ARROW VS TC ,BARON,TUNGA,ELİT,CREW

• Konuyu başlatan DeletedUser66871
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser65860

Ziyaretçi
maalesef arrow klanları da savaşmanın yanı sıra gelişen oyuncuları da klanları da kendilerine katıyorlar :) sorsan üye alımı yok iletişim yok :D zevk için para yatırmayı anlarım ama servet yatıran bir klan ilk kez görüyorum burjuvalar klanı falan olucak :D zira biz züürtlerin çenesi yoruluyor..

DeletedUser66871

Ziyaretçi
maalesef arrow klanları da savaşmanın yanı sıra gelişen oyuncuları da klanları da kendilerine katıyorlar :) sorsan üye alımı yok iletişim yok :D zevk için para yatırmayı anlarım ama servet yatıran bir klan ilk kez görüyorum burjuvalar klanı falan olucak :D zira biz züürtlerin çenesi yoruluyor..
oyundan baktımda toplatalım senı optan sonra guzel koylerın varmıs iletiyorum hemen oyunda bazen goremıyoruz saolasın :)
@Adam Smith

Leo Minor

Acemi
8zRO6W.png
DDg1Om.png

Kırmızı Arrow klanları
Maviler pakt (t.c baron tunga vegas)

Telefondan birleştiremedim bilgisayardan bir birleştirip atabilirse daha güzel olur

DeletedUser58623

Ziyaretçi
Kıta bozuk kıta da sıkıntı var acilen kıta nın dünyadan çıkartılması lazım (kıta 45 bu arada)

DeletedUser66682

Ziyaretçi
ELİT şey pardon neydi hee vegas büyütün köyleri hadi beyler seriiii

DeletedUser65860

Ziyaretçi
oyundan baktımda toplatalım senı optan sonra guzel koylerın varmıs iletiyorum hemen oyunda bazen goremıyoruz saolasın :)
@Adam Smith

Sorun değil belki de biz de size katılırz :) ne de olsa düşmanlarınızı bile klana alır oldunuz. Onu da gözden kaçırmışsınızdır gerçi vegası bilmem ama sizin arrowlardan birinin 5. ismi galiba arrow :D neyse toplattır bakalım bizim köyleri :D 10katım puan var ama 10 katım asker kesimi yok eksik bir şeyler var sanırım sizde :)

DeletedUser66871

Ziyaretçi
Sorun değil belki de biz de size katılırz :) ne de olsa düşmanlarınızı bile klana alır oldunuz. Onu da gözden kaçırmışsınızdır gerçi vegası bilmem ama sizin arrowlardan birinin 5. ismi galiba arrow :D neyse toplattır bakalım bizim köyleri :D 10katım puan var ama 10 katım asker kesimi yok eksik bir şeyler var sanırım sizde :)

1 ARROW 1,51 Mil.
2 ARR0W 1,20 Mil.
3 ARROW! 1,12 Mil.
4 ARROW. 1,12 Mil.
sana dahada prim kastırmıcam
w49 toplama klanınla basarılar kendı formuna gidersen mutlu oluruz tessekurler :)

Girmek Serbest Kalmak Değil

W49 için ekibimize katılacak adaylar arıyoruz

iletişim ;

tasada2

DeletedUser65860

Ziyaretçi
ahahaha bunları geç diğerlerine bak bütün klana ithamda bulunmadım ki puanını kast ederken kendine bak :D kaldı ki yenilen rakiplerin ilk 10unda arrow göremedim :D ilk 15te 1 kişi var yaş 41 diyor büyüğüm o abi de sanırım USTA klanından gelme ilk 50de 3. kişi size daha bu hafta katıldı galiba 51. arkadaş önce TSKda sonra .TAMU. klanından size geçme devamına bakmaya gerek duymadım. Kıvırarak oynicak olsak bizimde yanımızda 500 adam olurdu devir artık böyle heralde. Diğerlerine cevap veremeyince prim kastırmamak mı oldu, isim de veririm de giren arkadaşlara ayıp olmasın işinize göre kıvırıcağınıza biraz da sözünüzde durup oynasanız keşke bu oyunu :D istersen 5 milyon yap düşmanını klanına alan üye alımı yok diyip civar oyuncularını kendine toplayan adam zaten kendi başına bir prim :D hadi eyvallah :)

aDiGe-

Mızrakçı
Dünyaya uzaktan bakiyorumda acildigi gunden beri o kadar sakin ki herkes burda birsey soyluyor ama donup baktigimda ortada bir savas goremiyorum w48 aşırı sakin suanda elleriniz degilde keske ordulariniz konussa :)

DeletedUser66182

Ziyaretçi
YAW BU ARROW SİZE NE EETTTİ NE ETTİ !

