Alfa vs Nostra & Suspus & Denge

TheDevilDunk

Kılıç Ustası
Akli olarak yenmek mi? Olmayan bir şeyini yenemem enescim. Sen bu oyunda ybaydiden sonra tanıdığım en büyük şizofrensin :) 3 tane harita atarak boş boş işler peşinde koşarak akıllı bir birey olduğunu zannediyorsun ama fazlasıyla üzülüyorum senin için. Basit bir tarayıcı oyunu ve çok basit metalardan oluşuyor oyunun her geçen gün siz zayıf oyuncular için eklediği kolaylıklar ise oyunu daha da kolay hale getiriyor yani üzülerek söylüyorum ki zekanı burayı baz alarak ölçüyor olman bile aslında bir aklın olmadığının itirafı niteliğinde. Gelelim koordine olmaya 5 seneyi aşkın süredir aynı kişilerle oyun oynuyorum ekibimize yeni eklenen insan sayısı da pek fazla artmıyor koordine olmak ve organizasyon sağlamak açısından ben bu oyunda son tartışacağın adamlardan biriyim. O yüzden haritadan bulduğun üyelerine videolu eğitimlerine devam et ve ekibini sına zira çok uzun bir ömrünüz yok test sürüşümüz başladı sizin üzerinizde :) Seni ciddiye alarak vermiş olduğum son cevabım olsun boyunun ve çapının yeteceği insanlara ve ekiplere kafa tut ki ömrün uzun olsun.
Konudan bağımsız eskiden 4lü fake atmanın bir raconu vardı :( Sayın adminler lütfen kaldırın şu özelliği

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
Zenginin malı züğürdün çenesini yoruyor yine her zaman ki gibi :) 10 lira vereyim de git kendine abur cubur al
dostum beni fethetmek kolay. Ama bunu para ile yapamazsın.
oyuna verdiğin para beni alakadar eden şey değil, anlatmak istediğim bu hırs bu ego bu nefret niye bunu düşün sadece.
Ben birinizi arkadan herhangi bir w de vurdum mu?, birinize ihanet ettim mi, siz değil bu oyunda herhangi birine böyle bir şey yapmış mıyım, yada birinize herhangi bir w deki durumundan dolayı olumsuz bir şey söylemişmiyim ? Ama sen bu w de, oyunun dinamikleri içinde yaptığım herşeyden rahatsız oluyorsan lütfen kendine sadece sor niye?

bolotcan

Kılıç Ustası
konuya ortadan giriyorum ama, anladığım kadarıyla parası olan kazanıyor düz dünyaları

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
Yoo öyle değil diyorum böyle konuşman belli ediyor diyor. Çok da diyaloğa girilebilecek konumda değil emirim sal kendi haline :D
Ben lost ve aşti ile sizi daha önce de aynı kefeye koyup foruma atmıştım dostum. ama o dönemler sizden başkalarına da salladığımı düşündüğünüz için sesiniz çıkmıyordu sanırım. Bu arada daha önce bizde 2 klandık onuda foruma koydum ben. Bunlarda bir şeyi belli ediyor mu ?
Mesela doğru bilgiyi forumda paylaşmaya azami özen gösterdiğim gibi?

Ha sen bu kanıya nerden vardığımı sorarsan , w67de @scelik hesabına bakıcı yapmış biriyim bu hesapta oynayan oyuncusun sizin oyuncunuz olduğunu ve suanda LOST klanında oldugunu görüyorum. İsmine değer verdiğim tek kişi bu, bunun dışında 3-5 ismini anmama gerek yok isim sizinle beraber defalarca oynadı ve onlarda suanda LOST'ta, bunun da dışında suanda sizin klanınızdan LOST klanına geçiş yapmaış ordan gelmişlerde var.

var oglu var dostum. Benim amacım doğru bilgileri herkesin görmesi.Eğer amacım ceza almanız gibi bir sebepse yine allah belamı versin tamam mı ?
Bu klanla alt üst klan değilseniz bile, organik bağınız var yine de rahatsız olduysan aynı renk olma konusunda ok bundan sonra onları turkuaz yapar ama o organik bağı dipnot olarak düşerim o halde.

-Tony Montana-

Kılıç Ustası
@Z4M4Z1NGO hocam belki fikrimin senin için bir önemi olmayabilir. Belki sana bunu bir sürü kişi de söylemiş olabilir. Lakin böyle hayat bitmez sana söylemek isterim. Öyle herşeyi kafana takarak, herkese kendini açıklamak zorunda olduğunu hissederek yada her zaman söylediklerinin dikkate alınmasını isteyerek bir ömür nasıl geçer.

