Arrow klanı yöneticilerine yönelik

• Konuyu başlatan DeletedUser67342
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser67342

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar Klanlar 4. dünyada oyuna başlamış bir süre oynadıktan sonra bırakmış kendimce iyi oynamaya çalışan bir oyuncuyum.Belki forumdan falan da hatırlayanlar çıkar diye belirteyim kullanıcı adım sympathetic03 'tü.Dediğim gibi oyunu bırakmıştım yalnız bu dünyada oyunu tekrar oynamaya karar verdim ve forumdan arrow klanı da dünyaya gireceğini söylediklerinde bir yöneticisine sordum tabi ki gelebilirsin dedi.Ardından dünya açıldı klana girdim vs vs.Bundan 2 gün önce sebebini bilmediğim bir şekilde klandan çıkarıldım ve haritamda bana yakın olan 3 arrow oyuncusundan bir anda saldırı almaya başladım.Önce gelişimim yavaş olduğu için falan diye düşündüm ama birsürü üyesinden daha yüksek puandaydım hala da bir kısmından daha yüksek puandayım.Kullanıcı adım veya yönelimimle alakalı olmamış olmasını umuyorum 2018 yılındayız ve bu artık Türkiye sınırlarında bile aşıldı ve homofobi suç.Neyse devam edeyim 9x9 luk haritamda toplam 22 köy var 15 tanesi arrow klanı oyuncusu çünkü aynı zamanda yeniden başla yaptığımız için çok yakın düştük.(durumun benim açımdan ne kadar kötü olduğunu anlayın diye söylüyorum).İşte asker kaçırıp maden harcadıktan sonra beni çıkaran yöneticiye yazdım klandan çıkarılma sebebimi çünkü oyun etiğine aykırı geldi klanındaki bir oyuncuyu klandan çıkarıp ardından köyünü tarla yapmaya çalışmak ve mesaj okundu bile almadı mesaja kesinlikl bakılmadı kaç gündür.Ki burada gördüğüm diğer bir art niyet de zaten bazılarını çıkarıp sonra köylerini tarla yapmayı planlıyor olmalarını düşünmemdi.Hani bu durum şöyle de olabilirdi ben 4-5 köy aldıktan sonra ve hepsi saldırı diyelim ki köylerim bunu da bilmiş olacakları için atıp köylerimi toplamaları gibi.Her neyse başka bi yöneticisiyle iletişime geçtim ardından o da bir iki mesajda bilmediğini açıkladı sebebini sonrasında mesajları okundu yapmaya başladı.Zaten klana tekrar girmek gibi bir derdim yok tabi ki ama ben mesela böyle yaşanan şeyler çok büyük olmasa dahi forumlarda konuşulsun istiyorum ki herkes kimin ne yaptığını,nasıl insanlar olduğunu daha iyi görsün.Tabi bunun yanında yöneticilerden de bi cevap almak istiyorum çünkü burası özel mesaja göre daha onları cevap vermeye itecektir diye düşünüyorum.Şimdi burada hem onlara ardından hem de kamuoyuna sorayım,sizce çıkarılma sebebim ne olmuş olabilir,oyun etiğine (var ise) ne kadar uyuyor,böyle böyle kazanan bir klan kazanma koşullarını gerçekleştirse de kazanmış olur mu?
İyi günler.

DeletedUser66960

Ziyaretçi
Başına gelenlere üzüldüğümü belirterek bu oyunu bireysel olarak oynamak imkansız, senin hatan w4'ten sonra dünya'ya iddalı bir ekib'in klanında başlaman.ARROW klanları kaç klandan oluşuyor bilmiyorum 5 6 7 neyse zaten kendi belli başlı oyuncuları vardır.200 300 kişilik klanda yönetim olarak diğer oyunculara güvenmek çok zor bunun içinde casus oyuncu vardır. hain'i çıkar ws ws ws... Bence ufak ufak başlayıp kendine güvendirmen olacak ilk işin klan yönetimi sana güvendikten sonra seni klanlarında tutarlar zaten 1.si bu 2. olarakda öyle bi klana girdiysen başına gelecekleri az çok tahmin etmen gerekirdi ve ona göre önlem almalıydın bence 200 250 m-k bassan sana oyunun bu evresinde ilişen olmazdi.Son olarak da burada kimseyi savunmuyorum sadece bunların olabilen şeyler olduğuna açıklık getirmek için yazdım. Başlıkta belirtilen klanla hiçbi alakam yok.MEKAN klanları oyuncusuyum.

