafkas ve testere diye andik dandik 2 klan var.
Hali hazirda cin savasi var bunlar cine 20 saat mis mesafesinde testereye op kafkasa op yapiyolar cin savasina katilim oranlari %40. biz yukardan 50 saatiz cine misin sure limiti sinirlarindan cin opuna cikiyoruz. Cin sildi 50 saatten mis atan koy aldi bunlar cinden koy bile alamadilar pasifliklerinden.
Cini kirdigimiz op yilbasi opuydu ben o opta 4 koy aldim saldirmazlik var 1 gun icerisinde sav bulmam lazim beyefendilere yaziyorum oyle bi ayrilmislarki kendi aralarinda hepsi ayni agiz ya beni enese yonlendiriyolar o at derse atariz destek diyolar. Enese soruyorum destek vs yok hepsini attik diyor uye atacam var ama enesin onayi lazim diyor sen bana yok diyon diyorum atacagimiz yerler var diyor.
Klanlarina kurucu yonetici bi arkadas gidiyor uye takibi ve asker sayilarini ogrenmek icin yetki istiyor vermeyiz diyolar. Oda diyorki arkadasim ben bu klanin kurucu yoneticisiyim ver bana yetkiyi elemanlar bu klanin kurucusuda yoneticiside biziz deyip adami klandan atiyolar :) Klanin adi NOP ama buraya dikkat yani :)
Kendilerini ellerinden geldigince otekilestirdiler pasifliklerinden gelisemediler sonra bize hic beles koy vermediniz diye yonetime bilendiler. Cunku cabalamak zor geldi hazira konmak en kolayi nasil olsa...

Yazdiklarina satir satir cevaplarim var.

1-Soanin silmesi uzun mesele cokca tartisildi bu konuya girmek istemiyorum.
Yazili olmayan bazi kurallar vardir. Savas ganimeti hakedenindir Alarm su veya bu sekilde savasi kazanmistir ilk 3 gun koy alinmamasi eneslere bildirildi. Belki saygidan belkide diplomatik acidan bunu nop yoneticilerine kendin sor. bana degil. Sonrasinda Atis serbest talimatida 3 gun dolmadan verildi.
2-Faruk2829 48 saatten nop sinirina tasindiginda enesler kilini dahi kipirdatmadi.
3-Seninde dedigin gibi klanin pasif cogunluklu bolgesindeki oyunculari organize etmek nop yonetimi icinde zordu ve zaman aldi intikalde gecikildi. En iyi koz eneslerdi enesler zaten pasif konuyu acan circian nickli arkadasin hizli serverde 3.5 ayda geldigi nokta 28 koydur. Buda artiz ekibininde zaten pasif bir oyun anlayisi icinde oldugunun kanitidir.
Hic birsey yapmasa kenara gecse barbar toplasa destegi klana atsa 500 hafifle gunluk yagma atsa minimum 600k olur bu surede. Yani adamlar zaten asiri pasif yonetime laf ettikleri hersey kendilerinde var.
4-bolgeye Alarm destekli oturduktan sonra klandan kami istediler attik. sonuc alinamadi.
5-Enesler o bolgeye hic yerlesmediler zaten ana bolgeleri orasiydi.
6-Destek konusunda ise kisi kendinden bilmeli isi. bende nopu bu dunyada tanidim anti cephesinde en onde savasirken hic tanimadigim uyeler bana destek lazimmi diye msj atiyordu soruyordu kimse bana destek gelmiyor demesin almak icin ugrasmamistir. yazsin bakalim 20-30 uyeye bak nasil destek topluyor elini tasin altina koymak isteyen icinden gelen yapar arkadasim..
7-Taa soadan nopa gecenleri enes klana aldi amac klandaki aktif ekibi oraya yerlestirmekti. Ben ordan koy takasi istedigimde hayir cevabi aldim enes o iside becerememisti ne yazikki...
8-Kimse yonetimi elestirmesin diye bir kaide yok. Ama uslubuyla elestirilir hakettigin cevabida boyle alirsin usluplari yanlisti boyle elestri olmaz bu tamamen kotulemekti.
9-Hesap silmeleri emin ol 1 gram zoruma gitmezdi. Kimseyi zorla oynatacak halimiz yok klavyeye kelepcelemiyoruz insanlari. Ancak bu isin bir adabi var uslubu var. yazili olmayan kuralari var
Nop klani senin oyun basindan beri butun simarikliklarini basina buyruklugunu pasifligini bir sekilde tolere etmis kalabalik icinde fazla goze batmamissin. Ama kalkip siliyoz ayagina nopun yonetimine icin icin hirslanip alarma koyleri destekli peskeslemende ne oluyor hangi kitaba sigiyor ?
Hesap sil yaziyorsun profiline nopun misini kesiyorsun alarma peskesliyorsun koylerini. Kisi kendine yakisani yapar. Yapman gereken sudur, orta yol bulamazsan dersinki ben sizin icin sinirda fazla mesai harcayamam buyrun koyler sizindir siz yapin ne yapiyorsaniz yada sessiz sedasiz siler barbar olur gidersin alarma ne koy veriyosun arkadasim nopa bu kadar dusmanlik beslemenin sebebi neyse sen bunun 10 katini oyun basindan beri nopa yaptin adamlar sana agzini 1 kere acti diye dusmana koy peskesliyosun.
Olay buda degil yemedi arkadasim yemedi yattin yattin oyun basindan beri aktif olmadin savas ayagina geldi yemedi sildin budur yani.. sivama baska seylere resmen sivadilar..

