Alfa vs Nostra & Suspus & Denge

Gazaragorni

Okçu
Kardeşim 3klan ile savaşmanız o 3klanın pakt yaptığını göstermez azıcık beyninizi çalıştırın. Fikriniz var beyniniz yok. Yaptığınız kötü diplomasi sonucu 2hafta sonra haritada kalmicaksınız halaha burda laf anlatıyorsunuz
Sen önceden de mi boyle hadiszlik ederdin yoksa yeni mi oluşmaya başladı :) beyinsiz filan yakisiyo mi hiç sana

Moonknıght

Ağır Atlı
Pakt yaptınız demedik.Ama diplomasiniz var.başliktaki 3 klanla savasiyoruz.Fena klanı dagitilmasaydi da gorseydik diplomasinin sonuçlarını.Sağolsun modlar izin vermedi.

Aynen 2 hafta sonra kalmayız.Ama siz böyle her opta 13-14 köy alirsaniz bu savaş bitmez.
5 günde bahsettiğin klandan 25-30 arası köy aldık bunların hepsini vura vura aldık.Savaş bitmez diyorsunda bana sadece demek için diyormuşsun gibi geliyo :D

Opacity***

Okçu
Dostum hadsizlik etme, genelleme yaparak da konuşma.
Nasıl yaklaşılıyorsa ona göre konuşuyoruz. Genelleme yaparakta konuşurum kişiye görede buna sen karışamazsın. Sen asıl bana ne yapacağımı söyleme dostum

Ne ölmesi kardeşim bayılmışım. Cümleten sa w71 forumu. Nostranın fitili foruma ayak basmış bulunmakta. Kemerlerinizi takıp yasaklanmamı izleyebilirsiniz...
3390324_810x458.jpg

bu arasa şikayet edip banlatan arkadaşlar ayıp oluyor şurda iki eğleniyoruz hemen kızıp abilerinize şikayet ediyorsunuz

.Sfenx.

Mızrakçı
Şimdi cancağızlarım, gelip eibo fena artığı dibimizdeki köylere akbaba gibi çöküp, kimsenin de size ses çıkarmayacağını düşünüp, yanık kremiyle forumlarda yazdığınız için neyse daha fazla ciddi konuşamam tarzım değil.

baco

Mızrakçı
10 defa da raporlayıp yasaklatsanız her seferinde buraya gelip kafanıza vurucam. Hatta bunun içinde bi konu açalım böyle forumdaki güzel konuları sizin eğitiminiz için kirletmeyelim.

Maxijax

Kılıç Ustası
Şimdi cancağızlarım, gelip eibo fena artığı dibimizdeki köylere akbaba gibi çöküp, kimsenin de size ses çıkarmayacağını düşünüp, yanık kremiyle forumlarda yazdığınız için neyse daha fazla ciddi konuşamam tarzım değil.
Heee ondan ortak op yaptınız ben ikna oldum şimdi