ares42 hakkında gerçekler

• Konuyu başlatan DeletedUser65444
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65444

Ziyaretçi
ares42 bence klanlar tarihinin görebileceği en kaliteli en iyi oyuncusudur.

3 kere baştan başlamasına rağmen 1.lik koltuğuna oturdu. çünkü o efsane

nasıl mı 1. oldu ?

çünkü o bir krall
o bir efsane
o mekanın sahibi

galaxiciler korkudan titriyodur eminim

DeletedUser65488

Ziyaretçi
Bahsedilen koltuk;

hello-kitty-cocuk-koltugu-bebek-koltugu__0852512400326905.jpeg

DeletedUser65444

Ziyaretçi
w42nin doğusu ares42 yi yoğun bir şekilde kıskanıyor.

DeletedUser64975

Ziyaretçi
Ne demiş cames bond beni öldürmeyen şey güçlendirir :)

DeletedUser66549

Ziyaretçi
Dünyada oynamayan biri olarak baktım oyuncu dosyasına kendi klanından hep toplamışta sıfırlandığı gözükmüyor hesap mı değiştirdi :)

DeletedUser65479

Ziyaretçi
Eğer 3 kere baştan başlama olayı doğruysa 42.Dünya çöp demektir :D :p

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Klanlar tarihinin en çöp dünyası. Bak özellikleri sayıyorum;

Fake limiti var.
Dünya kapatma şartı; 6 kıtanın her birinde mevcut bulunan 50 adet rün köyünün en az 30'unu 2 hafta elinde tutma. Ama rün köylerinin eksi 50 savunma bonusu var. Yani çevresini temizlemeden alsan da savunma imkanın çok zor.

Üstüne gece bonusu var.

Üstüne 40 saatten fazlasına mis atamıyorsun. Yani topyekün operasyon çıkartmadan mümkün değil. Operasyonlar bölge bölge olmak zorunda.

Üstüne ardışık saldırıların arası 200 ms. Metin Şentürk bile mis arası atabiliyor. Üstüne gözetleme kulesi mevcut. Neyin ne olduğu 7-8 saatten görünüyor.

Üstüne 1.6 dünya hızına 0.625 birim hızı.

Dünya kapanmasın, 32 yıl sürsün, insanlar lanet ederek oynamaya devam etsin diye ne kadar foktan özellik varsa mevcut.

Savaşarak 32 yılda kapanabilecek bir dünya. Daha erken kapanması için bir tarafın sıkılıp hesap silmesi lazım, ki bizim de Troll'ün de çoğu oyuncusunun çoktan sıkıldığını ve sırf emekler zayi olmasın diye devam ettiğini belirteyim.

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Savaşarak 32 yılda kapanabilecek bir dünya. Daha erken kapanması için bir tarafın sıkılıp hesap silmesi lazım, ki bizim de Troll'ün de çoğu oyuncusunun çoktan sıkıldığını ve sırf emekler zayi olmasın diye devam ettiğini belirteyim.
Taktim vereyim mi abi sabit tecrübe duruyor karşınzda :D