Alfa vs Nostra & Suspus & Denge

Opacity***

Okçu
Konuşacak birşey yok. Lost mevzusunu anladın bence hükümde bukadar konuşmadan fazlasını haketmeyen bir klan benim gözümde. Farklı konularda konuşur tartışırız elbet dünya sonuna kadar :)

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
Konuşacak birşey yok. Lost mevzusunu anladın bence hükümde bukadar konuşmadan fazlasını haketmeyen bir klan benim gözümde. Farklı konularda konuşur tartışırız elbet dünya sonuna kadar :)

güldüğüne göre sonumuz yakın :D :D :D Tüm gücünüzle vurun rapor rapor tek tek hepsini foruma koyucam sonra tam gücümüzle vurmadık etmedik şöyle böyle demeyin :D Tam konsantre ''gavura vurur gibi'' tam kapasite gelin. Ne kadar ekmek o kadar köfte :D Böylece bir kez daha her w de sadece eşşekler gibi anırmadığım kalmış ama bir türlü anlatamadığım bir şeyi bir kez daha gösterebilelim.

hayırlısı bakalım :)

Moonknıght

Ağır Atlı
güldüğüne göre sonumuz yakın :D :D :D Tüm gücünüzle vurun rapor rapor tek tek hepsini foruma koyucam sonra tam gücümüzle vurmadık etmedik şöyle böyle demeyin :D Tam konsantre ''gavura vurur gibi'' tam kapasite gelin. Ne kadar ekmek o kadar köfte :D Böylece bir kez daha her w de sadece eşşekler gibi anırmadığım kalmış ama bir türlü anlatamadığım bir şeyi bir kez daha gösterebilelim.

neymiş hacı o

Mooncake

Yasaklı
Şuanda bu başlığın altına olabilecek haritayı attım işlevi bu.
Diğer klanlardan hangiler kime vurdu bilgi verir misin ? Ben kimseye vurduklarını bilmiyorum bilsem onuda işaretlerdim ama burada değil başka yerde paylaşırdım.
Daha 6 saat önce hüküm discordunda op planı yapıyordun. 30 gün dayanın alttan artiz ve alay yetişecek diyordun. Senin olmadığın masa mı var Enes ?

Hah şimdi benim elime su dökemeyeceğin bir konuya gelmişssiniz, Mücade etmek emek vermek insanları koordine etmek.....
2 gün önce, sizinle diplomasi görüşmesi yaptım. SA teklif ettim. Kabul etmediniz. Taviz verdim k34 ü almayacağız dedim reddettiniz. Hükümü vur dediniz. Vurmayacağımı söyledim. O halde savaşacağız dediniz. O durumdan sonra benim istediğim klanla diplomasi yapmam yapmaya çalışmamın neresi yanlış.
Fener, dostum ben burada akli yolla yenemeyeceğin tek adamım dostum. Yorma kendini. Biliyorum 200k dan fazla pre harcamıssın anlıyorum seni, kendini sorumlu hissediyorsun filan ama işte durum bu. Bence yorma kendini.
Geçmişi ne çabuk unuttun enes. Bana gelip de diplomasi istediniz. Hüküme dost herkese düşmanım dedim. Biz de düşmanız diye mesaj attınız. O mesaj silindi ama şu duruyor bak
Darkbreath May 15, 23:12
hocam selamün aleyküm biz yargı klanı olarak girdiğimiz tüm dünyalarda güzel dostluklar kurduk ve deneyimli arkadaşlarımızla bu oyunu oynamaktayiz ,, aynı bölgedeyiz sonuçta burada güzel bir harita planını muttefiklikle sürdürebiliriz diyorum :) şuan kimseyle diplomasimiz yok klan olarak yargı ve kfndkn tek klanız SİYAh VE HİRS klanı hüküm yüzünden bize savaş açtılar yani hükümde onlarla beraber bu bölgede sizinle güzel bir ittifaklik sürdürmeyi düşünüyoruz bu teklifimize ne dersiniz hocam

onmylove. May 16, 10:07
savaş istatistiklerini bi atabilir misin hacı ? hiç köy alıp veriyo musunuz ?

Darkbreath May 16, 13:36
köy verme durumu hiç olmadı çünkü herkesi belirli miktarda sav ve kami oynatiyorum geri kalanı :) atarım hacı

onmylove. May 17, 13:13
tamamdır hacı diplomasiye gelince ben direk müt işaretlemem hiç kimseyi tanımıyorum sizden. bizim kıtadan oyuncu almayın 30 gün saldırmazlıkla başlayalım isterseniz. Aranızda konuşursunuz siz dönersin bana. Ben pek sık bkamıyorum mesajlara

Devamında işaret attığımı söyledim.

