Anatol vs Dede-Deliler-Req

UtkuSaray*

Baltacı
Selamlar. Lafı çok uzatmadan gidişat hakkında bilgi geçeyim istedim. Kimsenin arkasından konuşmayı sevmem ancak olaylar da susulacak boyutu aştı gibi gibi :)

Dünya başında yapılan diplomasi ile Anatol-Dede-Deliler paktı;

- Dede klanının Anatol klanına saygısızca yaklaşımı, iç işlerine karışma durumları ve sözde " Anatol - Dede " birdir ayrımını Kolay 6 Dünyasında bozarak burada da bu birlikteliğin bu dünyada da sürmesine gerek olmayacağı gerekçesiyle tarafımızca sonlandırılmıştır.

- Deliler klanı dünyaya bayrak kasma amacıyla girdiğini söyleyerek ancak sonrasında belirli oyuncuları sıralamaya oynaması, rahatça getirilen barbarları toplaması sebebiyle bu amaçtan zaten çıkmıştır. Kendileri ile olan müttefiklik ve plancı ortaklığı sayesinde getirilen köyler rahatça toplanması artık hoş olmadığı ve sonrasında olayın bayrak kasmadan çıkıp da kapatmaya oynayacağına dönüşmesinden müttefikliğe gerek olmayacağı gerekçesiyle tarafımızca sonlandırılmıştır.

- Req klanlarına zaten bir şey demiyorum bir diplomasimiz kendileriyle bulunmamaktaydı. Fakat dünyada ki tek amaçlarının Req klanlarını silmek olduğunu söyleyen Deliler klanı ile müttefik olup açılan savaşta karşımızda yer alınması şaşırtmadı değil :) Eminim ki bu da diplomatik durumdur, Req klanlarının arkasından 2. planlar yapılmıyordur.

Kolay dünyaların artık daha çok " Nasıl arkadan iş çevirilir, barbar toplanarak dünya kapatılır, dostlarının arkasından nasıl iş çevirilir " kısımlarının bir eğitim dünyası olduğu bu dünyalar da karşımız da duran klanlara başarılar dilerim. Savaşımız bugün itibaren başlamıştır.

Kalıplamış sözü de buraya bırakayım.

Biz tek, siz hepiniz. :)

Süleyman.Şah

Kılıç Ustası
Dede klanının Anatol klanına saygısızca yaklaşımı, iç işlerine karışma durumları ve sözde " Anatol - Dede " birdir ayrımını Kolay 6 Dünyasında bozarak burada da bu birlikteliğin bu dünyada da sürmesine gerek olmayacağı gerekçesiyle tarafımızca sonlandırılmıştır.

Sana 3 kasımda anatol klanına çektiğim sirkünün ve klandan ayrılıp dede ekibini çekmemin sebebini açıkladığım mesajı direk fw olarak aşağıya bırakıyorum buraya Size tek birşey soruyorum onca yıllık anatol oyuncususun Kurucunuz Orange Fatih abi nerde ?

Sözlerimi şu şekilde tamamlıyorum casual 7 açılmadan önce Serkan Karadağ dahil konferansta Birol abi - Emrah abi - Fatih abi olduğu bir konuşma kişilerini söyleyeyim ben yalansam onlarıda arayıp teyit edebilirsin. birol abiyi ara gerekirse 60 yaşında adam yalan mı söyleyecek c7 de süleyman sizinle birlikte dede ekibiyle oynayacağız deyip c7 açıldığında çocuklar anatol kurmuş burada isim filan değiştirmeden burada biz devam edelim dünya sonunda bakalım diyip diplomaside senin ve ali gibi 2 gölgeyi ön plana salıp arka plandan herşeyi yönetmeye çalışan bir kişi bundan sonra muhattap olmayacağım kişi zaten anatol klanıyla ayrılma konusunda bir kez daha doğru kararı verdiğime emin oldum..

