Argo

Musluk*

Yasaklı
Sen beni rmci sandım herhalde. En son klasikde sıdıkaydınız direk karşılaşmamız sırasında onda da tokatlandığımızı düşünmüyorum zira biz kapattık:d Altın günü gibi her girdiğiniz dünyaya bir isimle giriyorsunuz sıra noptaydı işte sırada cin var sanırım orada da tokatlanınca ağlarsınız cinde kaç nop oyuncusu vardı diye.
Yok hucumcu sandım yanlış mı sanmışım :d sıdıkada savaşta öndeyken köy farkıyla kaybettik tebrik de ettim kapatan 8 klanın oyuncularını kardeşim :d

DieHard

Yasaklı
Yok hucumcu sandım yanlış mı sanmışım :d sıdıkada savaşta öndeyken köy farkıyla kaybettik tebrik de ettim kapatan 8 klanın oyuncularını kardeşim :d
O zaman kaç kez tokatladık diyemezsin güzel kardeşim. 8 klan diyorsun ama kendim kaç klandın hiç bahsetmiyorsun. Etik bir davranış değil ama babayı müttefiğine vurdurunca sorun yok nopa yapılınca büyük tepki ama kaldı ki shelby olarak verdiğimiz savaş ortada rmnin vuruşu bekleneni hızlandırdı sadece

Musluk*

Yasaklı
O zaman kaç kez tokatladık diyemezsin güzel kardeşim. 8 klan diyorsun ama kendim kaç klandın hiç bahsetmiyorsun. Etik bir davranış değil ama babayı müttefiğine vurdurunca sorun yok nopa yapılınca büyük tepki ama kaldı ki shelby olarak verdiğimiz savaş ortada rmnin vuruşu bekleneni hızlandırdı sadece
Dünyadaki tüm klanlar birleşip kapattınız tebrik ettim kardeşim eleştirmedim oranın forumunda duruyordur git bak. Stratejiyi doğru yaptınız son 15 gün savaşmadınız köy topladınız köy farkıyla kapattınız tebrik ettik :d shelby ve vuslat olarak da mücadelenizi en başta takdir ettim zaten ama sen saldırgan bir üslupla gelince tabiki tokatladıgımdan bahsedeceğim cünkü tokatladık kardeşim farklı isimle değil biz kendi ismimizle siz kendi isminizleyken hem de bir kere de değil :D

DieHard

Yasaklı
Dünyadaki tüm klanlar birleşip kapattınız tebrik ettim kardeşim eleştirmedim oranın forumunda duruyordur git bak. Stratejiyi doğru yaptınız son 15 gün savaşmadınız köy topladınız köy farkıyla kapattınız tebrik ettik :d shelby ve vuslat olarak da mücadelenizi en başta takdir ettim zaten ama sen saldırgan bir üslupla gelince tabiki tokatladıgımdan bahsedeceğim cünkü tokatladık kardeşim farklı isimle değil biz kendi ismimizle siz kendi isminizleyken hem de bir kere de değil :D
Ben sana karşı seviyesiz bir üslup takınmadım aramızdaki ufak atışmada da bir şey yoktu araya giren arkadaş gerginliği arttırdı konu kapanmışken. Biliyordum bunu söyleyeceğini ve bu tartışma hiç bitmeyecek iki tarafında sağlam gerekçeleri, cevapları var umarım bir gün iki ekip vs atarız en kısa zamanda :d

Musluk*

Yasaklı
Ben sana karşı seviyesiz bir üslup takınmadım aramızdaki ufak atışmada da bir şey yoktu araya giren arkadaş gerginliği arttırdı konu kapanmışken. Biliyordum bunu söyleyeceğini ve bu tartışma hiç bitmeyecek iki tarafında sağlam gerekçeleri, cevapları var umarım bir gün iki ekip vs atarız en kısa zamanda :d
Direkt saldıran sendin ama sorun yok umarım dediğin gibi bir vs olur ilerleyen zamanlarda :d