DeletedUser67342

Ziyaretçi
Başına gelenlere üzüldüğümü belirterek bu oyunu bireysel olarak oynamak imkansız, senin hatan w4'ten sonra dünya'ya iddalı bir ekib'in klanında başlaman.ARROW klanları kaç klandan oluşuyor bilmiyorum 5 6 7 neyse zaten kendi belli başlı oyuncuları vardır.200 300 kişilik klanda yönetim olarak diğer oyunculara güvenmek çok zor bunun içinde casus oyuncu vardır. hain'i çıkar ws ws ws... Bence ufak ufak başlayıp kendine güvendirmen olacak ilk işin klan yönetimi sana güvendikten sonra seni klanlarında tutarlar zaten 1.si bu 2. olarakda öyle bi klana girdiysen başına gelecekleri az çok tahmin etmen gerekirdi ve ona göre önlem almalıydın bence 200 250 m-k bassan sana oyunun bu evresinde ilişen olmazdi.Son olarak da burada kimseyi savunmuyorum sadece bunların olabilen şeyler olduğuna açıklık getirmek için yazdım. Başlıkta belirtilen klanla hiçbi alakam yok.MEKAN klanları oyuncusuyum.
teşekkür ederim zaten yeterli askerim de var kilit atmayı falan da biliyorum şükür :) kendi kendime takılırım sanırım burada bir süre şimdi saldıranlarda sadece vakit kaybedecekler yani derdim daha çok işin ahlakına yönelik :d tekrar teşekkür ederim

DeletedUser63512

Ziyaretçi
doğa kanunu diyerek bunu meşrulaştırmış oluyoruz bence,bu bağlamda bence bunun en güzel tanımlarından birisi kurallar kısmında yazmayan kurallar (etik) yoksunluğu.

Kime göre etik ? Herkesin etik anlayışı aynı olmaz. :)

DiOny SoS

Mızrakçı
güzel mizah hocam lakin içinde bulunduğun klanda yapılan şeye dair daha ciddi bi yorumun düşüncen olabilir bence.

Şimdi haritana baktım benim az üst bölgemdesin. O bölgede sadece benim davetimle yada yanıma ışınlanan 30-40 tane oyuncu var. Birde çember atan oyuncular vs. bi öbek oluşmuş orada o kadar oyuncu varken ( gelişimi senden daha geri kalanlar dahil ) eğer sen klandan atılıyorsan inan ben sormam bile o yöneticilere vakit kaybı olarak görürüm çünkü yağma için atacak olsa diğerleri atılır yapmıştır bir hata der geçerim :)

DeletedUser67342

Ziyaretçi
Şimdi haritana baktım benim az üst bölgemdesin. O bölgede sadece benim davetimle yada yanıma ışınlanan 30-40 tane oyuncu var. Birde çember atan oyuncular vs. bi öbek oluşmuş orada o kadar oyuncu varken ( gelişimi senden daha geri kalanlar dahil ) eğer sen klandan atılıyorsan inan ben sormam bile o yöneticilere vakit kaybı olarak görürüm çünkü yağma için atacak olsa diğerleri atılır yapmıştır bir hata der geçerim :)

yani tarzım değil hata deyip geçmek biraz seviyorum sorgulamayı,hele bi haksızlık söz konusuysa kimin başına gelirse gelsin huyumdur direnirim.

DeletedUser61148

Ziyaretçi
Klandan atmayı ben de cok yapıyorum strateji o :) oyun başından itibaren 30x30 umda başka oyuncu görünce midem kalkıyor bi fena oluyorum . Oyunda etik aramıyorum o yüzden şimdi mesela bi klana cagırıcaklar zaman ilerleyince beni de aynı şekil yerler tabi yerse , ona o yüzden hazırlıklı olmak gerek hep :)

DeletedUser67342

Ziyaretçi
Klandan atmayı ben de cok yapıyorum strateji o :) oyun başından itibaren 30x30 umda başka oyuncu görünce midem kalkıyor bi fena oluyorum . Oyunda etik aramıyorum o yüzden şimdi mesela bi klana cagırıcaklar zaman ilerleyince beni de aynı şekil yerler tabi yerse , ona o yüzden hazırlıklı olmak gerek hep :)
hazırlıklı olmak yahut doğru insanlarla oynamak :d

DeletedUser61148

Ziyaretçi
Kimseye güvenmeme stratejisinde oynuycan alıcan preni yapıcan yagmanı 2tane saglam arkadasın olucak .raidne res105 gibi yemişim klanını sonrası :) kişi başı da 15kuzeniniz varsa gg :)

DiOny SoS

Mızrakçı

bizim klana gelsene kardeş seni bir yeyim

DeletedUser67191

Ziyaretçi
Hakdoqjaj olum bu ne ya

Gelişmiyorsun diye klandan çıkarılmışsın dostum. Kişilerin tercihleri beni ilgilendirmez

DeletedUser67342

Ziyaretçi
Hakdoqjaj olum bu ne ya

Gelişmiyorsun diye klandan çıkarılmışsın dostum. Kişilerin tercihleri beni ilgilendirmez
Açıkça söylüyorum ki yalan söylüyorsun çünkü yağma olarak klandaki oyuncuların büyük bi kısmından fazlasını yaptığımı biliyorum puana fazla kasmamama rağmen puanda da oyuncuların bir kısmından fazla puandaydım ve hala öyleyim gelişmemi aksatan şeylere rağmen.Bunların yanında klandan atılmamın akabinde gelen saldırılar da sadece garip tesadüfler sanırım :)
Gülerek komiklikler yaparak anca tepkilerden kaçabilirsiniz vicdanınızla başbaşa bırakıyorum sizi.
Bu posta da yazmak istemiyorum daha fazla çünkü amacım polemik yaratmak değil,diğer insanlar da yazmazsa daha güzel olur yazmak zorunda kalmam.Konu kilitlenebilir iyi günler.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.