ben hiç bir dünyayı birbiriyle karıştırmam c6 da olan orada kalmıştır c7 de olan orada kalmıştır çünkü ekipler farklı dünyada oynayan insanlar farklı herkesin karakteri farklı fakat siz bunu karıştırdığınız için c7 dahil bütün dünyalarda düşman olarak eklisiniz artık :)

ben adam kayırmam kayıranı da sevmem asla casual 3 den tanıyorsun beni

vukuatım Kas 03,2021 01:02
Merhaba öncelikle hepinize iyi oyunlar dilerim,
Bizim ayrılmamız konusunda herkesin kafası karışık farkındayım kimse de bir şey söylemiyor söyleyende bizi dede klanını kötülercesine konuşuyor, fakat öyle bir şey yok hepiniz bilin. Biz haksızlığa dik duruşumuzdan dolayı Dede klanını kurduk ve ayrılma kararı aldık. Herkese de söyledik ki yönetimsel olarak anlaşamadığımızdan dolayı ayrıldık fakat karşı taraftan hiç bu şekilde etik bir davranışla anlatım yapılmamış. Konuyu ben kısaca sizlere anlatayım karar sizindir hepiniz benim gözümde değerli insanlarsınız her zaman öyle de kalacaksınız.. Biraz yazı uzun olacak fakat detaylıca herşeyi birinci ağızdan öğrenin bunların hepsi kanıtlıdır. SerkanKaradağ Rakıcı34 36Beytullah36 Orange hepsine sorabilirsiniz inkar etmeyeceklerdir hepsi birebir doğru..

1.5 ay önce BAHADIRHAN ve GADDAR ŞAHİN arasında bir olay oldu rezerve sorunu rezerve bahadırhan’ın ihlali yapan gaddar şahin burada bilgisinide geçeyim isimler ve kişiler asla önemli değil bunu vukuatım da yapsa rakıcı34 de yapsa tavrım her zaman aynı olacaktır bilginiz olsun. Gaddar şahin e mesajı fwledim ve köyleri boşaltmasını istedim. Aldığım cevap 30 saatten mis çıkıyor düşman alıyor sonra ben ona ders vermek amacıyla aldım köylerini gibisinden bir tepki aldım ki keza serkankaradağ ın yakın arkadaşlarından olduğunu bilmiyordum ve klandan ihraç ettim kendisini bu cevabın üzerine buraya kadar her şey normal asıl mesele buradan sonra başlıyor işte Serkan bey diyorum artık abi kelimesi ona yakışmıyor artık gaddar şahini klana tekrar aldı bana söylediği cevap şu Süleyman ben köylerini toplucam hesap sildiricem bende o iş köyler başkasına gitmesin dedi üstüne üslük Bahadırhan ın mis ve kamilerini kesti gaddar yine ben tamam abi dedim 1 hafta 2 hafta sonra tekrar rezerve sorunu rez ihlali aynı şekilde abi noldu sildiriyordun adamı bende o iş sıkıntı yok cevabı her defasında beni iplemedi(bunu argo söylemek isterdim) tekrar sonrasında en son delilerle rezerve sorunu ve benim patlama noktam burası zaten serkan bey, Fatih abi (Orange), Birol Abi (Rakıcı34), Emrah Abi(36Beytullah36) bunların bulunduğu anatol kurucu kadrosu olarak dünyaya başlama kararı olduğumuz adamların bulunduğu whatsapp grubundan dile getirdim bu sorunu dedim ki bu adamı benim atmaya gücüm yetmiyor bu adam atılmazsa klanda ben durmayacağım çünkü ben adam kayırmam haksız adam da benim bulunduğum ortamda bulunamaz dedim. Fatih abi konuya ben müdahale olacağım Süleyman dedi, ben durdum geceye kadar bekledim kimseden ses soluk çıkmadı Serkan beyin sa günaydın boş işlerle uğraşıyorsunuz yine yazısını gördüğüm anda terk etmem gerekirken klanı ben Fatih abinin lafı yerde kalmasın diye geceye kadar bekledim. Kimseden ses soluk çıkmayınca bende çıktım ve Dede klanını kurdum. Benim çıkma nedenimi bilen insanlar direk zaten klana geldiler emrah abi olsun murat abi(dope) olsun umut gibi arkadaşlar abiler dostlar. Bu şekilde dede klanı kuruldu ve gelen insanlar oldu kimseye gelme demem git orada kal da demem kim nerede mutluysa orada oynasın oyun oynuyoruz altı üstü vakit geçiriyoruz.

