Arrow klanı yöneticilerine yönelik

• Konuyu başlatan DeletedUser67342
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

*ZAFERRO*

Mızrakçı
Ağlama duvarına çevirmişsin burayı :) Yarım sayfa yazını 2 satırla da anlatabilirmissin. Konuyla alakasız ama Homo sevmiyorum nefret de etmiyorum.Japon seviyorum ingiliz sevmiyorum,Arap sevmiyorum afrikalı seviyorum,Beyaz tenli kadın seviyorum esmer kadın sevmiyorum. Etrafındaki homo olmayan herkesi suçlayamazsın.Sevmemekle nefret etme arasındaki farkı öğrenirsen daha mutlu yaşarsın.Bana göre etik değil kimseyle de etiktir değildir tartışması yapmam herkes özgürdür düşüncesinde. Kimle eğilimini yaşamak istersen yaşa. Klan yöneticilerine homofobi nefret suçu işlediler diye iftira atıyosun,yalancı diyosun bunlar suç değil zaten :) Etiğini yiyim :)

DeletedUser67342

Ziyaretçi
Ağlama duvarına çevirmişsin burayı :) Yarım sayfa yazını 2 satırla da anlatabilirmissin. Konuyla alakasız ama Homo sevmiyorum nefret de etmiyorum.Japon seviyorum ingiliz sevmiyorum,Arap sevmiyorum afrikalı seviyorum,Beyaz tenli kadın seviyorum esmer kadın sevmiyorum. Etrafındaki homo olmayan herkesi suçlayamazsın.Sevmemekle nefret etme arasındaki farkı öğrenirsen daha mutlu yaşarsın.Bana göre etik değil kimseyle de etiktir değildir tartışması yapmam herkes özgürdür düşüncesinde. Kimle eğilimini yaşamak istersen yaşa. Klan yöneticilerine homofobi nefret suçu işlediler diye iftira atıyosun,yalancı diyosun bunlar suç değil zaten :) Etiğini yiyim :)
Yaptığın "sosyolojik çıkarımlardan kdkjffj" okumayı pek sevmediğini anlamıştım zaten ama nefret suçu işlediler demedim umarım değildir dedim.Bunun dışında ufak bir bilgi çünkü başka türlü bu bilgiye sahip olabileceğini sanmıyorum.Japon sevip,ingiliz sevmemen;arap sevmeyip afrikalı sevmen vsvs. sana "içten gelen" bir şey değil çeşitli sosyal inşalardır,ırkçılık suçunun temelinde de bu yatar.Bunun dışında benim kendimi nasıl tanımladığımı bilmeden homo diyemezsin,buradaki ben tüzel kişilik olarak ben değil kimseye diyemezsin.Onun dışında yalnızca mutlu olmak gibi sığ bir amaç için yaşamadığımdan tavsiyen sana kalsın teşekkür ederim.Daha yaşanabilir bir dünya için çabaladığımdan bazen böyle ufak şeylere de takılabiliyorum keşke senin gibi "ağlamayabilseydim" lakin kusura bakmayın,bir mağduriyet söz konusu olduğunda "ağlayabiliyorum" senin tabirinde ben ise buna hakkımı aramak,derdimi paylaşmak diyorum.Onun dışında sana söylemiyorum burayı kamuoyuna ve ayrıca adam smithe söylüyorum.Yalancı olduklarını düşünmüyorum,ya da böyle basit klandan atayım yağmalayım şeylerine ihtiyaçlarının olduğunu da düşünmüyorum takip ettiğim kadarıyla da başarılı klanlarından bu oyunun bu sebeple zaten onlarla oynamak istedim.Başlığı açmamın bir diğer sebebi de böyle bi şeyi beklemediğim ve şaşırdığım içindi.Böyle bi başlıkla karşılaştığında kaçmak için yalan söylediğini düşündüm ve bu dünyaya kesinlikle kalıcı olup kapatacağız gibi büyük bi iddiayla girdikleri için böyle stratejiler yaptıklarını düşünüyorum.Sebeplerini anlayabiliyorum,sadece onaylamıyorum onun dışında adam smith kişisinin çok da umrunda olduğunu düşünmemekle beraber yalan söylediğini söylememden dolayı eğer yalancı sıfatını yakıştırdığımı düşündüyse özür dilerim niyetim o değil.ayıktın mı fena kişisi içinse derdin varsa hala lütfen özel mesaj at oradan tartışalım gündemde kalsın istemiyorum bu konu.
Tekrar rica ediyorum lütfen yazmayın başlığa ve lütfen kilitlensin çünkü amacım polemik yaratmak değil ve klanın da adına bundan leke düşsün falan da istemiyorum.
İyi günler

DeletedUser67275

Ziyaretçi
Adam destan yazmış bu kadar önemseme bu bir oyun farkına var :)

