Alpha - Teber Raporlar

• Konuyu başlatan DeletedUser67808
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66216

Ziyaretçi
takip etmeme gerek var mı ZORBA yazıyor kocaman :D yönetici olduğunuda şimdi öğrenmiş oldum uyar oyuncularını kötüsünüz de köy veriyorsunuz diye kulaklarını çek :)

World bası ile world sonu bir olmaz canım :) Bunları burada konulup uzatmaya gerek yok :) milletün baslığını işgal etmiyelim son postum. İyi savaslar :D

TeberiaKing06

Mızrakçı

Eklentiler

• aaaaa.jpeg
    aaaaa.jpeg
    13,8 KB · Görüntüleme: 56
  • bbb.jpeg
    bbb.jpeg
    11,2 KB · Görüntüleme: 56

DeletedUser63806

Ziyaretçi
Kimsenin çıktığı veya çıkarıldığı yok klan değişimi sizdeki gibi bizde de oluyor klan geçişi yaptıktan 3 dk sonra köyü düştü . Dikkati başka yerlere çekmenin anlamı yok skorada yansıdılar zaten . Biz tekiz diyede üzülmeyin shelby omerta teber birlikte tek oyuncuya opa çıkan oyuncularsınız genele yaymanızı bekliyorduk ama ne siz ne biz göremeyeceğiz

TeberiaKing06

Mızrakçı
Kimsenin çıktığı veya çıkarıldığı yok klan değişimi sizdeki gibi bizde de oluyor klan geçişi yaptıktan 3 dk sonra köyü düştü . Dikkati başka yerlere çekmenin anlamı yok skorada yansıdılar zaten . Biz tekiz diyede üzülmeyin shelby omerta teber birlikte tek oyuncuya opa çıkan oyuncularsınız genele yaymanızı bekliyorduk ama ne siz ne biz göremeyeceğiz

hayırlısı dostum. Ayrıca son aldığımız köy yansımadı.neyse ufak tefek olaylar senin bu agresifliğin dünya başı giden köyden olması lazım.Dikkati başka yerlere çekmiyorum ben ayrıca bu opuda kendimce ne başarılı ne başarısız buluyorum orta yani.Sizin bu kadar net konuşup hala diğer klanları bu kadar küçük görmeniz cidden umrumuzda değil dostum.Savaşın silebiliyorsanız silin bekliyor olacağız çok boş konuşmaya gerek yok.

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
Oyun sonucu olarak beli ilk op iki bölge
2 op tertemiz işler olacak
Kim ne yazarsa boş kime neyi kanıtlamak gerek ki
Dünya sonu beli :))

DeletedUser68080

Ziyaretçi
Oyun sonucu olarak beli ilk op iki bölge
2 op tertemiz işler olacak
Kim ne yazarsa boş kime neyi kanıtlamak gerek ki
Dünya sonu beli :))

Savaşların sonu "beli" ise oynamanın ne anlamı var sence? Kiminle savaştığınızın önemi yok rakibi küçümsemeyin, öyle görüyorsanız da en azından söylemeyin. Adamlar oyun oynuyor tebrik etmesini bilin

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
Savaşların sonu "beli" ise oynamanın ne anlamı var sence? Kiminle savaştığınızın önemi yok rakibi küçümsemeyin, öyle görüyorsanız da en azından söylemeyin. Adamlar oyun oynuyor tebrik etmesini bilin
Ben dedim dünya sonu beli genel olarak belirtim rakip için bir amaç sebep ilişkisi yoktu.
Ama sen nasıl algılıyorsan öyle olsun

psikopat057-

Acemi
FETİH RAPORLARI

SAV RAPORLARI

Birde sizden ricam köyleri alınan arkadaşların alınacağı kesinleştiği zaman klandan çıkıyorlar ve istatistliğe yansımıyor.Bunu bir düzeltelim biz sizin içinizde olup savaş başlarında bize gelen arkadaşları bile çıkarmadık.Çok büyük bir istatistlik yok ortada buda herkesce bilinsin.Savaşa devam.
Ah benim güzel kardeşim aldım diye konuşup koyduğun fetih raporun öncesindeki 3 klanla birlikte 30kişinin kesildiği raporlarıda koysaydın :) Biz istatistiklere yansımasın diye değil 50kişi tek köye saldırırken ani destek durumları için çıkıp girdik sizin harcadığınız emek ve hırsla bi klan çökertilirdi ama olsun bi köy aldınız tebrikler :)

MjaSimsek

Acemi
Ah benim güzel kardeşim aldım diye konuşup koyduğun fetih raporun öncesindeki 3 klanla birlikte 30kişinin kesildiği raporlarıda koysaydın :) Biz istatistiklere yansımasın diye değil 50kişi tek köye saldırırken ani destek durumları için çıkıp girdik sizin harcadığınız emek ve hırsla bi klan çökertilirdi ama olsun bi köy aldınız tebrikler :)
Kardeşim sende mitomani var eminim.

*perfect*

Yasaklı
Alpha klanları tam bir hayal kırıklığı.
Kadroya bakan iş yapar gözüküyor ama maalesef hakkını veremiyorlar.
Belki uzun vadede Alpha alır ama şu anda teber tebriği hakediyor.

Allahtan Alpha büyük bir klanla savaşmıyor yoksa köy büyütmüş olurlardı ::))

Ben kolay kolay kötü yorum yapmam ama şimdi yoruma bakıyorum, beğenenlere bakıyorum ve çoğunu tanıyorumn O zaman da diyorum ki bizi tanıyanlar bunu yazıyorsa Demek ki alpha korku vermiştir.