Bizim ayrılma sebebimiz tam olarak bu ayrıntısına kadar serkankaradağ beni iplemedi haksızın yanında durdu ve fikir ayrılıkları meydana geldi. Bu arada şunuda belirteyim Gaddar hesabını Fatih abi kurucu olduğu halde gücü yetmedi klandan ihraç etmeye bunu da dipnot olarak ekleyeyim. Kendisine de söyledim ne gaddarmış mübarek hiç kimse atamadı hepimiz klandan ayrıldık dedim

Son olarak şunu belirtmek istiyorum. ANATOL oyuncularına benim bulunduğum hiçbir klandan karşı atak gelmediği sürece 1 mızrak dahi saldırı gelmicek bunu bilin. Diplomasimiz nört veya görmüyoruz şu bu değil benim diplomasimde ANATOL dünya sonuna kadar SA olarak işaretli kalacak bu korktuğumdan veya savaştan kaçtığımdan değil asla, sadece içerisindeki insanların 2 insanın fikir ayrılığından dolayı emeklerinden olmamasından kaynaklı. Şu hayatta hiçbir zaman haksızlığa karşı susmadım susmamda bu kim olursa olsun.

Umarım bilgilendirme yeterli olmuştur.
Hepinize iyi oyunlar dilerim..

UtkuSaray*

Baltacı
Her daim kendi ve çevrenin çıkarlarını düşünen bir insansın, bunu çok kişi gayet iyi biliyor. Şimdilik yanında olanlar da elbet fark edecektir. Bana veya Ali'ye gölge derken keşke sende vukuatım diye güzel bir hesabın arkasına saklanmasan da kendin bir şeyler yapsan. Seninle gereksiz polemiklere girip vaktimi harcamayacağım emin olabilirsin. Benim potansiyelimi sen çok iyi göreceksin zaten ;)

Süleyman.Şah

Kılıç Ustası
vukuatım diye güzel bir hesabın arkasına saklanmasan da kendin bir şeyler yapsan.

casual 3ü kapattıktan sonra oyunu bıraktım zaten beni serkan abin ve fatih abin zorla getirdiler oyuna... oyuna giriyorkende birol abi dedi ki oğlum bu hesabın zaten varisi sendin vukuatım hesabı senindir herşeyiyle dedi ben kendi hesabımla gelecektim yine normalde fakat zorla ben vukuatım hesabına geçtim fakat neden sana verilmedi acaba vukuatım gibi güzel bir hesap insanlar neden bu şekilde düşündü acaba gölgesiniz kardeşim başka bir açıklamanız yok sizin en başından da söylüyorum şimdide söylüyorum anatol klanı = serkankaradağ

Benim potansiyelimi sen çok iyi göreceksin zaten ;)

umarım kendini geliştirmişsindir :))

UtkuSaray*

Baltacı
Başka bir hesaplara geçme gibi düşüncem ve ihtiyacım olmadı. Sende pek heveslenmişsin olmasına zaten.

Klan olgusunu anlamaman da hayli üzücü. Klan bir topluluktur, kişiden ibaret değildir ve görev dağılımları yapılır. Serkan abi de ben ve diğer arkadaşlardan bazı şeyleri rica ettiyse bizde yaparız.

