Argo

Deathroll.

Baltacı
kompleks oluşturan sensin her yazımıza bi bahane bulup yazman bence bunu gösteriyor, ayrıca senin konunu içselleştirmek benim için değersiz bi olay çünkü senden yana bana bi zarar gelmedi, gelemez :)

iftira atarken bunu yazıp açıklayacaksın hangi w yi diplomasi ile kapatmışız ?
hangi w verdiğimiz sözden dönmüşüz?
hangi w savaşmamışız ?

evet soa ve hucumu satan baba bi gün bizi de satabilirdi fakat biz güçlü iken w nin 3te 2sini oluştururken güçsüz konumdaki babayı çok rahat temizleyebilir aradan çıkarabilirdik ama sen nereden bileceksin ki.
eski hucum müttefiklerini satmazdı ama son 4/5 yıldır yeni yetmelerin yönettiği bi hücum son savaştığımız klasikte nasıl bi karaktere büründü bunu da gördük. derslerini de çok iyi aldılar. bundandır ki acın ve kıvranman bitmiyor. hatta öyle ki bi gün hucum yeni yönetcileri beni dc ye çağırdı muhabbet etmek için ve bu forum savaşlarına son vermek için gerek yok dedik çünkü derdimiz neyse dc de konuşalım dedik. yandan atmış ve bi kaç kişi konuşuyorduk deathrool ugur du sanırım oda vardı sonradan dc ye giren lebron hüseyin (tabiki hucumcular cağırdı oraya) gelip bu konuşmayı baltalayarak burada forumda insanlara saygı duymadan küfür ettiği için orada da aynısını yapıp konusmaya direk girip küfürler yağdırdı. karşılığını malesef ki aynı şekilde aldı (istemesemde) sonra gelip buralara ben remziye küfür ettim deyip böbürlendi. sorun şurda maşa mı olacaksınız eskisi gibi sadece onurlu durup savaşacakmısınız ?

sormuşsun 12 ile 6 sene arasında ne fark var diye tekniksel anlamda bi fark olmayabilir ama karakter ve duruş anlamında böyle farklar oluyor onu anlatmak istedim umarım anlarsın :) önceki yöneticilerin bunu cok iyi bilir en azından sözlerinden dönmezlerdi :)

bişey daha sıdıka klanlarından bahsetmişsin orada dünyayı kapatma olasıkları çok farklıydı fazla köye sahip olan kapatıyordu. fazla oyuncuya sahip olan karşı paktımızdaki 3/4 klanın oyuncu sayısının fazlalığından yakalayamadık. evet biz tek klan olarak 300 oyuncumuz var ise sizin pakt olarak 500 oyuncunuz vardı (sayılar afaki ama ortalama değerlerdir) buda sizin w yi kapatmanıza olanak sağladı. bizde tebrik ettik çıktık zaten senin gibi kuyruğuna basılmış insanlar gibi bağrınmadık.

bi daha yazı yazarsan oyundaki nivkini de paylaşırsan sevinirim. benim adım remzi, argo kurucularından. görüşmek üzere!

Remzi tartismalara dahil olmak istemiyorum burda herkese acikca diyeyim ne sizin dedikletiniz nede hucum kanadinin dedikleri umrumda degil bos kuruntu bitmis dunyalar uzerinden bos dondurmeye gerek yok gelecek dunyalarda karsilasilirsa her iki tarafta savasarak veya farkli dallarda kozlatini kullanarak mucadelesini verir yine..

Yeni hucum yonetimini elestirmekte sana dusmez biz bunu kendimiz hallederiz o konudaki konusma uslubuna dikkat etmen gerek.

Huseyin konusuna gelirsekte seni ben davet ettim dc ordada dedigim gibi bosyere ortaligi germeye gerek yok dedim sana huseyinide biz cagirmadik kendi geldi birden ikinizde karsilikli saydirdiniz.

kriegeerr

Yasaklı
Remzi tartismalara dahil olmak istemiyorum burda herkese acikca diyeyim ne sizin dedikletiniz nede hucum kanadinin dedikleri umrumda degil bos kuruntu bitmis dunyalar uzerinden bos dondurmeye gerek yok gelecek dunyalarda karsilasilirsa her iki tarafta savasarak veya farkli dallarda kozlatini kullanarak mucadelesini verir yine..

Yeni hucum yonetimini elestirmekte sana dusmez biz bunu kendimiz hallederiz o konudaki konusma uslubuna dikkat etmen gerek.

Huseyin konusuna gelirsekte seni ben davet ettim dc ordada dedigim gibi bosyere ortaligi germeye gerek yok dedim sana huseyinide biz cagirmadik kendi geldi birden ikinizde karsilikli saydirdiniz.

Hücum için kötü bişey demek istemedim yanlış anlaşıldıysam kusura bakma. Yeneriz yeniliriz tadı olsun yeter.

Hüseyin dc de görüp gelmiştir o zaman çağırmadık diyorsanız inanırım.
Tartışmaya bitmiş gitmiş dünyaya konuşmaya gerek yok haklısın