Oyun başından beri sistemi birleşim yap, pasifleri at, köyleri topla olan. Takındığı tavır nedeni ile klanlar kendini düşman ekleyince. Genel foruma gelip AYYILDIZ Hariç herkes bizi düşman ekledi diye ağlayan.. Oda yetmeyince kendi klanını ekibini dostunu arkadaşlarını satan bir tane ruh hastası arkadaşı ARROW un temsilcisi gibi konuşturan. Tüm bunları kendisi yapmamış gibi bu gün CREW- ELİT birleşmesini fake attık ondan birleştiler. Yok şöyle diye kendine pay biçip bazı insanları 49'a yönlendirecek akıl ve mantıkta ki ARROW klanını tebrik ederim..

BELKİ 48'İ KAPATIRSINIZ VE ŞAMPİYON OLURSUNUZ AMA HİÇ BİR ZAMAN EFSANE OLAMAYACAKSINIZ !

DeletedUser66871

Ziyaretçi
YAW BU ARROW SİZE NE EETTTİ NE ETTİ !

Oyun başından beri sistemi birleşim yap, pasifleri at, köyleri topla olan. Takındığı tavır nedeni ile klanlar kendini düşman ekleyince. Genel foruma gelip AYYILDIZ Hariç herkes bizi düşman ekledi diye ağlayan.. Oda yetmeyince kendi klanını ekibini dostunu arkadaşlarını satan bir tane ruh hastası arkadaşı ARROW un temsilcisi gibi konuşturan. Tüm bunları kendisi yapmamış gibi bu gün CREW- ELİT birleşmesini fake attık ondan birleştiler. Yok şöyle diye kendine pay biçip bazı insanları 49'a yönlendirecek akıl ve mantıkta ki ARROW klanını tebrik ederim..

BELKİ 48'İ KAPATIRSINIZ VE ŞAMPİYON OLURSUNUZ AMA HİÇ BİR ZAMAN EFSANE OLAMAYACAKSINIZ !
Keşke emeklere saygı göstersek göstermiyosakta Aşagı çekmesek ,keşke yakından tanımıyosak uzaktan yargılamasak Efsane olmak ıcın cabalamak lazım sımdı gıdıp koylerımın basına gecıyorum forumda yazı yazmaya devam etmek sana kalmıs saygım var benım vaktim yok basarılar :)

DeletedUser54093

Ziyaretçi
Arrow ve onlara karşı birleşmiş olan bir pakt var .Diplomasiler var anlatılan hikayeler var karşılıklı şuçlamalar falanlar filanlar.Olmayan tek şey savaş. Belki daha sınırlar netleşmediği için yada arrowun söylemiyle mesafeler yakınlaşmadı .Dünyada olan tek şey sıralamadakilerin bir şekilde köy toplayarak karşı tarafa dalaşması.

DeletedUser66871

Ziyaretçi
Arrow ve onlara karşı birleşmiş olan bir pakt var .Diplomasiler var anlatılan hikayeler var karşılıklı şuçlamalar falanlar filanlar.Olmayan tek şey savaş. Belki daha sınırlar netleşmediği için yada arrowun söylemiyle mesafeler yakınlaşmadı .Dünyada olan tek şey sıralamadakilerin bir şekilde köy toplayarak karşı tarafa dalaşması.
Savas ve Op Rapor paylasımlarına gerek duymuyoruz taleb varsa paylasılır illaki

DeletedUser54093

Ziyaretçi
O karşı crew tunga elit paktına karşı şuan açılan savaş dışında karşılıklı bir operasyon varmıki?

Durum
Konu yanıtlara kapalı.