Alfa vs Nostra & Suspus & Denge

Maxijax

Çaylak
Sözlüğü açın bakın kullandığı kelimeler hakaret içerikli değil ki Türkçe öğretmeni vardı sizde galiba o karar versin

Gazaragorni

Mızrakçı
Hayır da forumda yazılmıyor diye meydanı boş bulup

Hangi ekip olursa olsun karşısında kim olursa olsun alayci tavırlar ile küçümseyen kendini bı halt zanneden bommmmbossss grupsunuz hayattaki tek gayesi burada insanlara laf atmak olan daha ergenliğin yaşayamam iş yarıda bırakmış sürü halinde dolaşan fakrli fakrli sifatlar

Mooncake

Yasaklı

Hangi ekip olursa olsun karşısında kim olursa olsun alayci tavırlar ile küçümseyen kendini bı halt zanneden bommmmbossss grupsunuz hayattaki tek gayesi burada insanlara laf atmak olan daha ergenliğin yaşayamam iş yarıda bırakmış sürü halinde dolaşan fakrli fakrli sifatlar

Orjinalini unuttum :)

meydan boşsa buraya yazacak yüzlerinin olmamasındandır. Sen git o ağababalarını çağır gelsin

Gazaragorni

Mızrakçı
Orjinalini unuttum :)

meydan boşsa buraya yazacak yüzlerinin olmamasındandır. Sen git o ağababalarını çağır gelsin
Ne ağa babası yaa komedi adamlar siniz di kendiniz ile karıştırmayın bizi bizde ağa babasi bilmem ne yok bizde arkadaşlık dostlik var gerçi siz de onu anlayabilecek insanlar değilsiniz de neyse

Gazaragorni

Mızrakçı
Ayrıca benim alfa klanı ile ilk oyunum iyi ki de olmuşum girmişim birlikte oynamisiz , oynamaya da devam ediyoruz devam da edeceğiz ileridede :) aynı zamamda iyi ki sizle de savaş başlatmısiz hep forumdan takip ederdim bu nostradaki ( bazı ) elemanlar neden hep sıkıntılı neden insanlar bu adamlardan şikayetçi ve forumda hem laf ebeligi yapıyorlar şimdi daha iy anladım seviyesizsiniz

Gazaragorni

Mızrakçı
Ne güzel tebrik edip çekilmek varken

Sadece rapor paylaşıp iki gülücük atıp geçmek varken

Neden İNSAN ca savasip güzelce arkada hatiralar bırakmak varken sadece ama sadece kendinizi küçük düşürmekten başka bir halta yaramayan bir topluluk ( bazılarınız )

Gazaragorni

Mızrakçı
Siz küçük insanlarımız küçük planlar peşinde anlık dünyayi kurtarmaya bakarsınız

Biz ise oyun vesilesi ile kurmuş olduğumuz arkadaşlığı ve muhabbeti artırmaya bakarız

Pavali şövalyeler sizi :)

Ne ağa babası yaa komedi adamlar siniz di kendiniz ile karıştırmayın bizi bizde ağa babasi bilmem ne yok bizde arkadaşlık dostlik var gerçi siz de onu anlayabilecek insanlar değilsiniz de neyse

Peçete ile Arkadaşı dostu karıştırma hocam sizin dostluğunuz çıkarınız bitene -işiniz görülene- kadardır.

Gazaragorni

Mızrakçı
Peçete ile Arkadaşı dostu karıştırma hocam sizin dostluğunuz çıkarınız bitene -işiniz görülene- kadardır.
İşte bu kadar seviyesizce bir insansin

Bizim arkadaşlığımıza da böyle iğrenç bir cevap vererek ne kadar sacmasapan bir kişi olduğun ortaya çıkıyor

Senin haddin değil bixim arkadaşlığımızi sorgulamak hadsizz