ARROW VS TC ,BARON,TUNGA,ELİT,CREW

• Konuyu başlatan DeletedUser66871
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser66682

Ziyaretçi
Ali koçun meşhur lafının tam söylenmelik yeri olduğunu düşünüyorum :)

DeletedUser54093

Ziyaretçi
Karşılıkla fake bile atılmıyor galiba savaşta varmı bir istatistik?

DeletedUser58852

Ziyaretçi
Henüz savaş açılmadı fakat bu yönde bir pakt yapıldı.Yakında savaş başlayacak.Ufak tefek pürüzler gideriliyor.

DeletedUser66871

Ziyaretçi
Bu paktı kuranlar, dalavereyle değil de normal olarak kursalardı daha iyi olurdu.

Bu kral yasin hesabında oynayan arkadaş kimse, güzel yazıyor :)) Vurdukça daha çok sesi çıkacak, malum doğanın kanunu :))
Arkadasa bıraz kesım yaptıralım Neye bulastıgın farkında değil farmville oynamaya alısmıs :)

DeletedUser58852

Ziyaretçi
ne dalavelesi bi anlatın bakalım şimdi ses sizden geliyor halde dediğinize bakarsak bu iş size vurmuş gibi?

yani değilmi? taraflar anlaşmış bu paktı kurmuş..pakt kurulmadan önce tarafların diğer klanlarla olan görüşmeleride konusuldu.Biz birbirimizi biliyoruz yani..

DeletedUser58852

Ziyaretçi
Ha bu arada Adam Smit, Global bişiler konuşup duruyor.Eminim bunlardan haberin yoktur.Yani bizi bitirmeye yönelik belki içimize soktuğu casuslara yönelik..Eminim bunlardan haberin yoktur.Çünkü olsa bize yazardın çünkü dalaverelere girmessin. problem nerde olursa ekibinle gider vurursun dimi??

Umarım öyledir.Çünkü bu yollara giriştiysen baştan kaybettin onu bilesin...

DeletedUser58852

Ziyaretçi
birbirinizi bilipte bu paktı kurmuş olmanız daha vahim :)

hayırlısı..Keşke daha evvel yazsaydınzı nebileyim ona göre tavır alırdık falan...
iş işten geçtikten sonra yazılması gerçekten komik oluyor bu hallere düşmeyin..
Sonuçta saglam bir ekibiniz var Bay smth öle diyor öyle oturur wyi kapatırsanız şimdiden tebrik ederim.

poxime

Mızrakçı
daha evvel yazdım ben gerekli kişilere :)
Ha noldu sonucunda diye bir merakın varsa he denilip iplenmedim :)
Ayrıca ben Adam ın ekipten değilim.
Ordaki 4 lü paktta sadece sizi kurban görüyordum sizinde hakettiğinizi farkettim.
Kargaşa sonucu dağılan bir klanın puan sahibi bütün üyelerini klana toplayıp sonra içimizde casus var içerden yıkmaya çalışıyonuz diye söylenmen çok garip profillerde yazıldığı kadar büyük bir yönetici olmadığınız bariz.Bireysel oyunculuk kısmına bişey diyemem tanımıyorum sizi.

DeletedUser58852

Ziyaretçi
daha evvel yazdım ben gerekli kişilere :)
Ha noldu sonucunda diye bir merakın varsa he denilip iplenmedim :)
Ayrıca ben Adam ın ekipten değilim.
Ordaki 4 lü paktta sadece sizi kurban görüyordum sizinde hakettiğinizi farkettim.
Kargaşa sonucu dağılan bir klanın puan sahibi bütün üyelerini klana toplayıp sonra içimizde casus var içerden yıkmaya çalışıyonuz diye söylenmen çok garip profillerde yazıldığı kadar büyük bir yönetici olmadığınız bariz.Bireysel oyunculuk kısmına bişey diyemem tanımıyorum sizi.

nickini ver sen boşver bu işleri

Durum
Konu yanıtlara kapalı.