Anatol vs Dede-Deliler-Req

PARS Estergon

Ağır Atlı
Oynayan hesaplar en aşağı 2 yıllık. Şu kolay dünyayı yeni başlayan arkadaşlara bırakıp diğer dünyalara girseniz daha renkli olur, amatörlerin de önü açılır.

fatcat

Baltacı
Oynayan hesaplar en aşağı 2 yıllık. Şu kolay dünyayı yeni başlayan arkadaşlara bırakıp diğer dünyalara girseniz daha renkli olur, amatörlerin de önü açılır.

bende gıcık oluyorum kolay dünyaya giren 3yıl5yıl10yıllık oyunculara ayıptır benim gibi oyunu öğrenmeye çalışanların yeri bu dünyalar
ben ilk köyfethimi 2020temmuz26da yaptım daha 2 yıl bile olmadı
benim bulunduğum klandada çok varlar o yüzden pek iğnelemek istemiyorum kızalar sonra kediciğe

kardanAdam

Baltacı
bende gıcık oluyorum kolay dünyaya giren 3yıl5yıl10yıllık oyunculara ayıptır benim gibi oyunu öğrenmeye çalışanların yeri bu dünyalar
ben ilk köyfethimi 2020temmuz26da yaptım daha 2 yıl bile olmadı
benim bulunduğum klandada çok varlar o yüzden pek iğnelemek istemiyorum kızalar sonra kediciğe
Kızmak değil bilgi amaçlı yazıyım kedicik,
Kolay dünyalar hem bayrak kasmak, hem amatör, hem de normal dünyalara pek vakit ayıramayan oyuncular için tasarlanmıştır.
Bizim gibi evli barklı adamlar çoğu zaman 7-24 oyuna bakamıyor. Buralarda takılıyor ;)

Umut

Mızrakçı
Tatlı tatlı kedileri ile oynayıp, kimseye saldırmadan huzurlu bir şekilde takılmasına rağmen durmadan saldırılara ve zorbalığa maruz kalan Fatcat reise reva görülen bu şiddeti kınıyorum.
#fatcatimedokunma
#fatcatyalnızdeğildir
#kedileresaldırmayın

31847 adlı eklentiyi görüntüle

NO şiddet bizde öyle bişey olmaz sadece biraz kedi ile oynamak istemiştik aşırıya kaçtıysak kusura bakmayın :) Canlı hiçbir hayvana zararımız dokunmaz.