Alpha - Teber Raporlar

• Konuyu başlatan DeletedUser67808
  • Başlangıç tarihi

TeberiaKing06

Mızrakçı
3 tane banlı hesaptan köy aldınız casus arkadaş sayesinde bakalım bu akşamki opta kaç köy alabileceksiniz görücez :) büyük konuşmadım halada konuşmuyorum bazıları gibi tam tersine :)

*perfect*

Yasaklı
teber adına üzüldüm açıkcası. omerta klanına veriyorlar köyleri. omerta da takdir ettim bizim direk sınırımıza geliyorlar severim böyle klanları.

FEAKY var nikini yanlıs yazmıs olabilirim kusura bakma. takdir ettim dostum seni.

Freaky

Casus
teber adına üzüldüm açıkcası. omerta klanına veriyorlar köyleri. omerta da takdir ettim bizim direk sınırımıza geliyorlar severim böyle klanları.

FEAKY var nikini yanlıs yazmıs olabilirim kusura bakma. takdir ettim dostum seni.

Teber hesaplari ban yedi guzel op yaptiniz :)
W49da Suan ki ekiplerinizle sinirda cok savastim bilenler bilir hayirlisi olsun basarilar :)

DeletedUser67808

Ziyaretçi
Yahu kardeşim nedir bu eziklik psikolojiniz? Tebrik et geç :S
Banlı köyleri aldınız bilmem ne. 30 köy kaybetmişsin hala bahane uyduruyorsun.
Kurallara uysaydınız da ban yemeseydiniz. Ne yapalım yani ban yediyseniz?

Kendi kendinize korkunuzdan ban attırıp bir de burada banlı hesapları topladınız diye ağlamaya devam mı edeceksiniz? Şaka gibisiniz.

Adsız333.png

Deleted User - 5540543

Ziyaretçi
Boş gezenin boş kalfası da geldi. Tam old u.
Görmüyor musun ağlakları, banlı topladınız da banlı topladınız, ne yapsaydık?

Yoo istediğini yapabilirsin orası beni bağlamaz. Bir başka başlıkta başkanın casusluk yapanlara ona buna laf ediyordu biz karakterli omurgalı insanlarız yapmayız diyordu. Kendi başkanını yalancı çıkardığın için anca teşekkür ederiz bizler sana :D değişik insanlarsınız

DeletedUser68699

Ziyaretçi
Öncelikle şunu söylemek istiyorum. Burada klavie delikanliligi yapmayın. Bir oyun için teberia king wp da milletin kutsallarina küfür ediyor. Buraya gelmiş delikanlılık yapıyor. Önce bı git aynanın karşısına gec. Kendini bir sorgula. Altı üstü oyun bu oyun.

Biz milletçe hiçbir kötüyü yanlısı ustumuze alinmayiz . O ona laf atar bu buna. Kimse de demiyorki arkadaş helal olsun . Benim ekibim aktif değildi yeterince . Sizinkiler daha aktifdi . Bizden daha iyi savasdiniz tebrik ederiz
.
Her kez benimkisi daha uzağa gdiyor diye sidik yarışına giriyor.

Asparuk 156 W49 da beni yanlız bıraktın . Ama burada omuz omuza yola sonuna kadar devam. Cansın seviliyorsun.

DeletedUser67808

Ziyaretçi
Şahsi faaliyetlerimden girişimlerimden birisi sadece. Hırslı da bir oyuncuyum, bilgi savaşındaki yerimi de alıyorum. Klanda bilen 1 kişi vardı benimle birlikte. Dayanamadım bu ağlaklara paylaştım.
Başkanımız falan da yok ayrıca zaten. Ne başkanı?

DeletedUser68699

Ziyaretçi
Burada çok tıkırtı yapanlar oyundan gram anlamayan para ile değirmeni döndürmeye çalışan adamlar genellikle. Bunların oyununa gelme asparuk cum. Bunlar burada boş teneke misali tingirdaya koysun . Bizde BANLİ köyleri toplayalım. Tadı da başka oluyor amma

DeletedUser68699

Ziyaretçi
Biz sizin gibi yaşayan fanı insanlara tapmiyoruz. Bizde her üye klan kurucusudur. Bizde zihniyet böyle . Klan kimsenin hiçbir ekibin malı değildir. Başkanlık sistemi de yok. Demokrasimiz var çok şükür .

DeletedUser67808

Ziyaretçi
Ya kardeşim ben anlamıyorum cidden, kendilerini falan da mı inandırıyorlar bunlar, harbiden bak hayret ediyorum.

Senin oyuncun bana mesaj atacak tebrik ederim çok iyi opersayondu diyecek, başkanları gelecek burada banlı topladınız diye ağlayacak.

Shelby'e ağlayın siz 2'niz beraber, 3-5 sav atıp ara girsinler de 3-5 gün fazla oynasınlar.

TeberiaKing06

Mızrakçı
Beyler ben size bugüne kadar kırıcı laf kullanmadım. Ağlayın şöyle yapın böyle yapın gibi tabirler bana yakışmaz sizede yakıştıramadım. Casusun sayesinde gelip yerleştin banlı 3 köyü alıp içerden sınırdan 5 oyuncumuz ban yedi onları aldınız ben olanı söylüyorum.Lütfen sizden ricam düzgün bir şekilde muhabbet döndürelim. Şuan öndesiniz eyvallah 1 haftada 3 op yaptınız o da güzel elinize sağlık. Ama ben olanı söyledim kırıcı bir kelime kullanmadım. Sizde kendinizi hemen her yazıda belli ediyorsunuz zaten. Dediğim gibi daha buradayız bir yere gittiğimiz yok.

MjaSimsek

Acemi
Burada çok tıkırtı yapanlar oyundan gram anlamayan para ile değirmeni döndürmeye çalışan adamlar genellikle. Bunların oyununa gelme asparuk cum. Bunlar burada boş teneke misali tingirdaya koysun . Bizde BANLİ köyleri toplayalım. Tadı da başka oluyor amma
Mikail zamanında oyun başı pre harcamayan bizim klanda yeri yok diye wp gruplarında millete artislik yapıyordu