Anatol

Yav amma uzattın evet haksız rekabet..var mı başka konuşacağın konu ? Oynayacaksan oyna oyununu
Konustugun kadar oyun suren yok burda insanlari azarliyorsun adam kendince yanlis buldugu konuyu dile getirmis onu savunuyor sen kendince dogru buldugunu. O sana bu sekilde yaklasmiyorken sen bu sekilde ters konusamazsin konusursan oynadigin yavas dunyani hizlandiririm senin :) herkes haddini bilicek oyununu oynayacak. İsterseniz 300 klan kurun farketmez.

TurkishPower

Milis
@karavezir
Dostum diye hitap etme sen ve ordaki 1 kişiliksiz daha dostum değil.
Aldatmak,Kandırmak Hesap Şifresi İsteyip Banlatmak Sizin İşiniz.
Ben sizi Gecen sene tanıdım benden önce sizi taniyanlardan aynısını söylüyor. Sen ve sizin ne olduğunu herkes biliyor. Artık klanimdaki hiçbir oyuncuya mesaj atma. Çünkü biz yandık onlar yanmasın.
Birazcık gurur varsa bunu yapmazsin.
Anatol oyuncularınada atıyorsun klansiz oyunculara atıyorsun atma çünkü sen ve siz verdiğiniz sözleri tutacak kadar sağlam dürüst değilsiniz.

Ext* karavezir

Kılıç Ustası
Dostum diye hitap etmedimki çok zor senin durumun :)anatol başlığı dolmasın bizi bilen bilir sen canını sıkma:)

TurkishPower

Milis
@karavezir
Zaten sizi bilen biliyor
Düşman klana bile yazan adamlarsınız siz.bize gel çok iyi oyuncusun söylesin böylesin
Bana saldırma bende sana saldirmiyayim bumu sizin anlayiz
Savaşmak yerine savaştan kaçan insanlarsınız siz...
Diplomasi ayaklarını iyi bilirsiniz tebrikler.
Bu konuda yaşamak için yapmiyacaginiz şey yok.
Kimse bunlara şifresini vermesin küfürlü mesaj atıp arsivliyorlar sonrada ben etmedim tutmadım ayaklarına giriyorlar.
Sizin gibi diplomasi yapıp ezilecegimize dimdik ayakta yenilmeyi tercih ederiz.
Amacımız zevk almak anatol oyuncularina başarılar.
Nerde karekterli oyuncu varsa selam olsun.

Karaktersizler siz zaten işinizi bilirsiniz

KURALSIZ

Acemi
@karavezir
Zaten sizi bilen biliyor
Düşman klana bile yazan adamlarsınız siz.bize gel çok iyi oyuncusun söylesin böylesin
Bana saldırma bende sana saldirmiyayim bumu sizin anlayiz
Savaşmak yerine savaştan kaçan insanlarsınız siz...
Diplomasi ayaklarını iyi bilirsiniz tebrikler.
Bu konuda yaşamak için yapmiyacaginiz şey yok.
Kimse bunlara şifresini vermesin küfürlü mesaj atıp arsivliyorlar sonrada ben etmedim tutmadım ayaklarına giriyorlar.
Sizin gibi diplomasi yapıp ezilecegimize dimdik ayakta yenilmeyi tercih ederiz.
Amacımız zevk almak anatol oyuncularina başarılar.
Nerde karekterli oyuncu varsa selam olsun.

Karaktersizler siz zaten işinizi bilirsiniz
Sitemlerinin Cevapları :

1-) Düşman klana yazma hususu ; Diplomatımız gereğini yapmış olmuş herhangi bir ileride Cas 7 de olduğu gibi klana sığınmak için gelenlerin önünü kapatmak adına önceden mesaj atmıştır.

2-) Bana saldırma ben size saldırmayayım hususu ; KLANUSTASI'na YALNIZBARON tarafından mesaj atılmıştır , mesajda ek olarak paylaşılacaktır.

3-) Savaşmak yerine savaştan kaçmak ; W56-W57-W62-W64-CAS7 Forumlarına girerek hangi klanın savaştan çekindiğini görürsün klanımız her zaman savaşmaktan yana olmuştur.

4-) Diplomatik Hareketler : İSYAN Klanı altında girip NON Klanına sığınmanızdan dolayı NON Klanına savaş ilan edilmiştir ve bu husus asla dünya sonuna kadar değişmeyecektir.

5-) Bu konuda yaşamak için yapamayacağınız şey yok mevzusu ; Klanımızın istikrarı için her türlü masaya da savaşa da çekinmeden gireriz.

6-) Şifre paylaşma hususu ; Şifre paylaşımı yapmak zaten suçtur küfür edilmese bile şifreni paylaştığın için suçlusundur.

7-) Klanımız diplomaside ezilmesi : Buna yazacak bir şey bulamadım , ANATOL Klanı CAS9 da SA yapılmıştır bundan dolayı da niye ezik olacaksak böyle düşünsek zaten 1 klan girmeyiz.

:cool: Amacımız : Elbette herkesin amacı zevk almak ama klanımızın şuan için en önemli zevk alma aracı sizin ağlamanızı görmek.