Umarım içecek kapaklarında ki " Tekrar Deneyiniz " yazısı gibi olmazsın :)

Umut

Mızrakçı
- Deliler klanı dünyaya bayrak kasma amacıyla girdiğini söyleyerek ancak sonrasında belirli oyuncuları sıralamaya oynaması, rahatça getirilen barbarları toplaması sebebiyle bu amaçtan zaten çıkmıştır. Kendileri ile olan müttefiklik ve plancı ortaklığı sayesinde getirilen köyler rahatça toplanması artık hoş olmadığı ve sonrasında olayın bayrak kasmadan çıkıp da kapatmaya oynayacağına dönüşmesinden müttefikliğe gerek olmayacağı gerekçesiyle tarafımızca sonlandırılmıştır.

- Req klanlarına zaten bir şey demiyorum bir diplomasimiz kendileriyle bulunmamaktaydı. Fakat dünyada ki tek amaçlarının Req klanlarını silmek olduğunu söyleyen Deliler klanı ile müttefik olup açılan savaşta karşımızda yer alınması şaşırtmadı değil :) Eminim ki bu da diplomatik durumdur, Req klanlarının arkasından 2. planlar yapılmıyordur.

Kolay dünyaların artık daha çok " Nasıl arkadan iş çevirilir, barbar toplanarak dünya kapatılır, dostlarının arkasından nasıl iş çevirilir " kısımlarının bir eğitim dünyası olduğu bu dünyalar da karşımız da duran klanlara başarılar dilerim. Savaşımız bugün itibaren başlamıştır.

Saygıdeğer Utku kardeşim;

Yazdıkların kurucusu olduğum DELİLER klanlarını da içerdiği için bana cevap hakkı doğdu. Ben senin şahsına da belirttiğim gibi ben C7 ye bayrak kasmak için girdim. Bayrak kasmak içinde bilirli bir köy sayısına ulaşmak gerekir. Benim hedefimde o köy sayısına ulaşana kadar köy toplamaktır. O hedefe ulaşana kadar istediğim kadar köy toplarım bu kimseyi bağlamaz. Ben arkadaşlara da bu dünya ya DEDE-ANATOL klanlarına destek oluruz bayrağımızı kasar çıkarız diye girdik. En başında Doktor* (Enese vermiş olduğum bir söz vardı daha 4-5 ay önce C7 açıldığında klan kurmak istiyorum dedi gelir misin dedi bende o zaman gelince bakarız dedim ama senin karşında bir klanda olmam dedim.)

Ben Bizim arkadaşlara bu dünya için yönetimde olmayacağımı ama ara bulucu veya kefil olarak beni gösterirseniz her türlü yardımcı olabileceğimi belirttim. Hatta klanın adı Huzur Evi ydi dünyanın başında. Bilerek DELİLER klanını kurmadım. DEDE-ANATOL birlikteliğine destek oluruz onların klanlarına girer orda oynarız dedim. Bizim arkadaşlarda Birlikteliğimizi bozmayalım dediler. DEDE-ANATOL birlikteliğiyle aynı yolda gidelim ama Klan çatımız DELİLER olarak kalsın dediler. Bende yönetirseniz siz bilirsiniz dedim ve yönetime KABLOSUZ FARE ve EBULUAHMET geçti. Bu yönetim değişikliğinden de haberiniz bilginiz vardı.

REQ klanları konusuna gelecek olursak başta C7 için ne konuşuldu bilemem. Ben psikomanyaq(Cemil abiye) mesaj attığımda umut senin olduğun yerde ben her zaman varım cevabını aldım. Yani arkadaş iş çevirmedir, arkadan vurmadır bu işleri ben yapmam ASLA.

REQ klanlarının benim için çok ayrı bir yeri vardır. C6 da isteseler benim karşımda olup DELİLER klanına karşı savaşabilirlerdi ama Bana inanıp AVANDE VE CELLAT klanlarının içinde olmalarına rağmen benim yanımda yer almışlardır. Daha sonrasında da DELİLER klanı ile birleşme olmuştur. Beni tanıyan tanır tanımayan da tanıyana sorsun yada bir telefon kadar yakınım arasın konuşalım.