10-Anti savasi baslamadan once biz cinle ugrasirken zaten bu adamlar yukardan anti sinirindaki andik klanlarla ugrastiklari 3-5 koy tuttuklari icin zaten anti sinirinda varlardi. Peki ac bak bakiyim enesiin ve konuyu acan arkadasin twstats bilgilerine antiden kac koy almislar ne savasmasi ya ? ayni haritada oynamiyormuyuz ???

Artizz ekibi tarafindan yapilan edilen hic bir hareketin benim icin mantikli bi aciklamasi yoktur. Nereye el attilarsa eline yuzune bulastirdilar en sonda biseyleri bahane edip koyleri dusmana peskesledi ve gittiler. Buket ben bu oyuna yillarimi verdim eger ekibinin adini kotu etmek istersen yonetimle anlasamadim zart zurt oldu deyip biseyleri bahane ederler ve cikarlar klandan bu ucuz numaralari sana anlatsinlar bana degil..

Cunku En kibar tabirle Bunlarin fare kovalamisligi kadar benim kedi tutmuslugum var.

Bana anlatmayin bunlarin ne oldugunu ne yaptiklarini yada yapmadiklarini...

Merhaba; öncelikle emek verip uzun uzun açıklamışsınız çok teşekkür ederim. şunu belirteyim ben artiz ekibinden değildim, sadece o bölgede köylerim vardı ve eneslerle iletişim halindeydim. Ayrıca eneslerle aynı sebepten dolayı hesap silmedim. ben sildiğimde onlar hala oynuyorlardı. Yani amacım sizinle kavga etmek ya da onların avukatlığını yapmak değildi, sadece gerçekten haksızlık edildiğini düşündüğüm için araya girmek istedim. Hiç fikrim olmayan bir konu olsaydı hayatta nopta oynamış iki kişinin arasına girmezdim.

Uzun uzun yazdığınız için tekrardan teşekkür ederim ama mesajınızdaki bazı yerlere katılmıyorum. Özellikle Maddelerden önceki kısımda anlattığınız Cin savaşı ve enesler kısmında bazı büyük yanlışlıklar var. Maddelerde ise 2-3-4 ve 7. maddelerde yaptığınız bazı açıklamalara katılmıyorum. Bu katılmadığımı belirttiğim yerlere neden katılmadığımı bayağı uzun uzun yazmıştım ama mesajın o kısımlarını yollamaktan vazgeçtim. Çünkü Nop'da oynarken inanılmaz mutluydum ve şimdi burada mesajınızdaki katılmadığım yerleri uzun uzun açıklayınca sanki mutlu bir şekilde oynamış olduğum güzel klanı herkesin içinde kötülemişim gibi olacak. Bir de konudaki diğer mesajları da okuduktan sonra anladım ki bu mesaja cevap olarak ne yazarsam yazayım ne sizin onlara olan siniriniz geçecek ne de onlar haksız olarak anılıyorlar diye gerçekten üzülecekler. O yüzden tartışmaya daha fazla dahil olmak yerine susuyorum. Yine de uzun uzun yazmanız çok hoşuma gitti tşk. :D

