Anlık Dünya Haritası

burada dünyanın en iyi satranç oyuncusu ve en iyi speed satranç oyuncusu var. Bir turnuvada açılış hamlelerindeki hal ve hamelerine bakın. Bunun adı ukalalık. Tıpkı Araz ın bireysel bile çok güçlü olan onlarca klanın birleşip eee biz burayı 3-5 güne kapatır döner keyfe birbirimizle savaşır eyleniriz demesi elbette hakkı. tıpkı videodakilerin illegal hamle yapmadıgı gibi. Ama bunun da adı ukalalık. Bu bu kadar sağlam klanlara yakıştı mı arkadaşlar şu hareket her biri ayrı ayrı güçlü iken çok mu zordu kendi adlarıyla ekipsel savaş yapmaları bu sorgulanmalı.
Enes sen araz tarafında olsaydın bir umudumuz hala var derdim de sen arazın karşısındaysan boşuna oynuyoruz bizz

kralemre96*

Okçu
Arkadaşlar dünya açılana kadar bizde forumda aktiftik ve forumda başa baş bir savaş vardı. Şimdi dünya açıldı ve forumdan elimizi çektik diye terör estiriyorsunuz. Siz burada savaş vermeye devam ederken biz 970 üyemizi gerçek savaşa hazırlıyoruz bilginiz olsun. Laklak yapacağınıza sizde savaş hazırlığınızı yapında zevk alalım. Ayrıca içimizden kimse burada önlem almanızdan şikayetçi olmamış ama biz şikayetçiymişiz gibi tatana yapıyorsunuz hepimiz bu durumdan gayet memnunuz prova istiyorduk ve istediğimizi alacak gibiyiz. Umarım klanlar tarihinin en iyi 1 k vs 1 k savaşı olur.
Herkese başarılar.

Şimdi dostum dünyayı kazanmak istiyorsunuz anladık o kısmı ama kimsede böyle kalabalık bir klanın geleceğini beklemiyordu. Hadi bunuda onların hatası diyebilirsin fakat sen dünya başı planlı bir şekilde haritaya neredeyse 1k oyuncu sokup karşı tarafada hadi toplanın bizle savaşın demek kusurabakma ama dalga geçmek olur. Yani bare böyle konuşmayın

kralemre96*

Okçu
Ben hatayi diğer giren ekiplerde buluyorum birazda keşke onlarda kalabalık girseymisler tek bir ekip halinde girmek yerine çünkü artık oyun bu şekilde oynanıyor

Rakro.31

Okçu
Bilmiyorum anlamak mı istemiyorsunuz bizler mi anlatamıyoruz bizleri rahatsız eden ilk konu benim gördüğüm kadarı zaten A sınıfı klanlar argo azap nop hucum zorba gördüğüm kadarı ile ayrı ayrı kalitesini kabul ettiğimiz tek girseler dahi en büyük kapatma veya kazanma ihtimalinin olduğu klanların, moderatörler tarafından pandemi tam kapanma sürecinde kısa süreli savaş zevki yüksek özelliklerde biz oyuncular için açtığı dünyada daha az ve sınıf olarak içerisinde olduğum 2. sınıf oyuncuların ekiplerin oyun oynama veya keyif almasının içerisine edilmiş olması.
Kısaca belli bir oyun bilgisine ulaşıldıktan sonra gerisi ayırabildiğin zamandan ibatettir.
saydığın 1000 kişi karşında tek bir klan değil ve 200 1. Sınıf 400 ikinci sınıf 400 3. Sınıf zaman ayırabilen oyuncu
diğer taraf tek bir klan 500 1.sınıt zaman ayırabilen ,250 2.sınıf zaman ayırabilen 250 3.sınıf zaman ayırabilen klan
dahada kısacası eskisi kadar zaman ayıramayn oyunda 2. Sınıf kalan bizlerin oyun zevkinin içine edilmesi .

Teşekkür ederiz hocam :)

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Bilmiyorum anlamak mı istemiyorsunuz bizler mi anlatamıyoruz bizleri rahatsız eden ilk konu benim gördüğüm kadarı zaten A sınıfı klanlar argo azap nop hucum zorba gördüğüm kadarı ile ayrı ayrı kalitesini kabul ettiğimiz tek girseler dahi en büyük kapatma veya kazanma ihtimalinin olduğu klanların, moderatörler tarafından pandemi tam kapanma sürecinde kısa süreli savaş zevki yüksek özelliklerde biz oyuncular için açtığı dünyada daha az ve sınıf olarak içerisinde olduğum 2. sınıf oyuncuların ekiplerin oyun oynama veya keyif almasının içerisine edilmiş olması.
Kısaca belli bir oyun bilgisine ulaşıldıktan sonra gerisi ayırabildiğin zamandan ibatettir.
saydığın 1000 kişi karşında tek bir klan değil ve 200 1. Sınıf 400 ikinci sınıf 400 3. Sınıf zaman ayırabilen oyuncu
diğer taraf tek bir klan 500 1.sınıt zaman ayırabilen ,250 2.sınıf zaman ayırabilen 250 3.sınıf zaman ayırabilen klan
dahada kısacası eskisi kadar zaman ayıramayn oyunda 2. Sınıf kalan bizlerin oyun zevkinin içine edilmesi .

anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az.

ne desek boş

qwert42

Baltacı
Madem araz'lı babalar bu kadar erkek, araz dışındaki tüm klanlara savaş açsınlar da niyetlerinin gerçekten 1k vs 1k olduğunu anlayabilelim :)
bu şekilde herkesi bir taraf olmaya zorlarsınız herkesin de işini kolaylaştırırsınız ama yardakçı gizli isimle soktuğunuz 3-4 klan daha vardır. Tecrübelerim bunu söylüyor çünkü

Cati

Kılıç Ustası
gidin yabancı server da oynayın :D
isteyen istediği özellikleri klan kitlemelerini koysun kimse kendine güvenmediği için yanın 1k kişi alıp dünya kapatıcak.
Sonra o 1k içinden bir ekip dünyaya giricek yanına o 1k ekibi alıcak dünya kapatıcak bu böyle döngü halinde devam edecek .

Sonra çıkıp burada prova yapmak istedik diyip kalabalık da laf yapılacak tenhada ise sessizlik bürünecek .

bakalım bu döngü ne zamana kadar böyle devam edecek.

EyvahYandım

Kılıç Ustası
Dalga geçerek kendini haklı göstermeye çalışanları görünce beni bi gülme tutuyor :)

Hadi siz 1000 kişi topladınız da, bu oyunun efsaneleri diye anılan abilerimiz arkadaşlarımız o klana nasıl girdiler?

Ramazan günü herkes evde kalmak durumunda iken bu kadar insanın oyun ve seyir zevkini bozmaktan cidden gurur duyuyor musunuz??

Prova prova diyorsunuz gidin kardeşim yabancı serverlerde deneyin 1000kişilik kadronuzu.

Neden yani ne gerek var bu provaya? Oyuna dün mü başladınız da 1 aylık eğlence dünyasını buldunuz prova yapacak.

Demagoji yapmak istemiyorum. Ancak insanların sitemleriyle dalga geçtiğinizi görünce demoralize oluyoruz.