ares42 hakkında gerçekler

• Konuyu başlatan DeletedUser65444
  • Başlangıç tarihi

DiOny SoS

Mızrakçı
gençler kendinizi kasmayın sıralamayıda çok kafanıza dert etmeyin kendinizi övüceğinize savaşta bir performans gösterin biz sizi överiz merak etmeyin yoksa 4 ay süren savaşta 24 köy alıp 7 sini vermiş birinin sıralaması da oyun tecrübeside pek gözüme batmaz :)

Deadknight

Yasaklı
Kimsenin oyunculuğunu eleştirmem zevk meselesidir..

Kimi saldırı ordusu sever,kimi savunma ordusu;kimisi keserek alır kimisi arkadaşlarına köy kastırır toplar tercih sebebidir.

Tabi ki kimse kimsenin IQ sunu bilemez ve doğal olarak da eğlence maksadıyla vakit harcadığımız bir oyunu IQ seviyesiyle bağdaştırmamalı oynayan kişiler.. Sizde Ögretmen olabilirsiniz Kpss den ilk 100 ile atanabilirsiniz ama bu da bir IQ seviyesi belirleme kriteri olamaz :)

Profilinizi eleştirenlere kızarken Türk ve Müslüman olanların profiline İngilizce yazı yazması neden saçma geliyor? Sizi eleştirenlerden bir farkınız kalıyor mu bu yazınızla..

Oyunda ne kadar iyi olduğunuzun önemi klanınızın gücü kadardır.İsterseniz tarihin gördüğü en iyi oyuncu olun;yine de yıkılacaksınızdır. Çünkü hepimizin bildiği gibi bu oyun ekip işidir ve ekibiniz kadar güçlüsünüzdür.Aksi taktirde oyunun ismi klanlar değil bireyler savaşı olurdu..

Bu oyunun gerçek oyuncularından kastınızı anlayamadım.Burda ki gerçek oyuncu kriteri neler mesela?(aktif olma süresi,mis arası atma kalitesi yada diplomaside özü sözü bir olmak vs)

Eleştirilere cevap vermek maksadıyla yazı yazdığınız bu forumda bile it ile kervanı katıp insanlara hakaret ederek ve bunu yapan kişiniz yeni nesiller yetiştirmek olan bir öğretmenin yazması ne üzücü..

Yerde sizin olsun mekanda..

Saygılar..

DiOny SoS

Mızrakçı
@deadknight*

Ne güzel yazmışsın yavuz abim. Seni örnek vermek gelmedi aklıma bak hiç.

34 forumunda gördüğümde savaştığım klanda bir oyuncuydu ve forumda yazan Allahınarslanı nickini daha öncesinden biliyordum o nicki bilirkende düşmanımdı ve oyunculuğunu taktir ettiğim bir insandı bu nickiylede öyleydi hem o nickiyle hem bu nickiyle rakip klandaykende bizim klanımızdaykende muhabbetimiz hep saygı sevgi çerçevesi içerisinde geçti. Oyunda iyiki tanıştım dediğim insanlardan birisidir kendiside.

Ben bu kişinin öncesinde nickini hiç görmedim. Bana kaliteni geçmişinle anlatamıyorsan şu zamanki profilinde yada buradaki yazılarınla anlatıcaksın. Ki ben böyle bir kalite göremedim :)

Son olarak öğretmen olmak kutsal bir meslektir. Fakat ben bu oyunda tarih öğretmeni ve türkçü bir görüşe sahip olan kişilerin hasan sabbahı falan öven yazılarını gördüm profillerinde. Onun için umarım bu şekilde yazılar yazan siz ve bu az önce verdiğim örnekteki öğretmenler buradaki gibi eğitim vermiyorsunuzdur.

DeletedUser63321

Ziyaretçi
dur böyle deyince deadkinght da kötü oyuncu demişim gibi oldu, hiç alakası yok öyle demiyorum sakın yanlış anlamayın aksine gördüğüm en iyi oyunculardan biridir:D:D

Deadknight

Yasaklı
@DiOny SoS

Allah'a şükür ki Hasan eğlenmek ve zaman öldürmek için girdiğimiz bu oyunda bilinçli olarak ne kimseyi kırmak maksadı taşıdık ne de kişiliğimize zarar getirecek işler peşine koştuk..

Sana da teşekkür ederim beni onore ettin yazınla :) Sende her zaman yaşından çok daha fazla olgunlukta oldun.Hep böyle kal inşallah
.

eskilikse olay ares 42 de eski oyuncudur ama deadknight'tan eskisi mezardadır bence:)

Ünsal ile de tanışma vesilemiz bahsettiğin 34.dünya da nasip oldu.Doğru hatırlıyorsam Telefonda konferans ile görüştük Serdar Abi ve Kendal ile birlikte :) Aklımda net kalan ne söz verdiyse o dönem sözünü tuttu.Sonuç olarakta kendisine ve ekibine yakışacak şekilde de worldu kapattılar.