kriegeerr

Yasaklı

lan olum geliyorsun tanıtım sayfasına gereksiz burnunu sokuyorsun alakasız bi şekilde sallıyorsun. diplomasi yaparak kapatılan worldden felan bahsediyorsun. üzerinize kapattığımız klasikleri git klan yöneticilerine sor hangisinde başka klanlar ile vurmuşuz? (bu soruyu gerçekten onlara sor) hangi klasikte azap üzerinden atlayıp bilmem kaç saatten köy taşıma yapmadan kıta atlayarak üzerinşze çullanmışız onu sor yada hangi klasikte müttefik görünüp arka taraflarımızda barbar toplayıp küçük hesaplar yapıp sonrasında bize savaş açtığınızı ilk bi kaç gün baya köy toplayıp sınırı ilerlettikten sonra atarlanıp erkek olduğunuzu ama ne hikmetse gerçek oyunculara gelip sınırı ilerletemeyip savaşı kaybetmeye başladığınızı daha sonrasında kamileri yiyince hesap sildiğinizi abilerin sana anlatsın. o dünyada sona udw ile kalmıştık olmadı onlara sor belki abilerin anlatmak istemez. ben anlatmak yoruldum ama siz konuşmaktan yorulmadınız. hiç bişey bilmiyorsan klanların hizmetlerinden yararlanıp istatistiklerden bak. sizin gibilere bu gereksiz forum sayfalarını bırakmam. adım da kirlense insanlar uyuzda olsa itici de görünsem sizin o yalanlarınıza her zaman cevabım var.

laf atıp buraya gelip iki klanında söyleyecekleri bitmez bahaneler çok deyip önceki yazdıklarını uysal bi son mesajla kapatmaya çalışıp argo ile aynı seviyede olduğunu mu ima ediyorsun. sen ve senin abilerin argo klanına her zaman kaybettiler. en az 3 dünya kafanıza vurduk. hala vs felan diyorsun ya muhtemelen o tokatladığımız zamanlar sen yoktun o çaresizliği bilmediğin için şimdi konuşuyorsun.

gelip durup dururken sallayabildiğin bi sayfa değil burası sana söz hakkı doğurmadığımız laf atmadığımız sürece seni ilgilendirmeyen konulara burnunu sokma. son mesajın seni şirin göstermedi bu arada sadece korkak gösterdi.

girmişiz 15/20 kişi oyun oynuyoruz dünyada 300 oyunculu klanlar var nasıl acıttıysak zamanında canınızı yine de bize sallıyorsunuz. sadece hücumu ve oynadığın klanları küçük düşürüyorsun haberin olsun. çünkü o oynadığın klanlar senden de seninle beraber oynayanlardan da büyük. en az 10/12 senelik klanlarlar. keşke sen savunmasan da büyüklüğü bari kalsa

DieHard

Yasaklı
lan olum geliyorsun tanıtım sayfasına gereksiz burnunu sokuyorsun alakasız bi şekilde sallıyorsun. diplomasi yaparak kapatılan worldden felan bahsediyorsun. üzerinize kapattığımız klasikleri git klan yöneticilerine sor hangisinde başka klanlar ile vurmuşuz? (bu soruyu gerçekten onlara sor) hangi klasikte azap üzerinden atlayıp bilmem kaç saatten köy taşıma yapmadan kıta atlayarak üzerinşze çullanmışız onu sor yada hangi klasikte müttefik görünüp arka taraflarımızda barbar toplayıp küçük hesaplar yapıp sonrasında bize savaş açtığınızı ilk bi kaç gün baya köy toplayıp sınırı ilerlettikten sonra atarlanıp erkek olduğunuzu ama ne hikmetse gerçek oyunculara gelip sınırı ilerletemeyip savaşı kaybetmeye başladığınızı daha sonrasında kamileri yiyince hesap sildiğinizi abilerin sana anlatsın. o dünyada sona udw ile kalmıştık olmadı onlara sor belki abilerin anlatmak istemez. ben anlatmak yoruldum ama siz konuşmaktan yorulmadınız. hiç bişey bilmiyorsan klanların hizmetlerinden yararlanıp istatistiklerden bak. sizin gibilere bu gereksiz forum sayfalarını bırakmam. adım da kirlense insanlar uyuzda olsa itici de görünsem sizin o yalanlarınıza her zaman cevabım var.