Bu konuda işimi kolaylaştırdığınızı söylemeliyim. Yani böyle bir durumda kalacağımıza asla inanmıyorum.

Yapacağınız opun neticelendiği gün, bu konularda konuşmak üzere lütfen buraya tekrar gel o zaman elimizde bir done olacak. Uzun uzadıya konuşalım.
Bence çok emin olma. Bu adama karakter testi çekmiyo olsak mis yiyodun şu an. Bu herif kendi klanı dahil herkesi anında satar. Öyle satar ki tekrar diğer tarafı satar senin aradaki değişimden haberin olmaz.
1655084179268.png

Bu w de eşekler gibi anırtacam ben seni. Sen o planladığın opu çık da sinek gibi çakayım duvarlara alayınızı bekliyorum.

PARS Estergon

Ağır Atlı
Daha 6 saat önce hüküm discordunda op planı yapıyordun. 30 gün dayanın alttan artiz ve alay yetişecek diyordun. Senin olmadığın masa mı var Enes ?

Geçmişi ne çabuk unuttun enes. Bana gelip de diplomasi istediniz. Hüküme dost herkese düşmanım dedim. Biz de düşmanız diye mesaj attınız. O mesaj silindi ama şu duruyor bak

Bence çok emin olma. Bu adama karakter testi çekmiyo olsak mis yiyodun şu an. Bu herif kendi klanı dahil herkesi anında satar. Öyle satar ki tekrar diğer tarafı satar senin aradaki değişimden haberin olmaz.
33891 adlı eklentiyi görüntüle

Bu w de eşekler gibi anırtacam ben seni. Sen o planladığın opu çık da sinek gibi çakayım duvarlara alayınızı bekliyorum.
matrax yine bir şeyler deniyor

Mr.AzraiL

Mızrakçı
Bunu daha önce söyleseydin ve ben inatla bu işaretlemeyi yapsaydım o zaman kızmakta haklı olurdunuz. Bundan sonraki süreçte harita yaptığımda sadece diplomasiniz olduğunu belirteceğim sorun yok.

Sadece saldırı aldığımızda değil, w başından beri bu konuda ne kadar çaba gösterdiğimi bir ben bir allah biliyor :D
Bizler basit görece birbirimizin dengi klanlarız. Birbirimize karşı, oyundan keyif almak keyif vermek dışında elde edebilecğeimiz hiçbir şey yok.
Ha mesele keyif almaksa, bunu birbirimizle savaşarak değil, bizi küçümseyen klanlarla savaşarak almayı daha motive edici görüyoruz.

Gözümle görmeden inanmam :) Hükümle çok çetrefilli bir süreçten geçerek bu günlere geldik. Tarif etmesi zor. Kolay kurulmayan dostlukların kolay kurulanlara göre daha sağlam olduğunu hiç deneyimledin mi daha önce?

Ya sen daha ne konuşuyorsun.İnsanda utanma olur.Dünya
başından beri yaptığın hiçbir strateji tutmadı.O kadar klan sana güvenip kıta seçimi yaptık.Kıtaya geleni vuracağız dedin.Baba klanı kıtaya gelince ilk kaçıp giden sendin.Korkudan elin ayağın titredi.

2 gün önce gidip nostrayla anlaşmaya çalışıyorsun red edilince diğer klanlara nostraya karşı birleşin diyorsun.Yarın nostradan bir teklif gelsin sen hüküm üde satarsın diğer klanlari satarsın.

Ayrica millete ahlak dersi vereceğine bolgene attığın multilerin barbarların hesabını ver.Oyun yöneticileri nasıl görmüyor bu durumu.

Bizim konunun altına da yorum yapma.Git nostraya savaş aç sonra konunu aç.

RusskyStandart

Mızrakçı

Kral yargı dağıtıyor diyecek bir şey bırakmamış ^^

Opacity***

Okçu

En iyi hükümcü hesap silmiş hükümcüdür

Yasama Yürütme Onmylove

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
Tebrik ederim. İçeriye adam sokmak, istenmediği halde o hesaplardan mesaj atmak, DC'de laf dinlemek, Klan yöneticilernin mesjalarını ortaya koyarak birbirine dümesini sağlamak, iki klana ayrı ayrı birbirinize vurun karşılı diplomasi mesajı atmak... Büyük klan duruşunuzu tebrik ediyorum.