9-) Karakterli oyunculara selam olsun : Sizin gibi birinin karakterli oyuncularla iletişimde olacağını düşünmüyorum.

Arkadaşın Kuyruk Acısını da Anlatayım :

Cas 7 Dünyasına klanımız 2 ay sonra başlamış olup K53 de 20 kişi kıta kapatmıştır. Casual 7 de ANATOL - MAKARA - DELİLER - DEDE - TATAVA klanlarıyla klanımız savaşmıştır.

Bu savaş esnasında CEZA Klanını yöneten borncity yle müttefiklik yapılmış olup her türlü durumda savunma , kami desteği sağlanmıştır. Ancak kendileri DELİLER - MİYAV ve DEDE Klanıyla savaşamayıp dağılmıştır. Yöneticileri de üyelerini düşünerek bize göndermiştir.

Üyeler geldikten sonra herhangi bir ayrım yapılmadan pasifler dağıtılmıştır örneğin Turkishpower kullanıcısı klan içi 920 adet pasif köy verilmiştir :)

Ceza klanından 30 a yakın kişi bünyemize alınmış olup , her türlü gruplara alınarak klanımıza adapte olması sağlanmıştır. Ayrıca klanımız DELİLER ve MİYAV klanlarıyla anlaşarak 3 'lü kapatma üzerine anlaşma sağlanmıştır. Bahsi geçen CEZA üyeleri de bu anlaşmayı bildiği halde oranın belirli olacağı güne kadar herhangi bir renk belli etmeyip oran geldiğinde baş kaldırarak hesap silmeyeceklerini ilan etmişlerdir bunun üzerine de klandan bazıları kendi isteğiyle bazıları da atılarak çıkartılmıştır.

Şimdi bu ağlayan Turkishpower hesabına gelecek olursak , Mis arası bilmeyen , köy gruplandırma bilmeyen bir oyuncuyken uzaktan pc sine bağlanarak her türlü oyun öğretilmiş olup bugün gelinen noktada da nankörlüğünü belirtmiştir.

Ayrıca her türlü diplomatik hamle yaptığımızı belirtmesine rağmen kendisi klanımızın vermiş olduğu diplomasiye bile saygı duymayıp baş kaldıran ekmek yediği kaba nankörlük eden biridir.

Şimdi bahsettiği konulara ait resimleri de paylaşıyorum takdirlerinize sunuyorum.

Artık bu ilk ve son iletimiz olmakla birlikte , reklamın iyisi kötüsü olmaz mottosunda davranan bu akıl tutulması yaşayan arkadaşa da bir an önce tedavi olmasını öneriyorum .

Klanımızın savaşçı klan olmasını gösteren resim :)

Adsız.png

Güya korkmuş olduğumuzun mesajı :D

Adsız2.png

eto1907

Baltacı
Konustugun kadar oyun suren yok burda insanlari azarliyorsun adam kendince yanlis buldugu konuyu dile getirmis onu savunuyor sen kendince dogru buldugunu. O sana bu sekilde yaklasmiyorken sen bu sekilde ters konusamazsin konusursan oynadigin yavas dunyani hizlandiririm senin :) herkes haddini bilicek oyununu oynayacak. İsterseniz 300 klan kurun farketmez.

Evet oyun sürem yok kabul ediyorum..haddini bilecek olan sensin gerçi adminler sana haddini bildirdi C9 da :)

özcanben01

Acemi
doğru diyor karavezir reis herkes dalgasına bakıyor.
Bizim artık yerimiz belli spontene gelen adamlar çok olur giden olur falan onlar zaten nerde rahatsa orda takılırlar yani

özcanben01

Acemi
ișin özü șu çok fazla klan kurmayın insanlara șans tanıyın.
ve güzel bir oyun olsun öbür türlü çok sıkıcı oluyor oyun

iseldur.s

Acemi
Selamlar herkese, altı üstü kolay dúnya barbar köy toplayıp bayrak kasmaca oynuyoruz geçek savaşlara daha çok var, salın gitsin eğlenmenize bakın.

fatcat

Baltacı
Selamlar herkese, altı üstü kolay dúnya barbar köy toplayıp bayrak kasmaca oynuyoruz geçek savaşlara daha çok var, salın gitsin eğlenmenize bakın.
kolay dünyaları namus meselesi yapanlarda oluyor :D bayrakları daha hoş oluyor bu dünyaların
adam haklı dağılın isterse 50 klan yapsın yinede başlarını adamdan saymayan bir topluluk olacağı için pek önemi yok

fatcat

Baltacı
Cezalı görünüyorsun, geçmiş olsun
dostlar sağolsun,her dünya başı güzelinden sarı kart yerdim 3 gün falan bu sefer kırmızı kart nasip oldu
tekrar girmeyide düşünmüyorum genel olarak oyunu oynamayıda düşünmüyorum belki yazdan sonra yazlığın interneti iptal etmiştik laptopta rahmetli olunca telefondanda oynamayı sevmiyorum
kader işte her şerde bir hayır vardır diyelim