laf atıp buraya gelip iki klanında söyleyecekleri bitmez bahaneler çok deyip önceki yazdıklarını uysal bi son mesajla kapatmaya çalışıp argo ile aynı seviyede olduğunu mu ima ediyorsun. sen ve senin abilerin argo klanına her zaman kaybettiler. en az 3 dünya kafanıza vurduk. hala vs felan diyorsun ya muhtemelen o tokatladığımız zamanlar sen yoktun o çaresizliği bilmediğin için şimdi konuşuyorsun.

gelip durup dururken sallayabildiğin bi sayfa değil burası sana söz hakkı doğurmadığımız laf atmadığımız sürece seni ilgilendirmeyen konulara burnunu sokma. son mesajın seni şirin göstermedi bu arada sadece korkak gösterdi.

girmişiz 15/20 kişi oyun oynuyoruz dünyada 300 oyunculu klanlar var nasıl acıttıysak zamanında canınızı yine de bize sallıyorsunuz. sadece hücumu ve oynadığın klanları küçük düşürüyorsun haberin olsun. çünkü o oynadığın klanlar senden de seninle beraber oynayanlardan da büyük. en az 10/12 senelik klanlarlar. keşke sen savunmasan da büyüklüğü bari kalsa
Ben nereye ne yazıp yazamayacağımı sana mı soracam sen kimsin ki bunun kararını veriyorsun. Kendin yerinde durmayıp gece boyu bunları düşünüp yazmışsın bunu. Bu forumda ilk kez atışma tartışma yaşanmıyor sen olayı çok içselleştirmişsin. TDK'ya göre forumun anlamını sana atayım da o beynin biraz aydınlanma yaşasın seni bunak. Forum: Bir konuda düzenlenmiş olan, konuşmacıların yanı sıra dinleyici durumundaki kimselerin de söz alabildiği toplantı.

Diğer konulara gelecek olursak öncelikle uysal bir cevapla sıyrılma felan olmadı senin gibi piyadelerin böyle atlayacağını bildiğimden durumu özetledim ki yanılmamışım. Muslukla ilk sayfada olan diyalog kapanmışken gelip uzattın. Böyle yana yana anlattığına göre sende kompleks oluşturmuş ve en büyük biziz en iyi biziz havalarına giriyorsun. Ondan mı köy sayıları birbirine yakınken babayla savaşmaya yemedi ondan mı dünyayı udwye saldınız. Savaşmaya yemeden kaçıyorsunuz soran olursa biz dikiz tabi yersen. Ben burada tek kelime etmedim biz sizi tokat manyağı ettik diye çünkü gerçeklerin farkındayım iki klanda çeşitli şartlarda birbirine üstünlük sağladı. Ama senin gibiler bunu inkar ediyor bahanesini sunuyor. Bu arada korksam vs demem oyun için kimseden korkmam umarım en kısa ama en kısa zamanda karşılaşırız.
Son olarak oyunu 12 yıldır oynamakla 6 yıl oynamak arasındaki fark kimseyi büyük yapmaz kimsenin şahsi alanı değil bu bir oyun ve her zaman yeni katılımcılar mevcut sen 12 yıl oynadığın için büyüğüm diye gezebilirsin.

Crazy is here

Yasaklı
Ben nereye ne yazıp yazamayacağımı sana mı soracam sen kimsin ki bunun kararını veriyorsun. Kendin yerinde durmayıp gece boyu bunları düşünüp yazmışsın bunu. Bu forumda ilk kez atışma tartışma yaşanmıyor sen olayı çok içselleştirmişsin. TDK'ya göre forumun anlamını sana atayım da o beynin biraz aydınlanma yaşasın seni bunak. Forum: Bir konuda düzenlenmiş olan, konuşmacıların yanı sıra dinleyici durumundaki kimselerin de söz alabildiği toplantı.