Sanırım daha fazla muhattap olmamıza gerek yok. Bu senin son sözündür heralde..
Teşekkürler.

matrax yine bir şeyler deniyor
7/24 her konuda iletişimdeyiz. Bakalım :)
Ya sen daha ne konuşuyorsun.İnsanda utanma olur.Dünya başından beri yaptığın hiçbir strateji tutmadı.O kadar klan sana güvenip kıta seçimi yaptık.Kıtaya geleni vuracağız dedin.Baba klanı kıtaya gelince ilk kaçıp giden sendin.Korkudan elin ayağın titredi.

2 gün önce gidip nostrayla anlaşmaya çalışıyorsun red edilince diğer klanlara nostraya karşı birleşin diyorsun.Yarın nostradan bir teklif gelsin sen hüküm üde satarsın diğer klanlari satarsın.

Ayrica millete ahlak dersi vereceğine bolgene attığın multilerin barbarların hesabını ver.Oyun yöneticileri nasıl görmüyor bu durumu.

Bizim konunun altına da yorum yapma.Git nostraya savaş aç sonra konunu aç.
seni yoksayarak susturuyorum.

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
Kral yargı dağıtıyor diyecek bir şey bırakmamış ^^
Yasama Yürütme Onmylove

Adamın yargı filan dagıttığı yok. Ağzındaki zehri kusmuş ki buda bana çok şey gösteriyor. Dün dcmize gelsede, içimizde hesabı olsada, hazır olduğumu biliyor ama ne yapacağımı hala bilmiyor. Oyunu nasıl okuduğumu yeni yeni farkediyor ve haklı olduğumu düşündüğü için de sinirli. Bakalım, bugün bu forumda okuduğum mesajlardan sonra boğanın kırmızı pelerine odaklandığını görmek güzel.

Mooncake

Yasaklı
Tebrik ederim. İçeriye adam sokmak, istenmediği halde o hesaplardan mesaj atmak, DC'de laf dinlemek, Klan yöneticilernin mesjalarını ortaya koyarak birbirine dümesini sağlamak, iki klana ayrı ayrı birbirinize vurun karşılı diplomasi mesajı atmak... Büyük klan duruşunuzu tebrik ediyorum.

Teşekkürler.

İçeriye adam sokmak gibi bi derdimiz yok. Adamları öyle sömürmüşler ki çatır çatır mesaj atıyolar. Siz klan yönetmeyi bilmiyorsanız o sizin probleminiz. Benim duruşumun onda biri olsa ikinizde bi adam ederdiniz.

Adamın yargı filan dagıttığı yok. Ağzındaki zehri kusmuş ki buda bana çok şey gösteriyor. Dün dcmize gelsede, içimizde hesabı olsada, hazır olduğumu biliyor ama ne yapacağımı hala bilmiyor. Oyunu nasıl okuduğumu yeni yeni farkediyor ve haklı olduğumu düşündüğü için de sinirli. Bakalım, bugün bu forumda okuduğum mesajlardan sonra boğanın kırmızı pelerine odaklandığını görmek güzel.
500 tane köyün var. Akşama kadar 1500 mızrak basın temizlik atın bak çok iyi diye geziyosun. 10 tane 20k baltalı kami çıkarsam klanın yarısını kesicem. Yemişim senin oyun okumanı. Benim kaç yıldır yanımda olan kardeşim gibi sevdiğim adamı sizin klanda diye peşledin rakuna. Ben bunu unutmam enes. Siz bu kaypak kadroyla tekrar bi dünyada pakt yaparsınız illa. Orada görecem sizi. Benim bu mevzuları bu dünyada bırakacağımı sananlar bi dayıya mesaj atsın.

Mr.AzraiL

Mızrakçı

Teşekkürler.

Sende karakter olsa susarsın zaten.Multici Enes.

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
İçeriye adam sokmak gibi bi derdimiz yok. Adamları öyle sömürmüşler ki çatır çatır mesaj atıyolar. Siz klan yönetmeyi bilmiyorsanız o sizin probleminiz. Benim duruşumun onda biri olsa ikinizde bi adam ederdiniz.

500 tane köyün var. Akşama kadar 1500 mızrak basın temizlik atın bak çok iyi diye geziyosun. 10 tane 20k baltalı kami çıkarsam klanın yarısını kesicem. Yemişim senin oyun okumanı. Benim kaç yıldır yanımda olan kardeşim gibi sevdiğim adamı sizin klanda diye peşledin rakuna. Ben bunu unutmam enes. Siz bu kaypak kadroyla tekrar bi dünyada pakt yaparsınız illa. Orada görecem sizi. Benim bu mevzuları bu dünyada bırakacağımı sananlar bi dayıya mesaj atsın.
bu kadar boş boğazlık saygısızlık yeter. muteliyorum. Elinden geleni ardına koyarsan adam değilsin.