Buralarda Algı yaratmaya hiç gerek yok. Çok merak edilen bir durum varsa bütün yöneticiler, üyeler, oyuncular DC toplantısı yapıp herşeyi orada konuşabiliriz. Benim hiçbir kişiden, klandan çekincem olmaz.

HERKES KENDİ ÖNÜNE BAKSIN.

HAYIRLI AKŞAMLAR DİLERİM.

Charmander

Kılıç Ustası
Sözlerimi şu şekilde tamamlıyorum casual 7 açılmadan önce Serkan Karadağ dahil konferansta Birol abi - Emrah abi - Fatih abi olduğu bir konuşma kişilerini söyleyeyim ben yalansam onlarıda arayıp teyit edebilirsin. birol abiyi ara gerekirse 60 yaşında adam yalan mı söyleyecek c7 de süleyman sizinle birlikte dede ekibiyle oynayacağız deyip c7 açıldığında çocuklar anatol kurmuş burada isim filan değiştirmeden burada biz devam edelim dünya sonunda bakalım diyip diplomaside senin ve ali gibi 2 gölgeyi ön plana salıp arka plandan herşeyi yönetmeye çalışan bir kişi bundan sonra muhattap olmayacağım kişi zaten anatol klanıyla ayrılma konusunda bir kez daha doğru kararı verdiğime emin oldum..
Takıldığım tek bir konu var, gölge dediğin adamlar anatolu sirtlarken sana o kişilere o şekilde laf etme hakkını kim veriyor? Ne bu havalar , şehzade misiniz? Savaşsa savaş bu tarz laflariniz bizi sadece daha çok gazlar, böyle devam edin.

Selamlar. Lafı çok uzatmadan gidişat hakkında bilgi geçeyim istedim. Kimsenin arkasından konuşmayı sevmem ancak olaylar da susulacak boyutu aştı gibi gibi :)

- Dede klanının Anatol klanına saygısızca yaklaşımı, iç işlerine karışma durumları ve sözde " Anatol - Dede " birdir ayrımını Kolay 6 Dünyasında bozarak burada da bu birlikteliğin bu dünyada da sürmesine gerek olmayacağı gerekçesiyle tarafımızca sonlandırılmıştır.

ÖNECELİKLE MERHABALAR UTKU

BİZ BU DÜNYA YA BAYRAK KASMAYA GELİRİZ YADA KAPAMAYA BU HİÇ BİR DIŞ KLANI ALAKADAR ETMEZ VE SORGULAMAK HADDİ DEĞİLDİR;
MÜTTEFİKLİĞE GELİNCE SİZ DEDE İLE YOL AYRIMINA GİRDİNİZ BİZDEN TARAF SEÇMEMİZ BEKLENDİ BİZDE DEDE İLE YOL ALACAĞIMIZI SÖYLEDİK

UtkuSaray*

Baltacı
Saygıdeğer Utku kardeşim;

Yazdıkların kurucusu olduğum DELİLER klanlarını da içerdiği için bana cevap hakkı doğdu. Ben senin şahsına da belirttiğim gibi ben C7 ye bayrak kasmak için girdim. Bayrak kasmak içinde bilirli bir köy sayısına ulaşmak gerekir. Benim hedefimde o köy sayısına ulaşana kadar köy toplamaktır. O hedefe ulaşana kadar istediğim kadar köy toplarım bu kimseyi bağlamaz. Ben arkadaşlara da bu dünya ya DEDE-ANATOL klanlarına destek oluruz bayrağımızı kasar çıkarız diye girdik. En başında Doktor* (Enese vermiş olduğum bir söz vardı daha 4-5 ay önce C7 açıldığında klan kurmak istiyorum dedi gelir misin dedi bende o zaman gelince bakarız dedim ama senin karşında bir klanda olmam dedim.)