Not: @PANDA* adam falan değildir. İnsan bile değildir.

DeletedUser62782

Ziyaretçi
Görende sancak ben adamı artize davet etmişim:) nopa davet etmişim burdada gördugun üzere ben nopa iyi
Oynayan aramışım:) hadi mesajları paylaşsana ne paylaşacaksın:)İstedigin kadar söylenebilirsin beni bilen bilir ki verdigim kararlardan pişman olmam:) Ben köy kimseye peşlemedim bu arada ama sunu bil ki yerımde olan herkes cıkıp seni vurur sana sav ceker onlara köyleri verirrdi ben naptım sınır destegimi
Çekmişim silmişim .Orda konuşlama yaptıgınız tum köyler yine bizim sence peşkes yapıo olsaydık o beynini azcık zorlada düşün etrafta köy dusurur ve köylerın hemen hemen %95 ini verırdık alarma ve buna nasıl engel olabilcektiniz.Burda yazını görüncede kendi içinde yaşadıgın ikilemi
Görüyorum.Kendine kabullendirirken sen silerken bakalım suçu kime bulacaksın bence yine bize bul çünkü belki destekcilerin çıkar :)

DeletedUser62782

Ziyaretçi
Hikaye yazmış arkadaş uzun yazınca galiba haklı olurum düşüncesi ile saçmalamış bence :)
Yalnız oyunun başından beri bu insanları ayrı tutup yalnız hissetmelerini sağlayan koskocaman nop yönetimini tebrik ediyorum :)
Enes yalnız değildir tamam mı:) keşke alarma geçip nopa saldırsaydın Enes sana bu yakışırdı :) nasıl aklına gelmedi bu tek başıma yıktım diye hava atardın mesaj elinde duruyormuş emin ol Eneste ne mesajlar vardır buna ben eminim :)
He oyun başında soa ile anlaşıp sınır oldukları köylere saldırmamalarını isteyen sizler değildiniz adamları oyunun başında oyundan soğuttunuz bence çok bile oynamışlar neymiş 50 60 saate mis atan köy almışmış şuna da eminim bunlara verdiğiniz köylerin hepsi dolu köylerdir :) yani anlattıklarınız sadece hikaye
En güzelini kendim yaptım iki köy full kami basılı köyleri saldım ve nop ile oynayacağıma oynamam bu oyunu diye bırakmıştım :) aklımı seveyim çok zeki bir insanmışım kendimi tebrik ediyorum :)

Teşekur ederım abim polemige girilcek konu değil .Konuşsun beni alın die ben yalvarmadım çağırmasını biliyosan saygı göstermesinide bilceksin

DeletedUser62782

Ziyaretçi
O kadar uzun yazmıssın dürüst bir şekilde tüm yönetim kadronu alarak buraya tekrar aynı duzenleme ile yazı yazmak istermisin?Yada bir habersindir seni ciddiye alıp cevap vermiyorum ama burdakiler duymak ister ise hepsini cevaplayabilirim kanıtlar ile sende kanıtlar ile paylaşmanı talep edicem ve sonrasında ben haklı isem herkesin önünde enes yaptım eşşeklik sana atladım özür dilerim dicekmisin

DeletedUser62782

Ziyaretçi
Öncelikle başlayalım biz klan olarak girip bir yönetici bizi klana aldıgını söylüyor.Buna beleşci ve unss cevapı versin dünyaya beni çağran ikisi dc e alıp sohbetler oluyor dünyaya girmemiştik.Bir yönetici dedigi unss klan başkanı.