Benden tavsiye bu huyundan vazgeçmen gerekiyor yoksa kafanı rahat yastığa koymak bile senin için büyük bir sorun haline gelebilir, belki de şuan bile öyle.

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
@Z4M4Z1NGO hocam belki fikrimin senin için bir önemi olmayabilir. Belki sana bunu bir sürü kişi de söylemiş olabilir. Lakin böyle hayat bitmez sana söylemek isterim. Öyle herşeyi kafana takarak, herkese kendini açıklamak zorunda olduğunu hissederek yada her zaman söylediklerinin dikkate alınmasını isteyerek bir ömür nasıl geçer.

Benden tavsiye bu huyundan vazgeçmen gerekiyor yoksa kafanı rahat yastığa koymak bile senin için büyük bir sorun haline gelebilir, belki de şuan bile öyle.

O konuda gelişiyorum. Eskiye nazaran daha az kendimi açıklıyorum artık..

Ama buradaki yazma sebebim bu adama veya bana laf yapanlara bir şey anlatmak değil. Hepsi ne nedir, ne değildir farkında. Onlara kendi doğrularmı asla gösteremeyeceğimin farkındayım. Sadece gören gözler için, benimkisi basit bir cevap.

Yorumun için ve samimi tavsiyen için teşşekkür ederim.

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
Hüküm de nostranin alt klanı değil mi ? Her gün hükümden nostraya köy pasliyorlar da
konunun yeri burası değil ama, kıtamızda hüküm ve yargı müttefik olarak nostraya karşı mücadele etmeye çalışıyoruz. Nostra gayet güçlü ve gelişmişken maalesef biz birden fazla sebeple tam anlamıyla konum alamadık. Belki kıta 35 i yarı yarıya kaybedeceğiz. Sakın ola alt klanıymışız gibi düşünmeyin :D

Maç 90dk ve biz ilk 45 dakikayı 2-3 farkla geride kapattık ama rakip deplasmanda gereksiz agrasif ve sert oynuyor hem de sarı kartlı çok oyuncusu varken. Bakalım ilerleyen dakikalarda belki ibre döner. Gidişat bana öyle geliyor..

Opacity***

Okçu
Güzel kardeşim bizim bu dünya alt klanımız yok.

Alt klan ne demektir?
Dünyaya giriş yapıldığında klan sınırının yetmediği yerde klanınızın oyuncularının kurduğu ve yönettiği, aynı diplomasinin olduğu, ana klan ile birlikte opa çıkan ana klanla birlikte op karşılayan klana alt klan denir. Dünya kapanma evresine geldiğinde iyi oyuncuların alttan ana klana çekilerek ödüllendirilmesiyle dünya son bulur.(Bu dünya bunu yapamadığımız için alt klan yasak zaten.)

Lost klanında önceden bizimle oynamış 3 4 kişi var diye bizim alt klanımızmış muammelesi yapamazsın. Haritamız gereği oyunun belirli bir kısmında saldırmazlık anlaşması yaptık onlarla. Yargı klanına gelirsek tüm kuzey doğu adamlara op yaptı sence bizimle anlaşma yapmaları kadar doğal birşey yokmu?
Sen bile zamanında hükümden 2 3 saldırı gelince feryat figan ettin bizim savaşmamız mantıksız saldırmamız gereken kişi belli diye. Hüküm taraf değiştirme meraklısı bir klan zaten classicte gördük burdada kaç defa bizim kapımızı yokladılar. Bizim klanın yöneticileri en iyisini bilir ben hüküm konusunda onlara diyeceğimi dedim orası ayrı bir konu :)

Opacity***

Okçu
Güzel kardeşim bizim bu dünya alt klanımız yok.

Alt klan ne demektir?
Dünyaya giriş yapıldığında klan sınırının yetmediği yerde klanınızın oyuncularının kurduğu ve yönettiği, aynı diplomasinin olduğu, ana klan ile birlikte opa çıkan ana klanla birlikte op karşılayan klana alt klan denir. Dünya kapanma evresine geldiğinde iyi oyuncuların alttan ana klana çekilerek ödüllendirilmesiyle dünya son bulur.(Bu dünya bunu yapamadığımız için alt klan yasak zaten.)