Ben Bizim arkadaşlara bu dünya için yönetimde olmayacağımı ama ara bulucu veya kefil olarak beni gösterirseniz her türlü yardımcı olabileceğimi belirttim. Hatta klanın adı Huzur Evi ydi dünyanın başında. Bilerek DELİLER klanını kurmadım. DEDE-ANATOL birlikteliğine destek oluruz onların klanlarına girer orda oynarız dedim. Bizim arkadaşlarda Birlikteliğimizi bozmayalım dediler. DEDE-ANATOL birlikteliğiyle aynı yolda gidelim ama Klan çatımız DELİLER olarak kalsın dediler. Bende yönetirseniz siz bilirsiniz dedim ve yönetime KABLOSUZ FARE ve EBULUAHMET geçti. Bu yönetim değişikliğinden de haberiniz bilginiz vardı.

REQ klanları konusuna gelecek olursak başta C7 için ne konuşuldu bilemem. Ben psikomanyaq(Cemil abiye) mesaj attığımda umut senin olduğun yerde ben her zaman varım cevabını aldım. Yani arkadaş iş çevirmedir, arkadan vurmadır bu işleri ben yapmam ASLA.

REQ klanlarının benim için çok ayrı bir yeri vardır. C6 da isteseler benim karşımda olup DELİLER klanına karşı savaşabilirlerdi ama Bana inanıp AVANDE VE CELLAT klanlarının içinde olmalarına rağmen benim yanımda yer almışlardır. Daha sonrasında da DELİLER klanı ile birleşme olmuştur. Beni tanıyan tanır tanımayan da tanıyana sorsun yada bir telefon kadar yakınım arasın konuşalım.

Buralarda Algı yaratmaya hiç gerek yok. Çok merak edilen bir durum varsa bütün yöneticiler, üyeler, oyuncular DC toplantısı yapıp herşeyi orada konuşabiliriz. Benim hiçbir kişiden, klandan çekincem olmaz.

HERKES KENDİ ÖNÜNE BAKSIN.

HAYIRLI AKŞAMLAR DİLERİM.

Dikkat ettiysen Req için olan durumu Umut dedi demedim. Ancak yöneticiliğe getirilen arkadaşların bana bu şekilde söyledi ki ss'ler bile olabilir ama arama gereksinimine girmedim. Yani sende beni az çok tanırsın, tanıyanlar da iyi bilir olmayan bir şeyi ortaya atmam. Sizin klandan bir kişi " Bizim bu dünyada ki amacımız Req klanlarını bitirmek, olası bir erken savaş Req'in işine yarar biz onlara vuracakken bu savaş çıkmasın " demediyse bende hesabımı silerim, bu kadar da netim :)

UtkuSaray*

Baltacı
ÖNECELİKLE MERHABALAR UTKU

BİZ BU DÜNYA YA BAYRAK KASMAYA GELİRİZ YADA KAPAMAYA BU HİÇ BİR DIŞ KLANI ALAKADAR ETMEZ VE SORGULAMAK HADDİ DEĞİLDİR;
MÜTTEFİKLİĞE GELİNCE SİZ DEDE İLE YOL AYRIMINA GİRDİNİZ BİZDEN TARAF SEÇMEMİZ BEKLENDİ BİZDE DEDE İLE YOL ALACAĞIMIZI SÖYLEDİK

Merhaba Osman abi.

Dediklerin doğru ki ben aksini de yazmadım. Ama seninle görüşmelerimiz de de belirttim bayrak kasmaya gelen bir klan bu kadar çok köy toplaması Anatol'un işine gelmez savaşacak köyleri boşa yatırmanın anlamı yok diye. Ben bunları açıkça söyleyebilirim. Ancak Req klanları için de sende kendi düşüncelerini, bana söylediklerini bu şekilde açıkça söyleyebilir misin peki?