Testere ve kızıl opu diyor arkadaş kızıla opu 20 25 saatten uçtuk ilk opta alamazsın oyunu az cok bılen artık herkes ara yapabılıyor bız 2 kamı köyumuzle o zman 30 köyluk opa girmişiz savları kestik aldıgımızı tutamadık ıkıncı turda konup toplancaktı klan talımatıyla soa anlaşmasından dolayı kızıla ıkıncı vurus yapılmaması istendi.

Şimdi cin savaşı destege başlayalım oyun başlarında içe konulan oyuncular irtibari ile ben rich e savunma attırdım ve beleşciye attırdım şimdi beleşcinin orda 6 köyu vardı 2 ve 3 köy lu zamanlardan bahsedilerek 20 ser k destek hesabımızı yapalım 100 köylu klan ve 7 cıftlık 20 serk edebılıyor o zamanlar yani 42 çiftlık 100 köyluk klandan muzzam bir destek sirkulasyonudur.Bunu matematik hesabı olan bir kişi zorlanmayacagını dusunuyorum.En başta zaten bızım cıne hıc yonelmeyıp saga yada kafkasa gidilmemiz istendi görus buydu sonrasında kafkasa ılk vurduk kafkasta dıl testere 20 köy aldk geri verdk neden verdık savımız cin sınırındaydı ikinci vurusu yapcaktık oda yasak geldi kendi söylemlerine biz 4 mıs opuna 3 kami opuna katıldık toplam 7 op demektir bu .Mıs oplarında tek ramazan konabılmıstır .
Üstüne o zaman cin sildiginde ben klana dedım opa yeterlı destegi veremediniz orda kımler oplara en duzgun katılanlar aldın y klanı ordan köy almayacak hakedilmiş yok dedim.Senın kafada olsaydım ben benım yaptıgımı yapsaydın 10 köy rezleyıp almak isterdin ama ben senle aynı kafada değilim kimsee birşey aldırmadım.

Soa tarafı sildiginde diplomatik hamle hareketi 3 gun saldırı olmasın demıssın o yazıyı paylaş.Soadan konum alan benım ve faruk oraya konuyor die her yönetıcıye yazan benim bunuda yöneticilerine sorabilirsin.Sen burda yönetimde oldugunu idda etme ben y klanı yönetıcısıydım ekibde başıym.Sen kimsin?nese ikili diyalog dil cevaplarla gidiyoruz.Faruk kimlere konuyor kimden köy bedavaya alıyor en incesine anlattım.Şimdi köy takssına gelelım cin tarafında köy takası bıze teklıf olunmadı neden biz konamadık zaten bız cokta istemiyorduk cunku en buyuk savaşta son savaşta kendimizi gösterelim düsüncesindeydik.Anti savaşına gelelim ilk iki opta kafkas olsun antiye gecmıstı alınan köylere en seri elde tutmak ıcın bız attık bunları bölgeyle bılgısı olan sanjiyede sorabılırsın.O bölgeyede konduk kendı cabamızla .Bız haftalık op olurken bı tur kendımız vuralm cok beklıoz dedıgımızde bekleyn dendı bekledık yoksa bız haftada ıkı opa da katılabılcemızo belirttik.
Cin savaşında sana destek atılmamasını belirttim evet nedeninide sana dedim furkana yetmiyordu çünkü senle ikili diyaloga girmeyeyim millete bir anlatım.Şimdi senin böyle konuşabilme sebebinide silmemiş olsaydım nop klanları arasında hangı klan karşıyı zorlardı bunu düşündürmek gerekirdi.Hangi klanın destek saldırı kesimi vardı .
Şimdi kimse gelip köy karsıya peskes yapıp size köyü boş vermesini bekleme sunuda idda etme kimse karsıya peşkes cekıp sizi savundu.Köyler savunmalar geri cekıleı her köyde bır ciftlık vardı sımdı saygılar yok ben bıde ustune bos vermemı beklemen tuhaf değilmi?
İstedigin başka sorulara cevap arıyorsan sorabilirsin burdan cevap vercem

