ALFA'DAN SELAMLAR

bursasporluugur

Kılıç Ustası
Makara olsun biraz gülelim diye yapılmıştır,
Pars ekibini rencide etmek gibi bir gayemiz yoktur, özellikle belirtiyorum..

Emperyal1903

Milis
biz daha öncede belirttik bold pilot gibi geriden gelmeyi seviyoruz :)

kimse darılmasın küsmesin oyun oynuyoruz, şu sıkıntılı günlerde biraz makara eğlence olsun diye arkadaşlar bir video hazırlamış gülüp geçelim

PARS Estergon

Ağır Atlı
sizin küçük klanların çatır çatır köy verdikten sonra savaşa katılması gibi mi ? siz daha iyi bilirsiniz istatistik kasmayı
daha dün elit klanı için editler yapanlar bu gün can ciğer olmuş. Bırakın şu işleri komiksiniz :) Bundan sonra köye mis gideni sana yazayım sen bizzat atmakla ilgilenirsin :) köy isimlerini misyoner yapıp ucuz numaralarla savaşan bir ekip ile mücadele veriyoruz olsun o kadar :)

bolotcan

Kılıç Ustası
daha dün elit klanı için editler yapanlar bu gün can ciğer olmuş. Bırakın şu işleri komiksiniz :) Bundan sonra köye mis gideni sana yazayım sen bizzat atmakla ilgilenirsin :) köy isimlerini misyoner yapıp ucuz numaralarla savaşan bir ekip ile mücadele veriyoruz olsun o kadar :)

komiksin :D

N A Z G U L

Mızrakçı
Yazmayacaktım ama neden bana bu dünyada oynayan arkadaşların %50 si 16-18 yaş aralığındaymış gibi geliyor forumda hiç saygı yok arada bir takip ediyorum konularınızı rakibine zerre saygısı olmayan insanlarla dolu neden böyle ?

Lütfen eğlenmenize bakın ama eğlenirkende kalp kırmamaya çalışın :)

PARS Estergon

Ağır Atlı
Yaş soran birine oyununa bak lütfen dedik diye uslupsuz olduk ne günlere kaldık :)
Herkes yorum yapma hakkına sahip ama önce kendisine bakmalı yapılan yorumlar biraz forum gezen kişiler görebilir. Uslup tartışmaları nedeni acaba yenilme psikolojisi mi?

Bursalı uğur kardeş öncelikle ay ayol bursaspor tezahüratını sana atfediyorum. 3 kelimenden 4 ünden yaş sormuşsun. Yazık ki başını anmayı unutmuşsun. Malum akıl yaşta değil derler. Şu youtube videosu keşke güzel olsaydı eğlenseydik. Boş muhabbetlerinizi okuyarak 15 IQ kaybettim bile şimdiden. Umarım savaşlarınız da forumlarınız gibi leş olmaz da keyif alırız.