PARS Estergon

Ağır Atlı
Yeni başlayan oyuncuları oyuna alıştırmak gibi işlevleri olan dünyanın konuşulan konulara bak. Dünyayı amacı dışında kullanmayın yahu, bırakın dünya kapatmayıverin yeni oyuncular kendilerini denesin.

Nigrum Cygnum

Kılıç Ustası
Okumaya üşenenler için özet: Kolay Dünya-7'de üç büyük klan var. Bu klanların hepsi savaşmak yerine kardeş kardeş takılıp terk köy topluyordu. Terk köy toplarken çıkan anlaşmazlıklardan dolayı şimdi üçü savaşıyor. Klanların ikisi, tek kalan kalanı suçluyor. Tek kalan klan da diğer ikisini suçluyor.

MERHABALAR UTKU

ÖNCELİKLE BU DÜNYAYA BAYRAK KASMAYA GELİRİZ YADA OYNAMAYA BUNU SORGULAMAK HİÇ BİR DIŞ KLANIN HADDİNE DEĞİLDİR;
KÖY TOPLAMAK İÇİN SİZİNLE MÜTTEFİK OLUNMADI SİZİNLE BİZİ BULUŞTURAN DEDE KLANIYDI VE BİZ O ARADA ZATEN KÖY TOPLUYORDUK VE BUNA KİMSE ENGEL OLAMAZDI ZATEN SİZ DEDE KLANLARI İLE DİPLOMASİNİZİ KARŞILIKLI OLARAK SONLANDIRDIKTAN SONRA BİZE YA BİZ YA DEDE DENDİ BİZDE DOSTLARIMIZI SEÇTİK ;REG KLANLARI İLE MUHABBETE GELİNCE CEMİL İLE KONUSTUGUMDA BEN ZATEN ONA BU DÜNYADAKİ İLK HEDEFİM SENDİN DİYE YÜZÜNE İLK KONUSMAMIZDA SÖYLEDİM KISA LAFIN ÖZETİ BİZİM ÖZÜMÜZDE BİR SÖZÜMÜZDE FORMDA KÜÇÜK EMRAH I OYNAMAYI BİR KENARA BIRAKIP OYUNUMUZA BAKALIM LÜTFEN BİR SIKINTISI OLAN OYUNDAN YADA TELEFONDAN ULAŞIP DERDİNİ ANLATABİLİR BEN ÖYLE FORMLARDA GEZEN BİRİSİ GEĞİLİMDİR İYİ OYUNLAR...!

Charmander

Kılıç Ustası
Okumaya üşenenler için özet: Kolay Dünya-7'de üç büyük klan var. Bu klanların hepsi savaşmak yerine kardeş kardeş takılıp terk köy topluyordu. Terk köy toplarken çıkan anlaşmazlıklardan dolayı şimdi üçü savaşıyor. Klanların ikisi, tek kalan kalanı suçluyor. Tek kalan klan da diğer ikisini suçluyor.
İşte Türkiye senin gibi okumayanlar yüzünden gelişmiyor..

FARAZA

Markiz
Merhaba Osman abi.

Dediklerin doğru ki ben aksini de yazmadım. Ama seninle görüşmelerimiz de de belirttim bayrak kasmaya gelen bir klan bu kadar çok köy toplaması Anatol'un işine gelmez savaşacak köyleri boşa yatırmanın anlamı yok diye. Ben bunları açıkça söyleyebilirim. Ancak Req klanları için de sende kendi düşüncelerini, bana söylediklerini bu şekilde açıkça söyleyebilir misin peki?

Anatol gibi KÖKLÜ ve BÜYÜK. Bir klan (bahsi geçen dünyada ortalama 11 12 klan dolusu oyuncu ile oynuyor) bayrak kasmaya gelen (3 klandan oluşan) deliler klanından köy topluyor diye korkup buraya konuşmaya mı geliyor?

Anatol o kadar da büyük değil mi?