DeletedUser62782

Ziyaretçi
Şunu atlamısım hangi kurucu klana gelipte atıldı?yetki verilmedi?Birini yetkılendırıp klana sonrasında ona mesaj atıp ondan bılgı alınması gerekırken sen onu çiğneyipde kendın gidip destek ararsan bu yine o kişiyi ezmek görmezden gelmeye girer.Ben orada yonetıcıysem en iyi verimi ben alacagımdandır bana yazarsın klan ve bölge bılgı hakimine sahip kişiyim hızlıdan kım ne atabilir belirtebilirim .Pasif sorularına anlatmana birşey demiyorum cunku gülünç bunu ciddiye alıp cevap dahi vermem.
Birde bütün nop yöneticilerle ikili diyalog yapmısımdır oyun başından bırakana kadar site54 baltazar hepsinden tut aynalı olsun norm olsun hangi uslupla konusmusum ne anlatmısım sorabılırsın birşey merak ediyorsan artık bi iyice araştır sonrasında bana başka sorularla gel soru cevap oynayalım seninle
Burası 58 56 muhabetinide anlamadıgın nokta kalırsa sonuna kadar irdeleyebiliriz ama bunda ben zararlı çıkmam

xIxSLayeRxIx

Kılıç Ustası
Öncelikle başlayalım biz klan olarak girip bir yönetici bizi klana aldıgını söylüyor.Buna beleşci ve unss cevapı versin dünyaya beni çağran ikisi dc e alıp sohbetler oluyor dünyaya girmemiştik.Bir yönetici dedigi unss klan başkanı.

Testere ve kızıl opu diyor arkadaş kızıla opu 20 25 saatten uçtuk ilk opta alamazsın oyunu az cok bılen artık herkes ara yapabılıyor bız 2 kamı köyumuzle o zman 30 köyluk opa girmişiz savları kestik aldıgımızı tutamadık ıkıncı turda konup toplancaktı klan talımatıyla soa anlaşmasından dolayı kızıla ıkıncı vurus yapılmaması istendi.

Şimdi cin savaşı destege başlayalım oyun başlarında içe konulan oyuncular irtibari ile ben rich e savunma attırdım ve beleşciye attırdım şimdi beleşcinin orda 6 köyu vardı 2 ve 3 köy lu zamanlardan bahsedilerek 20 ser k destek hesabımızı yapalım 100 köylu klan ve 7 cıftlık 20 serk edebılıyor o zamanlar yani 42 çiftlık 100 köyluk klandan muzzam bir destek sirkulasyonudur.Bunu matematik hesabı olan bir kişi zorlanmayacagını dusunuyorum.En başta zaten bızım cıne hıc yonelmeyıp saga yada kafkasa gidilmemiz istendi görus buydu sonrasında kafkasa ılk vurduk kafkasta dıl testere 20 köy aldk geri verdk neden verdık savımız cin sınırındaydı ikinci vurusu yapcaktık oda yasak geldi kendi söylemlerine biz 4 mıs opuna 3 kami opuna katıldık toplam 7 op demektir bu .Mıs oplarında tek ramazan konabılmıstır .
Üstüne o zaman cin sildiginde ben klana dedım opa yeterlı destegi veremediniz orda kımler oplara en duzgun katılanlar aldın y klanı ordan köy almayacak hakedilmiş yok dedim.Senın kafada olsaydım ben benım yaptıgımı yapsaydın 10 köy rezleyıp almak isterdin ama ben senle aynı kafada değilim kimsee birşey aldırmadım.