Diğer konulara gelecek olursak öncelikle uysal bir cevapla sıyrılma felan olmadı senin gibi piyadelerin böyle atlayacağını bildiğimden durumu özetledim ki yanılmamışım. Muslukla ilk sayfada olan diyalog kapanmışken gelip uzattın. Böyle yana yana anlattığına göre sende kompleks oluşturmuş ve en büyük biziz en iyi biziz havalarına giriyorsun. Ondan mı köy sayıları birbirine yakınken babayla savaşmaya yemedi ondan mı dünyayı udwye saldınız. Savaşmaya yemeden kaçıyorsunuz soran olursa biz dikiz tabi yersen. Ben burada tek kelime etmedim biz sizi tokat manyağı ettik diye çünkü gerçeklerin farkındayım iki klanda çeşitli şartlarda birbirine üstünlük sağladı. Ama senin gibiler bunu inkar ediyor bahanesini sunuyor. Bu arada korksam vs demem oyun için kimseden korkmam umarım en kısa ama en kısa zamanda karşılaşırız.
Son olarak oyunu 12 yıldır oynamakla 6 yıl oynamak arasındaki fark kimseyi büyük yapmaz kimsenin şahsi alanı değil bu bir oyun ve her zaman yeni katılımcılar mevcut sen 12 yıl oynadığın için büyüğüm diye gezebilirsin.
Oyundaki nickiniz nedir

enes1387

Acemi

cevaplaman gereken 3 soru var bence

1 hangi w yi salmışız udw ye ?
2 baba ile köy sayılarının eşit olduğunu sana kim söyledi ?
3 baba argo cin azap 4lemesi ile ilgili ne kadar bilgi sahibisin ki konuşuyorsun. Dedikodularla sadece sokaktakiler konuşur bize gerçeklerimanlat :)

biz babayı oyun başından sonuna kadar vurmamak için verdiğim sözü tutmak için dostlarımızla bile kötü olduk. (Cin azap veya diğerleri) yönetim kadrosu kendş toplatmış argo kemik kadrodan bi kaç oyuncu dışında kimse kalmamışken baba klanı bize savaş ilan ettiğinde cin vuslat ve diğer hesaplar dahil (biz size söylemiştik siz sözünüzde durursunuz ama bunlar sözünde durmaz) demişlerdi. Baba savaş ilan ettiğinde ise hiç biri bize hesapları savaşmak için vermemiş hatta birçoğu baba klanına geçmişti. Onurlu insanları dahil etmiyorum tabiki de.

Hatta baba w sonunda disipline hesabını bahane edip argoya savaş açmış oğuzun hesabı toplanmazsa argo ile savaşacaklarını söylediler. Bizde değil disipline 10k puanda olan bi hesap bile vermeyeceğimizi söyleyip bi hafta kadar 3/5 hesap savaşıp hesap sil yaptık. Hatta onu koruyup babaya peşkeş çekmeyen remzi abinin hesabına dönüp elindeki tüm kamileri attı, bunuda hesap eminde (vuslat) bakıcıda diyerek yaptı üstünü kapattı. Bunu yaparak baba ile w kapatacağını sandı ama sonra oda toplandı. Yeetmedi bu hesabın şifresi eminde varken w70de nopun yaptığı tüm opları süreleri ve görünen birlikleri shelby ve vuslat kısmına iletti. Yani hainlik orda başkayıp 70de devam etti. Diyorsun ya 70de yendik sizi diye evet olduğumuz kanadı yendiniz ama 500 oyunculu nopta 10 tane argo oyuncusu vardı sadece :)

67de ise Klanımızın 3te 1ini oluşturan vuslat savaşmadı diğer 3te 1ini oluçturan cin hesaplara doğal olarak geri gelmedi ve dönüp argo oyuncularını vurdu (3/5 tanesi isim vermeye gerek yok) bize bakıcılık atıp savaşmamıza ön ayakta olmadı. Bugra abi bu konulara zaten vâkıf. Fakat onunda w sonunda vurmak istemenesi hesapları vermemesi en doğal hakkıydı. Yani işler sizin dediğiniz gibi ilerleseydi babanın da üstesünden gelirdik merak etme. Senin ezilip bükülüp voltanı alıp gittiğin dünya da ben savaşılarak yenilmedim. Underworld enes ve durmuş mirzay gelip açıklasıj istersen. Düşmanımız olmalarına rağmen kimse burada argoya hainlik yaptı sözünde durmadı diyemez. Onlarında forumda bu konuyu bi kere bile konuşmamalarından anlamışsındır.