Bizim evet kendi icimizde sorun var onlari da elhamdulillah cozduk sayılır. O yizden operasyinlar istedigimiz gibi gitmiyor. Buyukcklanlara koy buyutme konusuna gelince de, koy alinir verilir ama bizden de koy alan bireysel bile ortaligi inletecek oyuncular oldugu unutulmasın

*perfect*

Yasaklı
alphanın neden noptan kaçıp en kıyı köşede başlamasını bu optan sonra anlamış olduk :D

belli 2-3 oyuncu harici gerisi ÇÖP

elinize sağlık TEBER AİLESİ
Sende ar varmi dostum? Var ise kacti etti demezsin. Gerci yasina baktim daha cok gençsin. Senden com xok buyuk insanlsrin oldugu bi platformda hakaretvari yazmamalisin dusunerek yazin. Sonradan pisman oluyorsunuz .ama gurucyapip ozur dieme erdemligini de gostermiyorsunuz

hakareti hak eden ama seviyene inip seni yuceltmek istemiyorum. Az ortaligi bulandurmaya calismayin. Zorunuza gitmesin harita avantajini kullanmamiz. Oyun bu degik mi ? Amacimiz dunyayi kapatmak. Bunun icinde harita avantajını oyun basi buyuk savaslari diplimasiyi vs dusunecefiz tabim sazan gibi mi atlayalim? Strateji nedir bilmiyorsunuz yorum yapiorsunuz. Ozur bile dilemekten acizsiniz Ne imis? Korkudan noptan kacip en uca gitmisiz. B3ni bile kizdiriyorsunuz ya peS

Bide nereden uydurup niye hedef yapmaya calisiyorsunuz ki? Alpha nop belki savasmayacak muttefk olacak? Ben mesutu tanirim nopta onlarca arkadaşım var. Belji 1 saatimi ayirip istisare edip anlasma imzalayacagiz? Kutuplastirmak ne kadsr sogru dunyayi? Savas olsn raporlar paylasilsin ama bi klana korkak demek kimsenjn haddine değil. Kiniyorum. Yadirgiyorum

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Sende ar varmi dostum? Var ise kacti etti demezsin. Gerci yasina baktim daha cok gençsin. Senden com xok buyuk insanlsrin oldugu bi platformda hakaretvari yazmamalisin dusunerek yazin. Sonradan pisman oluyorsunuz .ama gurucyapip ozur dieme erdemligini de gostermiyorsunuz

hakareti hak eden ama seviyene inip seni yuceltmek istemiyorum. Az ortaligi bulandurmaya calismayin. Zorunuza gitmesin harita avantajini kullanmamiz. Oyun bu degik mi ? Amacimiz dunyayi kapatmak. Bunun icinde harita avantajını oyun basi buyuk savaslari diplimasiyi vs dusunecefiz tabim sazan gibi mi atlayalim? Strateji nedir bilmiyorsunuz yorum yapiorsunuz. Ozur bile dilemekten acizsiniz Ne imis? Korkudan noptan kacip en uca gitmisiz. B3ni bile kizdiriyorsunuz ya peS

Bide nereden uydurup niye hedef yapmaya calisiyorsunuz ki? Alpha nop belki savasmayacak muttefk olacak? Ben mesutu tanirim nopta onlarca arkadaşım var. Belji 1 saatimi ayirip istisare edip anlasma imzalayacagiz? Kutuplastirmak ne kadsr sogru dunyayi? Savas olsn raporlar paylasilsin ama bi klana korkak demek kimsenjn haddine değil. Kiniyorum. Yadirgiyorum
Ulvi sen herhalde klan strateji pek hakim degilsin.. Dünya başında nop karşı kurulan pakt amacı nedir.
Tüm dünya harita konumlandirmak amac nedir
Nop cin savaşına. Vuslat ikna edip sav attırmak nedir
Hersey gec dünya üc kutupa bolundu zaten

Alarm sancak alpha pakt ile dip yapanlar
Alarm sancak alpha pakti ile savaşip nopcu gozukenler
Alarm sancak alpha paktindan rahatsız olup müttefik olmayan lar

Belki dahada bolunur ama sen bunlar Bilmeden mı yazdın acaba alpha nop diplomasi yapması sadece hayal urunudur.. Nop karşı kurulan pakt gelip diplomasi yapmak ne bilim. Soa alarm katilmasi gibi bir şey..

*perfect*

Yasaklı
ben dunya baslamadan bu tur seylerın konusuldugunu bılıyrum ama hıcbır zaman tasvıp etmedım. dıplomasıler her zaman degıskenlık gosterebılır. dusman olanlar klanlar muttefık olyor hatta bırlesebılıyor. bıze karsı da ıttıfak kurdurtup gelısmemeızı engellemek ısteyenler var.

burada sadece raporlar paylasılsın ısterım. tartısma degıl

omertaya da tebere de shelby e de basarılar.

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
Ulvi abi kimseyi dinleme boşver
Kim ne derse dinleme biri birşeyler yazar sırf ortalığı kizdirmak adına
Ama strateji önemli oyunda oyunu çabuk kapatmak adına ..
Çünkü geçmiş dünyalarda kimin ne ettiği beli ve dünyayı nasıl kapatığını görüyoruz o yüzden boş yere kendimizi ne geriyoruz ..
Pakt Pakt Pakt ....