Soa tarafı sildiginde diplomatik hamle hareketi 3 gun saldırı olmasın demıssın o yazıyı paylaş.Soadan konum alan benım ve faruk oraya konuyor die her yönetıcıye yazan benim bunuda yöneticilerine sorabilirsin.Sen burda yönetimde oldugunu idda etme ben y klanı yönetıcısıydım ekibde başıym.Sen kimsin?nese ikili diyalog dil cevaplarla gidiyoruz.Faruk kimlere konuyor kimden köy bedavaya alıyor en incesine anlattım.Şimdi köy takssına gelelım cin tarafında köy takası bıze teklıf olunmadı neden biz konamadık zaten bız cokta istemiyorduk cunku en buyuk savaşta son savaşta kendimizi gösterelim düsüncesindeydik.Anti savaşına gelelim ilk iki opta kafkas olsun antiye gecmıstı alınan köylere en seri elde tutmak ıcın bız attık bunları bölgeyle bılgısı olan sanjiyede sorabılırsın.O bölgeyede konduk kendı cabamızla .Bız haftalık op olurken bı tur kendımız vuralm cok beklıoz dedıgımızde bekleyn dendı bekledık yoksa bız haftada ıkı opa da katılabılcemızo belirttik.
Cin savaşında sana destek atılmamasını belirttim evet nedeninide sana dedim furkana yetmiyordu çünkü senle ikili diyaloga girmeyeyim millete bir anlatım.Şimdi senin böyle konuşabilme sebebinide silmemiş olsaydım nop klanları arasında hangı klan karşıyı zorlardı bunu düşündürmek gerekirdi.Hangi klanın destek saldırı kesimi vardı .
Şimdi kimse gelip köy karsıya peskes yapıp size köyü boş vermesini bekleme sunuda idda etme kimse karsıya peşkes cekıp sizi savundu.Köyler savunmalar geri cekıleı her köyde bır ciftlık vardı sımdı saygılar yok ben bıde ustune bos vermemı beklemen tuhaf değilmi?
İstedigin başka sorulara cevap arıyorsan sorabilirsin burdan cevap vercem

Burdaki ramazan benim demi :D 34 saatten nasıl köy aldım amma dasd destek atmadınız olum bunu unutmuyacam

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
Birileri yaralari var halen sal gitsin

Başarılar market ve ekibi

Circassian :)))

Circassian

Çaylak
Ulen artizz En azindan yerim belli olur. Imkanlar dahilinde kabiliyetlerimi zorlarim namimiz yurur.
Ulen artizz En azindan yerim belli olur. Imkanlar dahilinde kabiliyetlerimi zorlarim namimiz yurur. kuyrugu pacanin arasina alip kacmaktansa....

Bak güzel kardeşim yönetimim diyosun dünyadan bi haber oynuyosun sen yönetici falan değilsin biz başlamadık dünyaya nop ailesi tarafından çağrıldık enes zaten açıklamış bişey bilmediğin için senle tartışmaya bile girilmicektir

rascal125

Kılıç Ustası
Artizin içindeki en adam gibi adam benim.

Disiplin zamanında destek atamadık diye içerleyip böyle uzunca yazı yazıp sallamana gerek yoktu. Hani haklı olduğun yerler var ama haksız olduğun yerler daha fazla.

O değil enes e hitaben uzun uzun yazmayın sonra ekstra uzun yazıyor.. mayıs bile forumda isyan etmişti:)

xIxSLayeRxIx

Kılıç Ustası
Artizin içindeki en adam gibi adam benim.

Disiplin zamanında destek atamadık diye içerleyip böyle uzunca yazı yazıp sallamana gerek yoktu. Hani haklı olduğun yerler var ama haksız olduğun yerler daha fazla.

O değil enes e hitaben uzun uzun yazmayın sonra ekstra uzun yazıyor.. mayıs bile forumda isyan etmişti:)

hiçbiriniz adam değilsiniz :D enes adam

xIxSLayeRxIx

Kılıç Ustası
@Mirket. bu arada klanda sırtlan var panda var mirket var hayvanat bahçesi gibi klan klana tipsiz girmez diyon neyin kafasını yaşıyon olum sen pıjıpojo :D

DeletedUser58115

Ziyaretçi
depositphotos_196446564-stock-video-afro-american-man-making-grimace.jpg

Fotomu attım. Klana gelmek istiyorum. Ama pjpjpjpjo'yu atın klandan, tek şartım bu. Bunu siz de istiyorsunuz biliyorum :p