Başarıların daim olsun inşallah.

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Profiline "Ben efsaneyim" yazan kişiliği ciddiye alıp yazı mı yazıyorsunuz cidden? Ben efsaneyim ne ya afafsgagaf. Bir de öğretmenim falan, yazık senin okuttuğun öğrencilere. Te Allah'ım ya tiplere gel :D

DeletedUser66064

Ziyaretçi
Biri Arkadasi Milli Egitim e sikayet etsin cocuklara yazik

myw**

Okçu
İnsanın milli eğitim bakanı olup seni görev dışı bırakası gelmiyor değil yani ,
normalde ciddiye alınacak bişi değil sadece insanları güldürür ve kendini komik duruma düşürüyorsun ama öğretmenim falan diyince insan az da olsa önemsemek istiyor ,burdaki kişileri küçümseyerek bir baltaya sap olduğunu iddiaa ediyorsun da o balta topluma herhangi bir yararı var mı diye düşündürüyorsun . 1 2 atasözü kullanarak kaliteli yazı yazdığınımı düşünüyorsun içlerinde hakaret bile var , sen mi eğitimci olacaksın. Devlet yanlış yapıyor demekki sadece kpss değil daha farklı kriterler ile öğretmenler belirlenmeli sınıfınızda okuyan pek çok öğrenciye bu öğretmenler rol model oluyor.

en azından özenti şeyler yazmıyorum veyahut Türk ve Müslüman olduğum halde İngilizce saçma sapan şeylerde karalamıyorum elhamdülillah 4 dil biliyorum ve bunun gösteriş olacak bir şey olmadığının bilincindeyim.

Burda 4 dil bildiğini söyleyebilmek için kendi kendine konuyu açıp 4 dil biliyoruma bağlamışssın bu çaban bile senin ıq seviyen konusunda bizlere ışık tutuyor . Türklük ve Müslümanlığı kullanarak toplumu arkanıza alacağınızı düşünüp insanlara kafanıza göre bişiler yazmayı bırakın artık.Türklük ve Müslümanlık ile profile ingilizce bişiler yazmanın ne mahsuru ve ne alakası var ıq seviyesine bak. Valla hocam umarım siz resim yada beden eğitimi öğretmenisinizdir ...

DeletedUser65811

Ziyaretçi
Yazısında bir kere virgül kullanmamış, insanların gözlerini kanatan şu adam öğretmen. Kpss sınavından yüksek not alınca kendini zeki sanan şu adam öğretmen. Profiline çocuk gibi ''Ben EFSANEYİM'' yazan şu adam öğretmen. Ağlanacak bir durum. Belki şu başlık altında olan insanlara objektif bir test yapılsa, birine bir şey öğretebilecek son kişi şu adam çıkabilir. Şu adam... Bu dünyadaki şu adamlar... Şu adamlar yüzünden , bu insanlar ne haldeler. Ciddiye alınmayacak gibi değil ama yine de biz ''şu adamları'' ciddiye almayalım. Profilinden iqsu zaten belliydi, iyice belli etti. Bir ton oyuncunun köyünü toplayıp sıralamada 1. olmayı marifet sanıyor. Beyni yetmiyor ki hesaplamaya, bu öğretmen arkadaşın. Diğer tarafta galaxy ve troll savaşıyor. Senin kadar bırakan oyuncuları toplayan başka kimse yok ki puanda sana yetişsin... Millet başa baş savaşıyor. Sen bırakan oyuncuların boş köylerini topluyorsun. Bu mu adaletli yarış ? Bu arada şunu da belirtiyim bu adam en fazla din öğretmenidir. Zaten öğretmenlik işinde en alt sırada bu var son zamanlarda. Sadece Müslümanlığı bilmen yeterli. Dünyadaki diğer binlerce dini öğrenmeye gerek yok. O sebeple kolayca olunabilir. Öğretmenlik olarak görmeyin yani. Beyninin tamamı boş neredeyse (bilgi olarak) Türkiyedeki din öğretmenlerinin. :/

S.D.44

Milis
Öncelikli olarak Hocama IQ ne demek diye bir sormak istiyorum. Ya IQ ne demek bilmiyor ya da yanlış biliyor. Hocam IQ Kişinin zeka katsayısını ve zeka işlevselliğini ifade eder:). Yani doğuştan gelen bir nimettir. Yani zekanı nasıl kullanıyorsun onu ifade eder diğer bir deyişle. KPSS de ilk 100 girmen senin yüksek IQ ya sahip olduğunu göstermez. Ezbere dayalı eğitim sisteminde IQ nu ölçemezsin:). Adam var çok çalışıp doktor olmuştur ama ticari zekası sıfırdır. Bu adamın IQ sunun düşük olduğunu mu yada doktor olduğundan yüksek IQ ya sahip olduğunu mu gösteriyor. Eğitim hayatında başarısız olan nice ticaret adamı ve nice bilim insanı mevcut:). Hocam umarım ne demek istediğimi anladın sen:)