Anatol

nailart

Acemi
Abi bende bunu anlamıyorum düşman klan olunca karakterli insan olmayı bırakıyor muyuz ? Siz savunduğunuz şeyle kendiniz çelişiyorsunuz e düşmansanız herşey yapılabilir e geliyor o zaman. Sonra düzgün oyun oynananmıyor karşılıklı saygı yok e biz neyden dert yanıyoruz arkadaş. E bide casual ya abi konuşuyorsuna getiriyorsunuz. Ne yapalım konuşmayalım o zaman

fatcat

Baltacı
ben komutlarimi dusmana actim ama dusman benim koyumu aliyor arkadas o zaman acma guvenmiyorsan acma
aga problem adam diyor ki milader benden problem olmaz komutlar açık olsun maksat çakışmayalım
sonra gidiyor komutları agalarına söylüyor

Fatcat a birsey demiyorum. O bastan beri anatola rakip favorim o.
çizgimiz bozulmaz dümdüzdür

ama ciktigi klana truva atana hic saygim olmaz
Sir Karavezirin en sevdiğim sözünü bırakayım
Eğer klan hakları yürütülmez üyeler köle yerine koyulursa , üyelerin hakları zorlanırsa, baskı rejimi kurulur yönetimdekiler üyelerin rezlerine çökmeye kalkarsa truva kaçınılmaz olur - Sir @karavezir
bantank truvasında haklıdır

Bantank

Baltacı
Evet beyler toplanın .. ilk defa anatol klanıyla kısa süre ile olsada oynamış tarafsız biri olarak söylüyorum fatcat dedikleri %100 doğrudur. İçinde düzgün oyuncular olabilir ama dediklerinde sonuna kadar haklı. Pek forumda kavga işini sevmem ama detayları bende arşivde mevcut.
Yeri geldiğinde köy anatolda kalsın da hepimiz kardeşiz yeri geldiğinde Rez atıp kendi kalanına aldırmayıp 2 gün düşmana kaptırmak mı dersin o köyleri sonra anatoldan yöneticinin alması mı dersin var yani.
Öfkeli öfkeli millete azarlamak mı dersin. E tabi full köyü alınca Ordu basması kolay. Millet yeni başlamış 500 puan köy almış büyütürken canı çıkıyor asker basamıyor. Birileri de güzel oyun nutukları atıyor.
Bunları tarafsız biri olarak söylüyorum.

Şimdi benim karın ağrıma gelelim. Atilla turan adlı oyuncuyla komutlarımız birbirimize açıktı ne hikmette iki gündür gittiğim köylerde sıkıntı yaşıyorum. Gece mislerim kediler falan. SabAh yine misledim bi köyü sav çektim arkasına. Sadakate takıldım. Atillada gidiyor köye mis atacağım aynı ana denk gelicek kilit atabilirim ama ayıp olmasın diye araya süre koydum. Ki hiç bişey yapmasan yinede alamayacak köyü. Baktım komutu görüp benim mise kilit atıyor. Neyse dedim canı savaş istiyor ben sav attım o ordu attı. Ama yetmedi canımı en çok sıkan şey ise başkalarına da komutlarımı ispiyonluyor. Başka köydeki Mislerime ara attırmış.

İşin özeti anatol konusunda fatcat ve ribat klanı haklıdır davasında. Düzgün biri olarak bildiğim atilla turanda hiç düşündüğüm gibi oyuncu değilmiş. İspiyonculuk yapmayacaktın. Diğer merak ettiğim husus benim misime kim ara attı böyle alavere dalavere çevirmeye gerek yok çıkarsın mertçe göz göre göre atarsın kim kimi kesiyor biliriz .
42458 adlı eklentiyi görüntüle
nick nedir hocam