Şimdi emin 70de rm yi vurdurttu, ( rm nopu vurduğuna pişman oldu) sonra rö yi temizlediler şimdi sırada shelby var.

Yani insanlara ihtiyar bunak vs derken tecrübesinin altında kalma dikkat et.
Sana foruma yazamazsın demek yerine saldırgan tavırlarından vazgeç diyebilirdi evet ama senin olaya girişin ve hadsizliğin bence buna yol açtı.

Son olarak lütfen olayları öğren bil be ona göre hareket et.

kriegeerr

Yasaklı

kompleks oluşturan sensin her yazımıza bi bahane bulup yazman bence bunu gösteriyor, ayrıca senin konunu içselleştirmek benim için değersiz bi olay çünkü senden yana bana bi zarar gelmedi, gelemez :)

iftira atarken bunu yazıp açıklayacaksın hangi w yi diplomasi ile kapatmışız ?
hangi w verdiğimiz sözden dönmüşüz?
hangi w savaşmamışız ?

evet soa ve hucumu satan baba bi gün bizi de satabilirdi fakat biz güçlü iken w nin 3te 2sini oluştururken güçsüz konumdaki babayı çok rahat temizleyebilir aradan çıkarabilirdik ama sen nereden bileceksin ki.
eski hucum müttefiklerini satmazdı ama son 4/5 yıldır yeni yetmelerin yönettiği bi hücum son savaştığımız klasikte nasıl bi karaktere büründü bunu da gördük. derslerini de çok iyi aldılar. bundandır ki acın ve kıvranman bitmiyor. hatta öyle ki bi gün hucum yeni yönetcileri beni dc ye çağırdı muhabbet etmek için ve bu forum savaşlarına son vermek için gerek yok dedik çünkü derdimiz neyse dc de konuşalım dedik. yandan atmış ve bi kaç kişi konuşuyorduk deathrool ugur du sanırım oda vardı sonradan dc ye giren lebron hüseyin (tabiki hucumcular cağırdı oraya) gelip bu konuşmayı baltalayarak burada forumda insanlara saygı duymadan küfür ettiği için orada da aynısını yapıp konusmaya direk girip küfürler yağdırdı. karşılığını malesef ki aynı şekilde aldı (istemesemde) sonra gelip buralara ben remziye küfür ettim deyip böbürlendi. sorun şurda maşa mı olacaksınız eskisi gibi sadece onurlu durup savaşacakmısınız ?

sormuşsun 12 ile 6 sene arasında ne fark var diye tekniksel anlamda bi fark olmayabilir ama karakter ve duruş anlamında böyle farklar oluyor onu anlatmak istedim umarım anlarsın :) önceki yöneticilerin bunu cok iyi bilir en azından sözlerinden dönmezlerdi :)

bişey daha sıdıka klanlarından bahsetmişsin orada dünyayı kapatma olasıkları çok farklıydı fazla köye sahip olan kapatıyordu. fazla oyuncuya sahip olan karşı paktımızdaki 3/4 klanın oyuncu sayısının fazlalığından yakalayamadık. evet biz tek klan olarak 300 oyuncumuz var ise sizin pakt olarak 500 oyuncunuz vardı (sayılar afaki ama ortalama değerlerdir) buda sizin w yi kapatmanıza olanak sağladı. bizde tebrik ettik çıktık zaten senin gibi kuyruğuna basılmış insanlar gibi bağrınmadık.

bi daha yazı yazarsan oyundaki nivkini de paylaşırsan sevinirim. benim adım remzi, argo kurucularından. görüşmek üzere!