Lost klanında önceden bizimle oynamış 3 4 kişi var diye bizim alt klanımızmış muammelesi yapamazsın. Haritamız gereği oyunun belirli bir kısmında saldırmazlık anlaşması yaptık onlarla. Yargı klanına gelirsek tüm kuzey doğu adamlara op yaptı sence bizimle anlaşma yapmaları kadar doğal birşey yokmu?
Sen bile zamanında hükümden 2 3 saldırı gelince feryat figan ettin bizim savaşmamız mantıksız saldırmamız gereken kişi belli diye. Hüküm taraf değiştirme meraklısı bir klan zaten classicte gördük burdada kaç defa bizim kapımızı yokladılar. Bizim klanın yöneticileri en iyisini bilir ben hüküm konusunda onlara diyeceğimi dedim orası ayrı bir konu :)
Yargı yazmışım denge*

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
Lost klanında önceden bizimle oynamış 3 4 kişi var diye bizim alt klanımızmış muammelesi yapamazsın.
Bunu daha önce söyleseydin ve ben inatla bu işaretlemeyi yapsaydım o zaman kızmakta haklı olurdunuz. Bundan sonraki süreçte harita yaptığımda sadece diplomasiniz olduğunu belirteceğim sorun yok.

Sen bile zamanında hükümden 2 3 saldırı gelince feryat figan ettin bizim savaşmamız mantıksız saldırmamız gereken kişi belli diye.
Sadece saldırı aldığımızda değil, w başından beri bu konuda ne kadar çaba gösterdiğimi bir ben bir allah biliyor :D
Bizler basit görece birbirimizin dengi klanlarız. Birbirimize karşı, oyundan keyif almak keyif vermek dışında elde edebilecğeimiz hiçbir şey yok.
Ha mesele keyif almaksa, bunu birbirimizle savaşarak değil, bizi küçümseyen klanlarla savaşarak almayı daha motive edici görüyoruz.

Hüküm taraf değiştirme meraklısı bir klan zaten classicte gördük burdada kaç defa bizim kapımızı yokladılar. Bizim klanın yöneticileri en iyisini bilir ben hüküm konusunda onlara diyeceğimi dedim orası ayrı bir konu :)
Gözümle görmeden inanmam :) Hükümle çok çetrefilli bir süreçten geçerek bu günlere geldik. Tarif etmesi zor. Kolay kurulmayan dostlukların kolay kurulanlara göre daha sağlam olduğunu hiç deneyimledin mi daha önce?

Opacity***

Okçu
Bunu daha önce söyleseydin ve ben inatla bu işaretlemeyi yapsaydım o zaman kızmakta haklı olurdunuz. Bundan sonraki süreçte harita yaptığımda sadece diplomasiniz olduğunu belirteceğim sorun yok.

Sadece saldırı aldığımızda değil, w başından beri bu konuda ne kadar çaba gösterdiğimi bir ben bir allah biliyor :D
Bizler basit görece birbirimizin dengi klanlarız. Birbirimize karşı, oyundan keyif almak keyif vermek dışında elde edebilecğeimiz hiçbir şey yok.
Ha mesele keyif almaksa, bunu birbirimizle savaşarak değil, bizi küçümseyen klanlarla savaşarak almayı daha motive edici görüyoruz.

Gözümle görmeden inanmam :) Hükümle çok çetrefilli bir süreçten geçerek bu günlere geldik. Tarif etmesi zor. Kolay kurulmayan dostlukların kolay kurulanlara göre daha sağlam olduğunu hiç deneyimledin mi daha önce?

Hüküm klanının dostluğu yönetimindeki kişiler oyunu bırakana kadardır :D son classicte benim kurduğum klan ile hüküm oyun başından beri ortak hareket ediyordu güçleri bir klana yetmeyince yönetim hesap sildi diyip saf değiştirdiler bize yöneldiler. Güçlerinin yetmediği klanı zorlamıyolar yani enesciğim yanlarındaki müttefiklerine salça oluyolar dikkat et :D

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
Hüküm klanının dostluğu yönetimindeki kişiler oyunu bırakana kadardır :D son classicte benim kurduğum klan ile hüküm oyun başından beri ortak hareket ediyordu güçleri bir klana yetmeyince yönetim hesap sildi diyip saf değiştirdiler bize yöneldiler. Güçlerinin yetmediği klanı zorlamıyolar yani enesciğim yanlarındaki müttefiklerine salça oluyolar dikkat et :D
Bu konuda işimi kolaylaştırdığınızı söylemeliyim. Yani böyle bir durumda kalacağımıza asla inanmıyorum.

Yapacağınız opun neticelendiği gün, bu konularda konuşmak üzere lütfen buraya tekrar gel o zaman elimizde bir done olacak. Uzun uzadıya konuşalım.