ALFA'DAN SELAMLAR

newcaddy

Acemi
Hocam desene iyi kötü bu IQ ile bu yaşa geldim zaten yoktu olan 15 te az önce gitti, senin survivorun şimdi başlıyor :D

Deleted User - 5566254

Ziyaretçi
ALFA lı kardeşler klan savaşlarini Forum savaşlarina cevirmişler tabi herkez iyi oldugu işi yapiyor.Devam edin ELİT Den yedikleri dayak ise bunlari tribe sokmuş Belliki intikam peşindeler:D

Deleted User - 5566254

Ziyaretçi
Dağılan K54 De hepsi duruyor ve gözlemlerime göre Kök sökturuyorlar ALFA Klandan kacip gidenleride göruyor bu gözler:)

newcaddy

Acemi
Dağılan K54 De hepsi duruyor ve gözlemlerime göre Kök sökturuyorlar ALFA Klandan kacip gidenleride göruyor bu gözler:)

Haklısın hocam çok güzel mücadeleler gerçekleşiyor cidden seviyeyi aşmadığı sürece oyundan keyif alıyoruz bizde, fakat şöyle bi notta düşmeden edemiycem biz hep burdaydık biz hep Alfaydık terazi nereye ağır basarsa oraya çekilmedik bugün x klanının çatısı altında yarın y klanının çatısı altında olmadık :) yine tekrarlıyorum güzel mücadeleler oluyor, şahsım adına sizi ve arkadaşlarınızı tebrik ediyorum :)

PARS Estergon

Ağır Atlı
Haklısın hocam çok güzel mücadeleler gerçekleşiyor cidden seviyeyi aşmadığı sürece oyundan keyif alıyoruz bizde, fakat şöyle bi notta düşmeden edemiycem biz hep burdaydık biz hep Alfaydık terazi nereye ağır basarsa oraya çekilmedik bugün x klanının çatısı altında yarın y klanının çatısı altında olmadık :) yine tekrarlıyorum güzel mücadeleler oluyor, şahsım adına sizi ve arkadaşlarınızı tebrik ediyorum :)
Generalsten gelenleri almak için yer ayarlıyorlar burada olacağına klan forumuna bak da seni de atmasınlar :D

newcaddy

Acemi
Generalsten gelenleri almak için yer ayarlıyorlar burada olacağına klan forumuna bak da seni de atmasınlar :D
:) sizi tebrik ettiğimi ve güzel bir oyun olduğunu söylüyorum, fakat siz... :) neyse profil fotoğrafımı sana ithaf ediyorum ve insanın anlattığı yanlızca karşısındakinin anladığı kadardır diyip köşeme çekiliyorum zira sizinle sohbet ruha azap veriyor :)

Hocam desene iyi kötü bu IQ ile bu yaşa geldim zaten yoktu olan 15 te az önce gitti, senin survivorun şimdi başlıyor :D
Allah ım aciz kullarından bizi sakın amin. Daha mesajımı algılayamayışına mı üzülsem küçük loblarla bütük laflar etmeye çalışıp altında ezilişine mi bilemedim. Doktor değilim ama teşhisi koyydumm. İdrak yolları tıkanıklığı

SMMberk

Mızrakçı
Reislerin savaşlarını koyun pasiflerin değil :D

Videoyu ters yazılmış. Bir daha ki editte doğrusu olursa daha gerçekci durur :D

12747 adlı eklentiyi görüntüle

12749 adlı eklentiyi görüntüle12748 adlı eklentiyi görüntüle

Yalnız bu resimlerden sonra diyebilirim ki the god ve father hırslarına yenik düşmüş ve ziyan etmişlerdir.. Kii. Pars klanından üye çekip onları da parsa vurdurmaları o kişileri de kara listeye yazmaya münasip görmüştür

Baltanız keskin, karakteriniz düzgün olsun burası bir network baby :)

bursasporluugur

Kılıç Ustası
Bursalı uğur kardeş öncelikle ay ayol bursaspor tezahüratını sana atfediyorum. 3 kelimenden 4 ünden yaş sormuşsun. Yazık ki başını anmayı unutmuşsun. Malum akıl yaşta değil derler. Şu youtube videosu keşke güzel olsaydı eğlenseydik. Boş muhabbetlerinizi okuyarak 15 IQ kaybettim bile şimdiden. Umarım savaşlarınız da forumlarınız gibi leş olmaz da keyif alırız.
Nereden geliyor bu yara ?

Senin canını ne zaman yaktık

Söyle bakalım Aslan parçası,

Senin adına extra üzüldüm, sahip olduğun 15 IQ da burada bıraktın kamil.

Nereden geliyor bu yara ?

Senin canını ne zaman yaktık

Söyle bakalım Aslan parçası,

Senin adına extra üzüldüm, sahip olduğun 15 IQ da burada bıraktın kamil.
Canımı askersiz gönderdiğiniz mislerle şahsız kamilerinizle yakacabileceğini düşünmen bile bana hakaret edepsiz tavrınla bir klanda yönetici olman çok kötü. Yazık ki arkandan gelenler var. Bu arada senin de IQ. Ölçtürmen gerek zira sannıyorum ki bu kafayla zeka sınırlarını bilesin