*ZAFERRO*

Mızrakçı
Yine sayfalarca hikaye yazmıssın az ve öz konuşmanın daha faydalı olduğunu bir gün anlarsın umarım.Güzel ırkçılığa da girdin,başka var mı insanları suçlamak istediğin şeyler? Sana homo demek için homo yazmadım, homoseksüel yazmak uzun geldiği ve sana şu kısa hayatımdan daha fazla vakit ayırmamak için kısa yazdım. İnsanlar özgürdür bana sempatik geleni severim, gelmeyeni sevmem bu kadar basit. Japonları çalışkan oldukları ve çocuklarına çalışmanın önemini anlattıkları için severim,ingilizleri kendilerini büyük gördükleri için sevmem. Ayrıca sosyal inşadan bahsediyosun,kendinde sosyal inşa derdindesin. Tatlıyı severim tuzluyu sevmem sanane? Yok okumayı sevmiyo ,yok sosyal inşa yapıyo ,yok ırkçılık yapıyo,yok şu yok bu. İnsanları sınıflandırmayı bırakın. Senin eğilimi sevmiyorum diye bana düşman kesildin şuanda etrafa mavi boncuk dağıtıyosun şirin gözükmek için. Senden daha özgürlükçüyüm buda sana dokunuyo .Güya senin eğilimin özgürlükçü :) Çünkü senin sosyal inşanda homoseksüeller özgürlükçüdür :) Eğer 40-50 yıl önce homoseksüeller baskın sayıda ve görüşte olsaydı tam tersi olacaktı heteroseksüeller öldürülecek ezilecekti. Bunun görüşle değil kişinin bakış açısıyla alakası var.İş kafada bitiyo hangi tarafta olduğunda bitmiyo.Ama sen bir tarafsın ve sürekli tartışacak ve tarafını savunmak için insanları sınıflandıracak ,kavga edeceksin...

DeletedUser67275

Ziyaretçi
mesele oyun değil işte de neyse ya gerçekten benim umudum kalmadı şu anda aldığım tepkilerden dolayı teşekkür ederim verdiğim rahatsızlık için de özür dilerim.

Benden ne özür diyorsun Alla Alla burası herkesin ne rahatsızlığı vericeksin bak keyfine :D

DeletedUser67342

Ziyaretçi
Yine sayfalarca hikaye yazmıssın az ve öz konuşmanın daha faydalı olduğunu bir gün anlarsın umarım.Güzel ırkçılığa da girdin,başka var mı insanları suçlamak istediğin şeyler? Sana homo demek için homo yazmadım, homoseksüel yazmak uzun geldiği ve sana şu kısa hayatımdan daha fazla vakit ayırmamak için kısa yazdım. İnsanlar özgürdür bana sempatik geleni severim, gelmeyeni sevmem bu kadar basit. Japonları çalışkan oldukları ve çocuklarına çalışmanın önemini anlattıkları için severim,ingilizleri kendilerini büyük gördükleri için sevmem. Ayrıca sosyal inşadan bahsediyosun,kendinde sosyal inşa derdindesin. Tatlıyı severim tuzluyu sevmem sanane? Yok okumayı sevmiyo ,yok sosyal inşa yapıyo ,yok ırkçılık yapıyo,yok şu yok bu. İnsanları sınıflandırmayı bırakın. Senin eğilimi sevmiyorum diye bana düşman kesildin şuanda etrafa mavi boncuk dağıtıyosun şirin gözükmek için. Senden daha özgürlükçüyüm buda sana dokunuyo .Güya senin eğilimin özgürlükçü :) Çünkü senin sosyal inşanda homoseksüeller özgürlükçüdür :) Eğer 40-50 yıl önce homoseksüeller baskın sayıda ve görüşte olsaydı tam tersi olacaktı heteroseksüeller öldürülecek ezilecekti. Bunun görüşle değil kişinin bakış açısıyla alakası var.İş kafada bitiyo hangi tarafta olduğunda bitmiyo.Ama sen bir tarafsın ve sürekli tartışacak ve tarafını savunmak için insanları sınıflandıracak ,kavga edeceksin...
yazdığın japonlar çalışkandır safsatası da şovenizm mesela,homoseksüel de tanımlamıyorum kendimi dostum öyle de sınıflandıramazsın ama her neyse gerçekten özür dilerim vaktinizi aldım kolay gelsin.

DeletedUser67275

Ziyaretçi
W33 ten beri yokum buralar çoluk çocuk dolmuş tel no ver özelden derdin neymiş çözelim

DeletedUser66682

Ziyaretçi
Ben direk bu arkadaşın 2 birim altındayım atılasıya kadar puan kasmıyordu 200 puanmı neydi atılınca birden puan kastı şimdi öndeyim ot bok diyor hadi yavum başka worlde bida foruma taşımış

Durum
Konu yanıtlara kapalı.